Об определении оператора расширенных обязательств производителей (импортеров)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1137. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2021 года № 565.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.08.2021 № 565.
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 16 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оператором расширенных обязательств производителей (импортеров) товарищество с ограниченной ответственностью "Оператор РОП".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері операторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1137 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 18 тамыздағы № 565 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.08.2021 № 565 қаулысымен.
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі 16-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері операторы болып "ӨКМ операторы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі айқындалсын.
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов