О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 902 "Об утверждении Правил проведения агрохимического обследования почв"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 473
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 902 «Об утверждении Правил проведения агрохимического обследования почв» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 51, ст. 524).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. МАСИМОВ

"Топырақты агрохимиялық зерттеп қарауды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 902 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 473 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Топырақты агрохимиялық зерттеп қарауды жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 902 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 51, 524-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов