О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 745
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2015 года № 745
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года № 1140 «Об утверждении размеров возмещения вреда, причиненного нарушением законодательства об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 31, ст. 407).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 1359 «Об утверждении типовой формы публичного договора на хранение зерна между хлебоприемным предприятием и владельцем зерна» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 36-37, ст. 475).
3. Подпункты 1) и 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2003 года № 1037 «Об утверждении нормативов возмещения потерь сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства, вызванных изъятием сельскохозяйственных и лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением сельского и лесного хозяйства, и Правил возмещения потерь сельскохозяйственного производства с зачетом сумм, затрачиваемых на восстановление угодий, а также возмещения потерь и убытков лесохозяйственного производства» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 41, ст. 432).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года № 1287 «Об утверждении Правил отпуска древесины на корню на участках государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 47, ст. 532).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 2004 года № 18 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года № 1140» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 1, ст. 9).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года № 71 «Об утверждении Правил установления ширины запретных полос лесов по берегам рек, озер, водохранилищ, каналов и других водных объектов» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 2, ст. 36).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 745 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 745 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы заңнаманы бұзумен келтірілген зиянды өтеу мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 қыркүйектегі № 1140 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 31, 407-құжат).
2. «Астық қабылдау кәсіпорны мен астық иесі арасындағы астықты сақтаудың жария шартының үлгі нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 қазандағы № 1359 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 36-37, 475-құжат).
3. «Ауыл және орман шаруашылығын жүргiзуге байланысты емес мақсаттарға оларды пайдалану үшiн ауыл шаруашылығы және орман алқаптарын алып қоюдан туындаған ауыл шаруашылығы мен орман шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын өтеу нормативтерiн және Алқаптарды қалпына келтiруге жұмсалатын сома есепке алынып, ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын өтеу, сондай-ақ орман шаруашылығы өндірісінің шығындары мен залалдарын өтеу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 қазандағы № 1037 қаулысының 1-тармағының 1) және 2) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 41, 432-құжат).
4. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде өсіп тұрған сүректі босату ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы № 1287 қаулысы (Қазақстан Республикасының  ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 47, 532-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 қыркүйектегі № 1140 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қаңтардағы № 18 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 1, 9-құжат).
6. «Өзендер, көлдер, су қоймалары, каналдар мен басқа да су объектілері жағалауларындағы ормандардың тыйым салынған белдеулерінің енін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы № 71 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 2, 36-құжат).

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года № 282 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года № 1140» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 12, ст. 154).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года № 291 «Об утверждении Положения о государственной лесной охране» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 12, ст. 160).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2004 года № 497 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 1359» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 252).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года № 1137 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 546).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года № 1413 «Об утверждении Правил создания и государственного учета зоологических коллекций» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 50, ст. 658).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года № 1415 «Об утверждении Перечня должностных лиц уполномоченного органа и территориальных подразделений, осуществляющих государственный контроль и надзор в области охраны, воспроизводства и использования животного мира, а также работников государственных учреждений и организаций, осуществляющих непосредственную охрану животного мира, имеющих право на ношение форменной одежды со знаками различия (без погон)» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 50, ст. 660).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1456 «Об утверждении Правил ведения рыбного хозяйства в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 679).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1457 «Об утверждении Положения о государственной охране животного мира Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 680).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1458 «Об утверждении Правил охоты на территории Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 681).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1469 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на пользование животным миром» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 689).

