О приватизации государственного пакета акций акционерного общества "Нурсат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2015 года № 725
В соответствии с пунктом 2 статьи 96 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить приватизацию государственного пакета акций акционерного общества «Нурсат» в размере 20 (двадцать) процентов от уставного капитала.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов

"Нұрсат" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін жекешелендіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 725 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 96-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен «Нұрсат» акционерлік қоғамы жарғылық капиталының 20 (жиырма) пайызы
мөлшеріндегі акцияларының мемлекеттік пакетін жекешелендіруді жүзеге асырсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов