О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2015 года № 638
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 августа 2015 года № 638
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1310 «Об утверждении видов и форм документов об образовании государственного образца и Правил их выдачи» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 607).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2009 года № 777 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1310» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 27-28, ст. 242).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2011 года № 527 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1310» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 477).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2013 года № 123 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1310 «Об утверждении видов и форм документов об образовании государственного образца и Правил их выдачи» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 15, ст. 268).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая года 2014 № 538 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере дошкольного и среднего образования» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 35, ст. 337).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2014 года № 633 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере дошкольного и среднего образования» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 40-41, ст. 384).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 638 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 11 тамыздағы
№ 638 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттардың түрлері мен нысандарын және оларды беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1310 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 50, 607-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1310 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 мамырдағы № 777 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 27-28, 242-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1310 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 мамырдағы № 527 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 477-құжат).
4. «Білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттардың түрлері мен нысандарын және оларды беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1310 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 123 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 15, 268-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 538 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 35, 337-құжат).
6. «Мектепке дейінгі және орта білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 633 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 40-41, 384-құжат).