О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 481 "Об утверждении размера денежной компенсации военнослужащим срочной службы, курсантам первых и вторых курсов военных учебных заведений за почтовые отправления"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 308
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 481 «Об утверждении размера денежной компенсации военнослужащим срочной службы, курсантам первых и вторых курсов военных учебных заведений за почтовые отправления» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 43, ст. 585).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов

Мерзімді қызмет әскери қызметшілеріне, әскери оқу орындарының бірінші және екінші курстарының курсанттарына пошта жөнелтілімдері үшін ақшалай өтемақы мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 481 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 308 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мерзімді қызмет әскери қызметшілеріне, әскери оку орындарының бірінші және екінші курстарының курсанттарына пошта жөнелтілімдері үшін ақшалай өтемақы мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 481 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 43, 585-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов