О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1421 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 546
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1421 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 88-89, ст. 730) следующее изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2015 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 12, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 36, следующего содержания:
«
36
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам экспортного контроля
МИР
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Рау А.П.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1421 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 546 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1421 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 88-89, 730-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2015 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 12-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 36-жолмен толықтырылсын:
«
36
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экспорттық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИДМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
А.П. Рау
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      К.Мәсімов