7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 қыркүйектегі № 1140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы № 282 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 12, 154-құжат).
8. «Мемлекеттiк орман күзетi туралы ереженi бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 наурыздағы № 291 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 12, 160-құжат).
9. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 қазандағы № 1359 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 сәуірдегі № 497 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 19, 252-құжат).
10. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қарашадағы № 1137 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 44, 546-құжат).
11. «Зоологиялық коллекциялар жинау және оларды мемлекеттік есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы № 1413 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 50, 658-құжат).
12. «Айырым белгілері бар нысанды киім (погонсыз) киіп жүруге құқығы бар жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласында мемлекеттік бақылау мен қадағалауды жүзеге асыратын уәкілетті орган мен аумақтық бөлімшелердің лауазымды адамдарының, сондай-ақ жануарлар дүниесін тікелей қорғауды жүзеге асыратын мемлекеттік мекемелер мен ұйымдар қызметкерлерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы № 1415 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 50, 660-құжат).
13. «Қазақстан Республикасында балық шаруашылығын жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1456 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 679-құжат).
14. «Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін мемлекеттік қорғау туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1457 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 680-құжат).
15. «Қазақстан Республикасының аумағында аң аулау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1458 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 681-құжат).
16. «Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1469 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 689-құжат).

17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 2005 года № 2 «Об утверждении Правил установления ограничений и запретов на пользование объектами животного мира, их частей или дериватов» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 1, ст. 3).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года № 40 «Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 2, ст. 18).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102 «Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 6, ст. 52).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года № 246 «Об утверждении Правил рыболовства» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 12, ст. 136).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2005 года № 1216 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1458» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 46, ст. 607).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 68 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 5, ст. 40).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года № 136 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 7, ст. 60).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2006 года № 1074 «Об утверждении перечня особо охраняемых природных территорий республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 42, ст. 457).
25. Подпункт 3) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2007 года № 88 «О создании государственного учреждения «Государственный национальный природный парк «Көлсай көлдері» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 3, ст. 43).
26. Подпункт 3) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года № 109 «О создании государственного учреждения «Иргиз-Тургайский государственный природный резерват» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 3, ст. 49).

17. «Жануарлар дүниесі объектілерін, олардың бөліктері мен дериваттарын пайдалануға шектеулер мен тыйым салуларды белгілеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 1, 3-құжат).
18. «Аң аулайтын алқаптарды бекiтiп беру жөнiнде конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 40 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 2, 18-құжат).
19. «Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекiтiп беру бойынша конкурс өткiзу ережесiн және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы № 102 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 6, 52-құжат).
20. «Балық аулау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 наурыздағы № 246 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 12, 136-құжат).
21. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1458 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 желтоқсандағы № 1216 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 46, 607-құжат).
22. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 4 ақпандағы № 102 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 68 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 5, 40-құжат).
23. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 4 ақпандағы № 102 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы № 136 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 7, 60-құжат).
24. «Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 10 қарашадағы № 1074 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 42, 457-құжат).
25. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң «Көлсай көлдерi» мемлекеттiк ұлттық табиғи паркi» мемлекеттiк мекемесiн құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 ақпандағы № 88 қаулысының 7-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 3, 43-құжат).
26. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Ырғыз-Торғай мемлекеттік табиғи резерваты» мемлекеттік мекемесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 ақпандағы № 109 қаулысының 7-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 3,  49-құжат).

27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2007 года № 792 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1458» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 33, ст. 370).
28. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2007 года № 1054 «О предоставлении земельных участков в постоянное землепользование государственному учреждению «Западно-Алтайский государственный природный заповедник» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 495).
29. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2007 года № 1214 «О предоставлении земельных участков в постоянное землепользование государственному учреждению «Маркакольский государственный природный заповедник» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
30. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1305 «Некоторые вопросы государственного учреждения «Баянаульский государственный национальный природный парк» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 49, ст. 601).
31. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года № 570 «О создании Жарсор-Уркашского государственного природного заказника республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 295).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года № 619 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1469» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 320).
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2008 года № 731 «Об утверждении нормативов в области охраны, воспроизводства и использования животного мира».
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1109 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года № 246» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 44, ст. 507).
35. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1183 «О некоторых вопросах расширения территории государственного учреждения «Коргалжынский государственный природный заповедник» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
36. Подпункт 2) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2009 года № 119 «О некоторых вопросах создания государственного учреждения «Государственный природный резерват «Акжайык» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 9, ст. 47).

27. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1458 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 қыркүйектегі № 792 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 33, 370-құжат).
28. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Батыс Алтай мемлекеттік табиғи қорығы» мемлекеттік мекемесіне тұрақты жер пайдалануға жер учаскелерін беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 қарашадағы № 1054 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 42, 495-құжат).
29. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Марқакөл мемлекеттік табиғи қорығы» мемлекеттік мекемесіне тұрақты жер пайдалануға жер учаскелерін беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 желтоқсандағы № 1214 қаулысының 4-тармағы.
30. «Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи паркі» мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1305 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 49, 601-құжат).
31. «Республикалық маңызы бар Жарсор-Ұрқаш мемлекеттік табиғи қаумалын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 маусымдағы № 570 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 30, 295-құжат).
32. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1469 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы № 619 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 320-құжат).
33. «Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы нормативтерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 тамыздағы № 731 қаулысы.
34. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 наурыздағы № 246 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы № 1109 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 44, 507-құжат).
35. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығы» мемлекеттік мекемесінің аумағын кеңейтудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 1183 қаулысының 4-тармағы.
36. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Ақжайық» мемлекеттік табиғи резерваты» мемлекеттік мекемесін құрудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 ақпандағы № 119 қаулысының 7-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 9, 47-құжат).

37. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2009 года № 121 «О некоторых вопросах расширения территории государственного учреждения «Чарынский государственный национальный природный парк» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 9, ст. 47).
38. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2009 года № 122 «О некоторых вопросах отдельных особо охраняемых природных территорий Карагандинской области» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 10, ст. 50).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2009 года № 625 «Об утверждении перечня ценных видов животных, являющихся объектами охоты и рыболовства» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 22-23, ст. 195).
40. Подпункт 2) пункта 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2010 года № 370 «О некоторых вопросах отдельных государственных учреждений Алматинской области» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 31, ст. 250).
41. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2010 года № 501 «О некоторых вопросах расширения территории государственного учреждения «Государственный национальный природный парк «Бурабай» Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 291).
42. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2010 года № 566 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 38, ст. 328).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2010 года № 567 «Об утверждении Правил отнесения водоемов к водно-болотным угодьям международного и республиканского значения».
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2010 года № 570 «Об утверждении Правил распределения квот на изъятие объектов животного мира» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 38, ст. 330).
45. Пункт 9 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 604 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 339).
46. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2010 года № 763 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2009 года № 119 и от 10 ноября 2006 года № 1074» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 45, ст. 411).

37. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Шарын мемлекеттік ұлттық табиғи паркі» мемлекеттік мекемесінің аумағын кеңейтудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 ақпандағы № 121 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 9, 47-құжат).
38. «Қарағанды облысының жекелеген ерекше қорғалатын табиғи аумақтарының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 ақпандағы № 122 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 10, 50-құжат).
39. «Аңшылық және балық аулау объектілері болып табылатын жануарлардың құнды түрлерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 5 мамырдағы № 625 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 22-23, 195-құжат).
40. «Алматы облысының жекелеген мемлекеттік мекемелерінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 370 қаулысы 8-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 31, 250-құжат).
41. «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының «Бурабай» мемлекеттік ұлттық табиғи паркі» мемлекеттік мекемесінің аумағын кеңейтудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 501 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 291-құжат).
42. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 маусымдағы № 566 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 38, 328-құжат).
43. «Су айдындарын халықаралық және республикалық маңызы бар сулы-батпақты алқаптарға жатқызу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 маусымдағы № 567 қаулысы.
44. «Жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға арналған квоталарды бөлу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 маусымдағы № 570 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 38, 330-құжат).
45. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 604 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 339-құжат).
46. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 ақпандағы № 119 және 2006 жылғы 10 қарашадағы № 1074 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № 763 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 45, 411-құжат).

47. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 942 «Об уменьшении территории Кендерли-Каясанской государственной заповедной зоны республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 51, ст. 490).
48. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2010 года № 1025 «О некоторых вопросах расширения территории государственного учреждения «Алакольский государственный природный заповедник» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
49. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1499 «Об утверждении Правил реализации осетровых видов рыб, изъятых из естественной среды обитания, и их икры государственным предприятием, являющимся субъектом государственной монополии» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 138).
50. Подпункт 2) пункта 9 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 247 «О некоторых вопросах отдельных государственных учреждений Карагандинской и Акмолинской областей» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 26, ст. 308).
51. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2011 года № 286 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 и от 31 декабря 2004 года № 1469» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 27, ст. 327).
52. Пункты 2 и 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 1002 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 53, ст. 746).
53. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1088 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2010 года № 570 «Об утверждении Правил распределения квот на изъятие объектов животного мира» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 776).
54. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2011 года № 1184 «Об уменьшении территории Каргалинского государственного природного заказника (зоологический) республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 57, ст. 815).
55. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1212 «Об определении требований к планам противопожарных мероприятий, разрабатываемым лесопользователями при долгосрочном лесопользовании» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 58, ст. 824).

47. «Республикалық маңызы бар Кендірлі-Қаясан мемлекеттік табиғи қорығы аймағының аумағын азайту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 қыркүйектегі № 942 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 51, 490-құжат).
48. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Алакөл мемлекеттік табиғи қорығы» мемлекеттік мекемесінің аумағын кеңейтудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қазандағы № 1025 қаулысының 5-тармағы.
49. «Табиғи мекендеу ортасынан алып қойылған бекіре тұқымдас балықтарды және олардың уылдырығын мемлекеттік монополия субъектісі болып табылатын мемлекеттік кәсіпорынның өткізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1499 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 138-құжат).
50. «Қарағанды және Ақмола облыстарының жекелеген мемлекеттік мекемелерінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 247 қаулысының 9-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 26, 308-құжат).
51. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 және 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1469 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 286 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 27, 327-құжат).
52. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 1002 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2 және 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 53, 746-құжат).
53. «Жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға арналған квоталарды бөлу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 маусымдағы № 570 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1088 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 776-құжат).
54. «Республикалық маңызы бар Қарғалы мемлекеттік табиғи (зоологиялық) қаумал аумағын азайту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қазандағы № 1184 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 57, 815-құжат).
55. «Ұзақ мерзімді орман пайдалану кезінде орман пайдаланушылар әзірлейтін өртке қарсы іс-шаралар жоспарларына қойылатын талаптарды айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1212 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 58, 824-құжат).

56. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1216 «Об утверждении Правил первичного учета вод» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 58, ст. 827).
57. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1267 «Об утверждении Правил заготовки живицы, древесных соков, второстепенных древесных ресурсов, а также зоны возможной подсочки древостоев на территории государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 60, ст. 865).
58. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2011 года № 1400 «Об утверждении Норм положенности средств пожаротушения в местах проведения лесопользователями оздоровительных, рекреационных, историко-культурных, туристских, спортивных и других мероприятий на территории государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 4, ст. 82).
59. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2011 года № 1507 «Об утверждении типовой формы путевки, а также правил ее выдачи» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 7, ст. 144).
60. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2011 года № 1511 «Об утверждении форм лесорубочного и лесного билета, Правил учета, хранения, заполнения и выдачи лесорубочного и лесного билета» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 7, ст. 146).
61. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2011 года № 1512 «Об утверждении Правил по отводу и таксации лесосек на участках государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 7, ст. 147).
62. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 1590 «Об утверждении Правил заготовки, переработки, хранения и использования лесных семян и контроля за их качеством» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 9, ст. 188).
63. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 1597 «Об утверждении перечня дериватов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 10, ст. 194).
64. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1675 «Об утверждении требований к порядку экспертизы качества зерна и выдаче паспорта качества зерна» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 15, ст. 247).
65. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 187 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1469 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на пользование животным миром» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 411).

56. «Судың бастапқы есебінің қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1216 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 58, 827-құжат).
57. «Мемлекеттік орман қоры аумағында шайыр, ағаш шырының, қосалқы сүрек ресурстарын дайындау қағидаларын, сондай-ақ сүрекдіңдерден сөл алынуы мүмкін аймақтарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1267 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 60, 865-құжат).
58. «Мемлекеттік орман қоры аумағында орман пайдаланушылар сауықтыру, рекреациялық, тарихи-мәдени, туристік, спорттық және басқа да іс-шаралар өткізетін орындардағы өрт сөндіру құралдарының тиесілілік нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 1400 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 4, 82-құжат).
59. «Жолдаманың үлгі нысанын, сондай-ақ оны беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 1507 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 7, 144-құжат).
60. «Ағаш кесу мен орман билетінің нысандарын, Ағаш кесу және орман билетін есепке алу, сақтау, толтыру және беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 1511 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 7, 146-құжат).
61. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде кеспеағаштарды бөліп беру мен мөлшерлеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 1512 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 7, 147-құжат).
62. «Орман тұқымдарын дайындау, қайта өңдеу, сақтау мен пайдалану және олардың сапасына бақылау жасау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 1590 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 9, 188-құжат).
63. «Дериваттар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 1597 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 10, 194-құжат).
64. «Астық сапасын сараптау тәртiбiне және астық сапасы паспортын беруге қойылатын талаптарды бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1675 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 15, 247-құжат).
65. «Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1469 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 187 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 411-құжат).

66. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2012 года № 254 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 2005 года № 2 «Об утверждении Правил установления ограничений и запретов на пользование объектами животного мира» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 444).
67. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 303 «О введении ограничений и запретов на пользование рыбными ресурсами и другими водными животными, их частей и дериватов, установлении мест и сроков их пользования» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 35, ст. 470).
68. Пункты 1 и 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 305 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 35, ст. 472).
69. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2012 года № 512 «Об утверждении Правил любительского (спортивного) рыболовства, разрешаемого для нужд местного населения, проживающего в охранной зоне Маркакольского государственного природного заповедника» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 45, ст. 603).
70. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2012 года № 514 «Об утверждении Правил проведения освидетельствования мест рубок на участках государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 45, ст. 605).
71. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 633 «Об утверждении перечня дериватов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 50, ст. 685).
72. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2012 года № 666 «Об утверждении Правил государственной регистрации договора долгосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда в территориальных подразделениях» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 51, ст. 700).
73. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 725 «Об утверждении Правил ведения учета и регистрации ловчих хищных птиц, используемых на охоте» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 55, ст. 741).
74. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2012 года № 736 «Об утверждении Правил содержания животных в неволе и полувольных условиях» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 55, ст. 747).
75. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2012 года № 808 «О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 57, ст. 787).

66. «Жануарлар дүниесі объектілерін пайдалануға шектеулер мен тыйым салуларды белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 254 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 444-құжат).
67. «Балық ресурстары мен басқа да су жануарларын, олардың бөліктері мен дериваттарын пайдалануға шектеу мен тыйым салуды енгізу, оларды пайдалану орындары мен мерзімдерін белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 303 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 35, 470-құжат).
68. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1 және 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 35, 472-құжат).
69. «Марқакөл мемлекеттік табиғи қорығының күзету аймағында тұратын жергілікті халықтың мұқтажы үшін рұқсат етілетін әуесқойлық (спорттық) балық аулау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 512 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 45, 603-құжат).
70. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ағаш кесілген орындарды куәландыруды өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 514 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 45, 605-құжат).
71. «Дериваттар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 633 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 50, 685-құжат).
72. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді орман пайдалану шартын аумақтық бөлімшелерде мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 мамырдағы № 666 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 51, 700-құжат).
73. «Аңшылықта пайдаланылатын аушы жыртқыш құстарды есепке алуды жүргізу және тіркеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 725 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 55, 741-құжат).
74. «Жануарларды еріксіз және жартылай ерікті жағдайларда ұстау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 маусымдағы № 736 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 55, 747-құжат).
75. «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жекелеген жер учаскелерін босалқы жерге ауыстыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 808 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 57, № 787-құжат).

76. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2012 года № 852 «Об утверждении Правил применения клейм в государственном лесном фонде» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 59, ст. 813).
77. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2012 года № 901 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1458 «Об утверждении Правил охоты на территории Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 849).
78. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2012 года № 949 «Об утверждении Правил отнесения рыбохозяйственных водоемов и (или) участков к особо ценным, установления их границ»
(САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 872).
79. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2012 года № 953 «Об утверждении Правил предоставления лесопользователям участков под объекты строительства на землях государственного лесного фонда, где лесные ресурсы предоставлены в долгосрочное лесопользование для оздоровительных, рекреационных, историко-культурных, туристских и спортивных целей; нужд охотничьего хозяйства; побочного лесного пользования и выдачи разрешения на использование этих участков под строительство таких объектов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 875).
80. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2012 года № 955 «Об утверждении Правил учета, определения и возмещения ущерба, причиняемого пожарами на территории лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 876).
81. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2012 года № 956 «Об утверждении Положения о лесной пожарной станции государственного лесовладельца» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 877).
82. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2012 года № 957 «Об утверждении Правил учета и определения ущерба, причиненного незаконными порубками на территории лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 878).
83. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2012 года № 958 «Об утверждении Правил воспроизводства лесов, лесоразведения и контроля за их качеством» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 879).
84. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2012 года № 1015 «Об утверждении Правил перевода земель лесного фонда в земли других категорий для целей, не связанных с ведением лесного хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 65, ст. 912).

76. «Мемлекеттік орман қорында таңбалар қолдану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 852 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 59, 813-құжат).
77. «Қазақстан Республикасының аумағында аң аулау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1458 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 901 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 849-құжат).
78. «Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін ерекше құндыларға жатқызу, олардың шекараларын белгілеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 шілдедегі № 949 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 872-құжат).
79. «Орман ресурстары сауықтыру, рекреакциялық, тарихи-мәдени, туристік және спорттық мақсаттар; аңшылық шаруашылығының мұқтаждары; жанама орман пайдалану үшін ұзақ мерзімді орман пайдалануға берілген мемлекеттік орман қоры жерлерінде орман пайдаланушыларға құрылыс объектілерін салуға учаскелер беру және осы учаскелерді осындай объектілер салуға пайдалануға рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 шілдедегі № 953 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 875-құжат).
80. «Орман қорының аумағында өрттен келтірілген залалды есепке алу, айқындау және өтеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 шілдедегі № 955 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 876-құжат).
81. «Мемлекеттік орман иеленушінің ормандағы өрт сөндіру станциясы туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 шілдедегі № 956 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 877-құжат).
82. «Орман қоры аумағында ағаштың заңсыз кесілуінен келтірілген залалды есепке алу және анықтау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 шілдедегі № 957 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 878-құжат).
83. «Ормандарды молықтыру, орман өсіру және олардың сапасына бақылау жасау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 шілдедегі № 958 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 879-құжат).
84. «Орман қорының жерлерін орман шаруашылығын жүргізумен байланысты емес мақсаттар үшін басқа санаттардағы жерлерге ауыстыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 тамыздағы № 1015 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 65, 912-құжат).

85. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 1083 «О создании Государственного природного заказника республиканского значения «Оңтүстік Алтай» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 960).
86. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1141 «Об утверждении Правил использования рыбохозяйственных водоемов и (или) участков для развития аквакультуры» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 69, ст. 999).
87. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1145 «Об утверждении Правил по осуществлению государственного контроля и надзора в области охраны, защиты, пользования лесным фондом, воспроизводства лесов и лесоразведения должностными лицами государственной лесной инспекции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 69, ст. 1001).
88. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2012 года № 1221 «Об утверждении Правил осуществления авиационных работ по охране и защите лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 71, ст. 1041).
89. Пункты 5678910141617 и 18 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2012 года № 1413 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
90. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2012 года № 1408 «О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса Алматинской области» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 77-78, ст. 1144).
91. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года № 1496 «О создании государственного учреждения «Государственный природный резерват «Алтын Дала» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 6).
92. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1562 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года № 1413 «Об утверждении Правил создания и государственного учета зоологических коллекций» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 3, ст. 45).
93. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2012 года № 1658 «Об уменьшении территории Акдалинского государственного природного заказника (ботанический) республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 95).

85. «Оңтүстік Алтай» республикалық маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 1083 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 960-құжат).
86. «Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін акваөсіруді дамыту үшін пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1141 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 69, 999-құжат).
87. «Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман инспекциясы лауазымды адамдарының орман қорын күзету, қорғау, пайдалану, ормандарды молықтыру және орман өсіру саласындағы мемлекеттік бақылау мен қадағалауды жүзеге асыруы жөніндегі қағидаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1145 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 69, 1001-құжат).
88. «Орман қорын күзету және қорғау жөніндегі авиациялық жұмыстарды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 1221 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 71, 1041-құжат).
89. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қарашадағы № 1413 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5678910141617 және 18-тармақтары.
90. «Алматы облысында ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жекелеген жер учаскелерін босалқы жерге ауыстыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қарашадағы № 1408 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 77-78, 1144-құжат).
91. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Алтын Дала» мемлекеттік табиғи резерваты» мемлекеттік мекемесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 1496 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 6-құжат).
92. «Зоологиялық коллекциялар жинау және оларды мемлекеттік есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы № 1413 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1562 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 3, 45-құжат).
93. «Республикалық маңызы бар Ақдала мемлекеттік табиғи қаумал (ботаникалық) аумағын азайту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 1658 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 95-құжат).

94. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 34 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1469 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на пользование животным миром» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 12, ст. 216).
95. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2013 года № 64 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года № 246 «Об утверждении Правил рыболовства» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 13, ст. 236).
96. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2013 года № 65 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года № 1137 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 13, ст. 237).
97. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2013 года № 247 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1457 «Об утверждении Положения о государственной охране животного мира Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 21, ст. 346).
98. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 335 «Об утверждении Правил проведения охотничьего минимума республиканской ассоциацией общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 24, ст. 390).
99. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 351 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 303 «О введении ограничений и запретов на пользование рыбными ресурсами и другими водными животными, их частей и дериватов, установлении мест и сроков их пользования» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 25, ст. 401).
100. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 472 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 303 "О введении ограничений и запретов на пользование рыбными ресурсами и другими водными животными, их частей и дериватов, установлении мест и сроков их» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 32, ст. 488).

94. «Жануарлар дүниесiн пайдалануға рұқсат беру ережесiн бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1469 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 34 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 12, 216-құжат).
95. «Балық аулау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 наурыздағы № 246 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 64 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 13, 236-құжат).
96. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының (учаскелерінің) тізбесін бекіту туралы «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қарашадағы № 1137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 65 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 13, 237-құжат).
97. «Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін мемлекеттік қорғау туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1457 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 наурыздағы № 247 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 21, 346-құжат).
98. «Аңшылар мен аңшылық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастығының аңшылық минимумды өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 335 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 24, 390-құжат).
99. «Балық ресурстары мен басқа да су жануарларын, олардың бөліктері мен дериваттарын пайдалануға шектеу мен тыйым салуды енгізу, оларды пайдалану орындары мен мерзімдерін белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 303 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 351 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 25, 401-құжат).
100. «Балық ресурстары мен басқа да су жануарларын, олардың бөліктері мен дериваттарын пайдалануға шектеу мен тыйым салуды енгізу, оларды пайдалану орындары мен мерзімдерін белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 303 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 303 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 472 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 32, 488-құжат).

101. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 717 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1458 «Об утверждении Правил охоты на территории Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 41, ст. 612).
102. Пункты 6 и 46 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).
103. Пункты 234 и 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2013 года № 825 «О внесении изменений и дополнения и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 48, ст. 677).
104. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2013 года № 942 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 1359 «Об утверждении типовой формы публичного договора на хранение зерна между хлебоприемным предприятием и владельцем зерна» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 53, ст. 742).
105. Пункты 2367913 и 15 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1102 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 59, ст. 818).
106. Пункты 1 и 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1363 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 951).
107. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 1413 «О некоторых вопросах Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 74, ст. 980).
108. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1510 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 78, ст. 1026).

101. «Қазақстан Республикасының аумағында аң аулау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1458 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 717 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 41, 612-құжат).
102. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 6 және   46-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).
103. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу және кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 тамыздағы № 825 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 234 және 5 тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 48, 677-құжат).
104. «Астық қабылдау кәсiпорны мен астық иесi арасындағы астықты сақтаудың жария шартының үлгi нысанын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 қазандағы № 1359 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 қыркүйектегі № 942 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 53, 742-құжат).
105. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қарашадағы № 1102 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2367913 және 15-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 59, 818-құжат).
106. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1363 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1 және 2-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 951-құжат).
107. «Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1413 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 74, 980-құжат).
108. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1510 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 78, 1026-құжат).

109. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2014 года № 91 «Об уменьшении территории Тоунсорского государственного природного заказника (зоологический) республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 6, ст. 60).
110. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2014 года № 159 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача экспортеру зерна подтверждения о соблюдении экспортером зерна обязательств по поставке зерна в государственные ресурсы зерна» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 13, ст. 112).
111. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2014 года № 160 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 13, ст. 113).
112. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2014 года № 474 «О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса в Алматинской и Южно-Казахстанской областях» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 307).
113. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2014 года № 487 «О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса в Акмолинской области» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 312).
114. Пункты 3 и 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2014 года № 607 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 38-39, ст. 370).
115. Пункты 2 и 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2014 года № 702 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 43, ст. 413).

109. «Республикалық маңызы бар Тауынсор мемлекеттік табиғи (зоологиялық) қаумалының аумағын азайту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 91 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 6, 60-құжат).
110. «Астық экспорттаушыға мемлекеттік астық ресурстарына астықты жеткізу жөніндегі міндеттемелерді астық экспорттаушылардың сақтауы туралы растаманы беру» мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 159 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 13, 112-құжат).
111. «Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 160 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 13, 113-құжат).
112. «Алматы және Оңтүстік Қазақстан облыстарында ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жекелеген жер учаскелерін босалқы жерлерге ауыстыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 474 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 307-құжат).
113. «Ақмола облысындағы ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жекелеген жер учаскелерін босалқы жерге ауыстыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 487 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 312-құжат).
114. «Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 38-39, 370-құжат).
115. «Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 702 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2 және 5-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 43, 413-құжат).

116. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2014 года № 807 «О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса Восточно-Казахстанской области» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 46-47, ст. 469).
117. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2014 года № 1002 «О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 58, ст. 549).
118. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2014 года № 1267 «О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли запаса города Алматы для строительства и функционирования объекта туризма» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 75, ст. 670).
119. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 1306 «Об уменьшении территории государственного природного заказника «Пойма реки Иртыш» (комплексный) республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 80, ст. 688).
120. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 221 «О некоторых вопросах республиканской собственности и признании утратившими силу некоторых решений Совета Министров Казахской ССР и Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 21, ст. 122).

116. «Шығыс Қазақстан облысының ерекше қорғалатын табиғи аумақтарының жекелеген жер учаскелерін босалқы жерлерге ауыстыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 807 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 46-47, 469-құжат).
117. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 1002 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 58, 549-құжат).
118. «Туризм объектісін салу және оның жұмыс істеуі үшін ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жекелеген жер учаскелерін Алматы қаласының босалқы жерлеріне ауыстыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 1267 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 75, 670-құжат).
119. «Республикалық маңызы бар «Ертіс жағалауы» мемлекеттік табиғи қаумалының (кешенді) аумағын азайту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 1306 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 80, 688-құжат).
120. «Мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері және Қазақ ССР Министрлер Кеңесi мен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерінің күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 221 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 21, 122-құжат).