О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2014 года № 162 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере использования атомной энергии" и от 13 марта 2014 года № 235 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан в области электроэнергетики, энергосбережения и повышения энергоэффективности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2015 года № 663
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2014 года № 162 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере использования атомной энергии» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 13, ст. 114);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 235 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан в области электроэнергетики, энергосбережения и повышения энергоэффективности» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 21, ст. 156).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                          К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Атом энергиясын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 162 және "Электр энергетикасы, энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласында Қазақстан Республикасы Индустрия және технологиялар министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2014 жылғы 13 наурыздағы № 235 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 663 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Атом энергиясын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 162 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 13, 114-құжат);
2) «Электр энергетикасы, энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласында Қазақстан Республикасы Индустрия және технологиялар министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 235 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 21, 156-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов