О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2015 года № 930
Вводится в действие с 1 января 2015 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы» следующие изменения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиций:
в графе «2015 год»:
в строке «Всего» цифры «1 075 039 357» заменить цифрами «1 077 299 714»;
в разделе «I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты» цифры «241 430 469» заменить цифрами «241 490 826»;
в функциональной группе 12:
в строке «Транспорт и коммуникации» цифры «130 311 889» заменить цифрами «130 372 246»;
по администратору 242:
в строке «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан» цифры «130 311 889» заменить цифрами «130 372 246»;
в программе 003:
в строке «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне» цифры «124 122 419» заменить цифрами «124 182 776»;
в подпрограмме 004:
в строке «За счет внешних займов» цифры «71 646 570» заменить цифрами «73 251 191»;
в строке «Прочие» цифры «71 646 570» заменить цифрами «73 251 191»;
в строке «Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай» цифры «62 846 570» заменить цифрами «64 451 191»;
в подпрограмме 005:
в строке «За счет внутренних источников» цифры «39 552 394» заменить цифрами «37 724 962»;
в строке «Прочие» цифры «39 552 394» заменить цифрами «37 724 962»;
в строке «Реконструкция, строительство и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай»» цифры «3 343 253» заменить цифрами «1 605 253»;
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «граница РФ (на Омск) - Майкапшагай (выход на КНР), через гг. Павлодар, Семей» цифры «6 787 000» заменить цифрами «6 786 745»;
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Астана - Петропавловск» транзитного коридора «Боровое - Кокшетау - Петропавловск - граница РФ» цифры «513 311» заменить цифрами «513 776»;

"2015 - 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 930 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесінде:
«2015 жыл» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «1 075 039 357» деген сандар «1 077 299 714» деген сандармен ауыстырылсын;
«I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген бөлімде «241 430 469» деген сандар «241 490 826» деген сандармен ауыстырылсын;
12 функционалдық топта:
«Көлік және коммуникация» деген жолдағы «130 311 889» деген сандар «130 372 246» деген сандармен ауыстырылсын;
242 әкімші бойынша:
«Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» деген жолдағы «130 311 889» деген сандар «130 372 246» деген сандармен ауыстырылсын;
003 бағдарламада:
«Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» деген жолдағы «124 122 419» деген сандар «124 182 776» деген сандармен ауыстырылсын;
004 кіші бағдарламада:
«Сыртқы қарыздар есебінен» деген жолдағы «71 646 570» деген сандар «73 251 191» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «71 646 570» деген сандар «73 251 191» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Еуропа – Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту» деген жолдағы «62 846 570» деген сандар «64 451 191» деген сандармен ауыстырылсын;
005 кіші бағдарламада:
«Iшкі көздер есебінен» деген жолдағы «39 552 394» деген сандар «37 724 962» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «39 552 394» деген сандар «37 724 962» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және құрылысы» деген жолдағы «3 343 253» деген сандар «1 605 253» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар, Семей ққ. арқылы РФ шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (ҚХР)» республикалық маңызы бар автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары» деген жолдағы «6 787 000» деген сандар «6 786 745» деген сандармен ауыстырылсын;
«Республикалық маңызы бар «Астана - Петропавл» автомобиль жолының «Боровое - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы» транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары» деген жолдағы «513 311» деген сандар «513 776» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Строительство и проектно-изыскательские работы автодороги «Юго-Западный обход г. Астаны» цифры «5 829» заменить цифрами «5 830»;
в строке «Перенос участка республиканской автодороги «Жезказган - Есиль - Петропавловск» за зону влияния горных работ Жезказганского месторождения» цифры «707 847» заменить цифрами «618 204»;
в подпрограмме 016:
в строке «За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета» цифры «12 923 455» заменить цифрами «13 206 623»;
в строке «Прочие» цифры «12 923 455» заменить цифрами «13 206 623»;
в строке «Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай» цифры «11 593 455» заменить цифрами «11 876 623»;
в разделе «V. Целевые трансферты из Национального фонда» цифры «377 700 000» заменить цифрами «379 900 000»;
в функциональной группе 12:
в строке «Транспорт и коммуникации» цифры «175 800 000» заменить цифрами «178 000 000»;
по администратору 242:
в строке «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан» цифры «175 800 000» заменить цифрами «178 000 000»;
в программе 003:
в строке «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне» цифры «175 800 000» заменить цифрами «178 000 000»;
в подпрограмме 032:
в строке «За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан» цифры «175 800 000» заменить цифрами «178 000 000»;
в строке «Прочие» цифры «175 800 000» заменить цифрами «178 000 000»;
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Астана - Петропавловск» транзитного коридора «Боровое - Кокшетау - Петропавловск - граница РФ» цифры «13 800 000» заменить цифрами «10 800 465»;
в строке «Строительство и проектно-изыскательские работы «Юго-Западного обхода г. Астаны» цифры «3 000 000» заменить цифрами «284 283»;
строку «Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ» «3 000 000» исключить;
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток «Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск» цифры «77 000 000» заменить цифрами «87 469 116»;
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)» цифры «1 000 000» заменить цифрами «1 446 136»;

«Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналма жолының» құрылысы және жобалық-іздестіру жұмыстары» деген жолдағы «5 829» деген сандар «5 830» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жезқазған - Есіл - Петропавловск» республикалық автожолының телімін Жезқазған кен орны тау-кен жұмыстарының әсер ететін аймағынан көшіру» деген жолдағы «707 847» деген сандар «618 204» деген сандармен ауыстырылсын;
016 кіші бағдарламада:
«Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен» деген жолдағы «12 923 455» деген сандар «13 206 623» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «12 923 455» деген сандар «13 206 623» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін қайта жаңарту» деген жолдағы «11 593 455» деген сандар «11 876 623» деген сандармен ауыстырылсын;
«V. Ұлттық Қордан бөлінген нысаналы трансферттер» деген бөлімде «377 700 000» деген сандар «379 900 000» деген сандармен ауыстырылсын;
12 функционалдық топта:
«Көлік және коммуникация» деген жолдағы «175 800 000» деген сандар «178 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
242 әкімші бойынша:
«Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» деген жолдағы «175 800 000» деген сандар «178 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
003 бағдарламада:
«Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» деген жолдағы «175 800 000» деген сандар «178 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
032 кіші бағдарламада:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен» деген жолдағы «175 800 000» деген сандар «178 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «175 800 000» деген сандар «178 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Республикалық маңызы бар «Астана - Петропавл» автомобиль жолының «Боровое - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы» транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары» деген жолдағы «13 800 000» деген сандар «10 800 465» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналма жолының» құрылысы және жобалық-іздестіру жұмыстары» деген жолдағы «3 000 000» деген сандар «284 283» деген сандармен ауыстырылсын;
«Республикалық маңызы бар «Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары» «3 000 000» деген жол алып тасталсын;
«Орталық-Шығыс «Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен» дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары» деген жолдағы «77 000 000» деген сандар «87 469 116» деген сандармен ауыстырылсын;
«РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары» деген жолдағы «1 000 000» деген сандар «1 446 136» деген сандармен ауыстырылсын;

2) в приложении 2 к указанному постановлению:
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиций, направленных на реализацию особо важных и требующих оперативной реализации задач, включенных в проект республиканского бюджета с отлагательными условиями:
в графе «2015 год»:
в строке «Всего» цифры «75 060 357» заменить цифрами «72 800 000»;
в разделе «I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты» цифры «160 357» заменить цифрами «100 000»;
в функциональной группе 12:
в строке «Транспорт и коммуникации» цифры «60 357» исключить;
по администратору 242:
в строке «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан» цифры «60 357» исключить;
в программе 003:
в строке «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне» цифры «60 357» исключить;
в подпрограмме 005:
в строке «За счет внутренних источников» цифры «60 357» исключить;
в строке «Прочие» цифры «60 357» исключить;
строку «Перенос участка республиканской автодороги «Жезказган - Есиль - Петропавловск» за зону влияния горных работ Жезказганского месторождения» «60 357» исключить;
в разделе «III. Целевые трансферты из Национального фонда» цифры «73 900 000» заменить цифрами «71 700 000»;
в функциональной группе 12:
в строке «Транспорт и коммуникации» цифры «31 200 000» заменить цифрами «29 000 000»;
по администратору 242:
в строке «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан» цифры «31 200 000» заменить цифрами «29 000 000»;
в программе 003:
в строке «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне» цифры «2 200 000» исключить;
в подпрограмме 032:
в строке «За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан» цифры «2 200 000» исключить;
в строке «Прочие» цифры «2 200 000» исключить;
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Запад» цифры «2 000 000» исключить;
в строке «Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Ушарал - Достык» цифры «200 000» исключить;
3) в приложении 35 к указанному постановлению:
в перечне государственных заданий на 2015 год:
в графе 7:
в строке, порядковый номер 49, цифры «211 998 000» заменить цифрами «214 247 856»;
в строке, порядковый номер 50, цифры «36 190 318» заменить цифрами «37 874 097».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2015 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

2) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
республикалық бюджеттің жобасына кейінге қалдыру шартымен енгізілген, өте маңызды және жедел іске асыруды талап ететін міндеттерді іске асыруға бағытталған басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесінде:
«2015 жыл» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «75 060 357» деген сандар «72 800 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген бөлімде «160 357» деген сандар «100 000» деген сандармен ауыстырылсын;
12 функционалдық топта:
«Көлік және коммуникация» деген жолдағы «60 357» деген сандар алып тасталсын;
242 әкімші бойынша:
«Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» деген жолдағы «60 357» деген сандар алып тасталсын;
003 бағдарламада:
«Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» деген жолдағы «60 357» деген сандар алып тасталсын;
005 кіші бағдарламада:
«Iшкі көздер есебінен» деген жолдағы «60 357» деген сандар алып тасталсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «60 357» деген сандар алып тасталсын;
«Жезқазған - Есіл - Петропавловск» республикалық автожолының телімін Жезқазған кен орны тау-кен жұмыстарының әсер ететін аймағынан көшіру» «60 357» деген жол алып тасталсын;
«III. Ұлттық Қордан бөлінген нысаналы трансферттер» деген бөлімде «73 900 000» деген сандар «71 700 000» деген сандармен ауыстырылсын;
12 функционалдық топта:
«Көлік және коммуникация» деген жолдағы «31 200 000» деген сандар «29 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
242 әкімші бойынша:
«Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» деген жолдағы «31 200 000» деген сандар «29 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
003 бағдарламада:
«Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» деген жолдағы «2 200 000» деген сандар алып тасталсын;
032 кіші бағдарламада:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен» деген жолдағы «2 200 000» деген сандар алып тасталсын;
«Өзгелер» деген жолдағы «2 200 000» деген сандар алып тасталсын;
«Орталық-Батыс дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары» деген жолдағы «2 000 000» деген сандар алып тасталсын;
«Үшарал-Достық» автожолын қайта жаңарту және жобалық-іздестіру жұмыстары» деген жолдағы «200 000» деген сандар алып тасталсын;
3) көрсетілген қаулыға 35-қосымшада:
2015 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесінде:
7-бағанда:
реттік нөмірі 49-жолдағы «211 998 000» деген сандар «214 247 856» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 50-жолдағы «36 190 318» деген сандар «37 874 097» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов