О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1189. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. п.2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 4-5-6, ст. 23) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
в графе 7:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строки, порядковые номера 3, 4, 5, 6, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, местные органы военного управления МО";
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 9, 10, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, местные органы военного управления МО, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, местные органы военного управления МО";
строку, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 13, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, местные органы военного управления МО";
дополнить строкой, порядковый номер 13-2, следующего содержания:
"
13-2
00101015
Выдача сведений по учетам Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан о совершении лицом административного правонарушения
Физические лица
ГП
Комитет по правовой статистике и специальным учетам ГП РК и его территориальные органы
Комитет по правовой статистике и специальным учетам ГП РК и его территориальные органы
Бесплатно
Бумажная
";
в графе 7:
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства";

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1189 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 4-5-6, 2-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
7-бағанда:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірлері 3, 4, 5, 6-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары";
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 9, 10-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары";
реттік нөмірі 12-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 13-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 13-2-жолмен толықтырылсын:
"
13-2
00101015
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің есептері бойынша тұлғаның әкімшілік құқық бұзушылық жасағаны туралы мәлімет беру
Жеке тұлғалар
БП
ҚР БП Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті және оның аумақтық органдары
ҚР БП Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті және оның аумақтық органдары
Тегін
Қағаз түрінде
";
7-бағанда:
реттік нөмірі 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

строки, порядковые номера 16, 17, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
дополнить строкой, порядковый номер 17-1, следующего содержания:
"
17-1
00102005
Выдача удостоверений личности моряка Республики Казахстан
Физические лица
МИР
Территориальные органы Комитета транспорта МИР
Морская администрация порта
Платно
Бумажная
";
в графе 7:
строку, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 19, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД";
строку, порядковый номер 21, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 22, 23, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
строку, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 27, 28, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД";
строку, порядковый номер 30, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы";
строку, порядковый номер 37, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД";
дополнить строкой, порядковый номер 38-2, следующего содержания:
"
38-2
00203007
Выдача ходатайства на получение инвесторской визы для лиц, являющихся нерезидентами Республики Казахстан и осуществляющих инвестиционную деятельность на территории Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МИР
МИР
МИР
Бесплатно
Бумажная
";
в графе 7:
строку, порядковый номер 39, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 41, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 44, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 46, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 47, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
строку, порядковый номер 48, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірлері 16, 17-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 17-1-жолмен толықтырылсын:
"
17-1
00102005
Қазақстан Республикасы теңізшісінің жеке куәлігін беру
Жеке тұлғалар
ИДМ
ИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары
Порттың теңіз әкімшілігі
Ақылы
Қағаз түрінде
";
7-бағанда:
реттік нөмірі 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 19-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 21-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 22, 23-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
реттік нөмірі 24-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 27, 28-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 30-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 37-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 38-2-жолмен толықтырылсын:
"
38-2
00203007
Қазақстан Республикасының бейрезиденті болып табылатын және Қазақстан Республикасының аумағында инвестициялық қызметті жүзеге асыратын тұлғалар үшін инвесторлық визаны алуға өтінішхат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
ИДМ
ИДМ
Тегін
Қағаз түрінде
";
7-бағанда:
реттік нөмірі 39-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 41-жол мынадай редакцияда жазылсын
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 44-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 46-жол мынадай редакцияда жазылсын
"Мемлекеттік корпорация, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 47-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық
органдары";
реттік нөмірі 48-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

строки, порядковые номера 50, 51, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 54, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 55, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 56, 57, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 61, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 62, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 63, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов (городов областного значения), акимы районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 72, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 74, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа";
строки, порядковые номера 75, 76, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 78:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 82:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 83:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 84:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в графе 7:

реттік нөмірлері 50, 51-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 54-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 55-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 56, 57-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 61-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 62-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 63-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ЖАО,
қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 72-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 74-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кент, ауыл,
ауылдық округ әкімі";
реттік нөмірлері 75, 76-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 78-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық
маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 82-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық
маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 83-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 84-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
7-бағанда:

строки, порядковые номера 85, 86, 87, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 88, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, банки второго уровня, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 89, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 90, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД";
строки, порядковые номера 93, 94, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 102, 103, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 104:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 105:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строк, порядковые номера 106, 107, 108, 109, 110, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 132:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные департаменты Комитета оплаты медицинских услуг МЗСР, управления здравоохранения областей, городов Астаны и Алматы";
в графе 3:
строку, порядковый номер 134, изложить в следующей редакции:
"Выдача сертификата специалиста для допуска к клинической практике";
строку, порядковый номер 135, изложить в следующей редакции:
"Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории специалистам с медицинским образованием";
строку, порядковый номер 136, изложить в следующей редакции:
"Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории для специалистов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения";
строку, порядковый номер 137, изложить в следующей редакции:
"Аккредитация медицинских организаций в целях признания соответствия их деятельности стандартам аккредитации";
в графе 7:
строку, порядковый номер 144, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 146, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 150:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по защите прав потребителей МНЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по защите прав потребителей МНЭ, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірлері 85, 86, 87-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 88-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, екінші деңгейдегі банктер, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 89-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 90-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірлері 93, 94-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 102, 103-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 104-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 105-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 106, 107, 108, 109, 110-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 132-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі әлеуетті қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ДСӘДМ Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің аумақтық бөлімшелері, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының денсаулық сақтау басқармалары";
3-бағанда:
реттік нөмірі 134-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Клиникалық практикаға жіберу үшін маман сертификатын беру";
реттік нөмірі 135-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Медициналық білімі бар мамандарға біліктілік санатын беру туралы куәлік беру";
реттік нөмірі 136-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мамандар үшін біліктілік санатын беру туралы куәлік беру";
реттік нөмірі 137-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Медициналық ұйымдар қызметінің аккредиттеу стандарттарына сәйкестігін тану мақсатында оларды аккредиттеу";
7-бағанда:
реттік нөмірі 144-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 146-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 150-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

дополнить строкой, порядковый номер 153-1, следующего содержания:
"
153-1
00602022
Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории специалистам с фармацевтическим образованием
Физические лица
МЗСР
Территориальные департаменты ККМФД МЗСР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
";
графу 6 строки, порядковый номер 155, изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета по защите прав потребителей МНЭ";
в графе 7:
строку, порядковый номер 156, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет по защите прав потребителей МНЭ, территориальные подразделения Комитета по защите прав потребителей МНЭ, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 161, 162, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации здравоохранения";
строку, порядковый номер 164, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 167:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Назначение пенсионных выплат по возрасту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 168, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 169:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственный фонд социального страхования и его филиалы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МЗСР, веб-портал "электронного правительства";
в графе 7:
строку, порядковый номер 170, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 171, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МЗСР, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 172, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строку, порядковый номер 173, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа";
строку, порядковый номер 174, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МЗСР, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 176, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа";
строку, порядковый номер 177, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 153-1-жолмен толықтырылсын:
"
153-1
00602022
Фармацевтикалық білімі бар мамандарға біліктілік санатын беру туралы куәлік беру
Жеке тұлғалар
ДСӘДМ
ДСӘДМ МФҚБК аумақтық департаменттері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
";
реттік нөмірі 155-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің аумақтық бөлімшелері";
7-бағанда:
реттік нөмірі 156-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ҰЭМ Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті, ҰЭМ Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 161, 162-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, денсаулық сақтау ұйымдары";
реттік нөмірі 164-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 167-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жасына байланысты зейнетақы төлемдерін тағайындау";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 168-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 169-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" және оның филиалдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, ДСӘДМ Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
7-бағанда:
реттік нөмірі 170-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 171-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ДСӘДМ Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 172-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 173-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кент, ауыл,
ауылдық округ әкімі";
реттік нөмірі 174-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ДСӘДМ Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 176-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі";
реттік нөмірі 177-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";

в строке, порядковый номер 178-1:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Назначение социальной помощи в виде ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 187:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в графе 7:
строку, порядковый номер 188, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 189, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 191, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 197, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 198, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АО "Центр международных программ";
в строке, порядковый номер 203:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МОН, высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 3 строки, порядковый номер 204, изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на занятие образовательной деятельностью";
графу 6 строки, порядковый номер 206, изложить в следующей редакции:
"Комитет по контролю в сфере образования и науки МОН, РГКП "Республиканский научно-практический центр "Учебник";
в графе 7:
строку, порядковый номер 211, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности" МОН";
строку, порядковый номер 212, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации основного среднего и общего среднего образования";
строку, порядковый номер 213, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации технического и профессионального образования";
строку, порядковый номер 214, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 223, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МЮ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 224:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МЮ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в графе 7:

реттік нөмірі 178-1-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалар қызметкерлердiң өмiрi мен денсаулығына келтiрген зиянды өтеу жөнiндегi төлемдердi капиталдандыру кезеңi аяқталғаннан кейiн Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдер түрінде әлеуметтік көмекті тағайындау";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 187-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
7-бағанда:
реттік нөмірі 188-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі, "электрондық үкімет" веб-порталы";
реттік нөмірі 189-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы;
реттік нөмірі 191-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 197-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкімет" веб-порталы";
реттік нөмірі 198-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ";
реттік нөмірі 203-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ, жоғары оқу орындары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 204-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Білім беру қызметімен айналысуға лицензия беру";
реттік нөмірі 206-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті, "Оқулық" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК";
7-бағанда:
реттік нөмірі 211-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, БҒМ "Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РМК";
реттік нөмірі 212-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 213-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 214-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, жоғары оқу орындары, "электрондық үкімет" веб-порталы";
реттік нөмірі 223-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Әділетмині, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 224-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Әділетмині, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/ қағаз түрінде";
7-бағанда:

строки, порядковые номера 225, 226, 227, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МЮ, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 230, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МЮ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 238:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проведение аттестации лиц, прошедших стажировку и претендующих на право занятия деятельностью частного судебного исполнителя";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы юстиции областей, города республиканского значения и столицы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы юстиции областей, города республиканского значения и столицы, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в графе 7:
строку, порядковый номер 240, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МКС, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 253, 254, 255, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет государственных доходов МФ, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 256, 257, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 264, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 267, 268, 269, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 270, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета транспорта МИР, таможенные органы в пунктах пропуска автотранспортных средств через Государственную границу Республики Казахстан, совпадающую с таможенной границей Таможенного союза, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 272, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 296, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 301, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 302, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, областные филиалы АО "НК "ҚазАвтоЖол";
строку, порядковый номер 303, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірлері 225, 226, 227-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Әділетмині, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 230-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Әділетмині, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 238-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тағылымдамадан өткен және жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, республикалық маңызы бар қала мен астананың аумақтық әділет органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, республикалық маңызы бар қала мен астананың аумақтық әділет органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
7-бағанда:
реттік нөмірі 240-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, МСМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 253, 254, 255-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 256, 257-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Алматы және Астана қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 264-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 267, 268, 269-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 270-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары, Кеден одағының кедендік шекарасымен тұспа-тұс келетін Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автокөлік құралдарын өткізу пункттеріндегі кеден органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 272-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 296-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 301-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 302-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "ҚазАвтоЖол ҰК" АҚ-ның облыстық филиалдары";
реттік нөмірі 303-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің веб-порталы";

строки, порядковые номера 304, 305, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, областные филиалы "АО "НК "ҚазАвтоЖол";
строку, порядковый номер 306, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 307, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета транспорта МИР, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 309, 310, 311, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе МЭ, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 315, 316, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
в графу 3 строки, порядковый номер 327, внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить строками, порядковые номера 335-1, 335-2, следующего содержания:
"
335-1
01202015
Регистрация декларации безопасности плотины
Юридические лица
МСХ
Комитет по водным ресурсам МСХ
Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МСХ
Бесплатно
Бумажная
335-2
01202016
Пломбирование приборов учета вод, устанавливаемых на сооружениях или устройствах по забору или сбросу вод физическими и юридическими лицами, осуществляющими право специального водопользования
Физические и юридические лица
МСХ
Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МСХ
Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МСХ
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 353:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО, Комитет лесного хозяйства и животного мира МСХ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО, Комитет лесного хозяйства и животного мира МСХ, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 355, исключить;
графу 7 строки, порядковый номер 358, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 370, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 374, изложить в следующей редакции:
"Выдача согласия на вывоз геологической информации за пределы территории Республики Казахстан в пределах территории Таможенного союза";
в графе 7:
строку, порядковый номер 392, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 394, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірлері 304, 305-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "ҚазАвтоЖол ҰК" АҚ-ның облыстық филиалдары";
реттік нөмірі 306-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 307-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 309, 310, 311-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ЭМ Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 315, 316-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 327-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы бөлігінен тәулігіне елуден екі мың текше метрге дейін алу лимиттерімен шаруашылық-ауызсу және өндірістік-техникалық жерасты суларын пайдалану";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 335-1, 335-2-жолдармен толықтырылсын:
"
335-1
01202015
Бөгеттің қауіпсіздігі декларациясын тіркеу
Заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Су ресурстары комитетi
АШМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары
Тегін
Қағаз түрінде
335-2
01202016
Арнайы су пайдалану құқығын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалардың суды алу немесе ағызу құрылыстарында немесе құрылғыларында орнатылатын суды есепке алу аспаптарын пломбалау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары
АШМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 353-жолдың 6 және 7-бағандарына орыс тіліндегі мәтіндерге өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 355-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 358-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 370-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 374-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Кеден одағы аумағының шегінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерлерге геологиялық ақпаратты шығаруға келісім беру";
7-бағанда:
реттік нөмірі 392-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 394-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

строки, порядковые номера 395, 396, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
строку, порядковый номер 397, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 398, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
строку, порядковый номер 400, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы";
строку, порядковый номер 401, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 403, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
дополнить строкой, порядковый номер 406-8, следующего содержания:
"
406-8
01301038
Регистрация лазерных станций, изделий (средств) и атрибутов для проведения идентификации сельскохозяйственных животных и их производителей в базе данных по эмиссии индивидуальных номеров
Физические и юридические лица
МСХ
Процессинговый центр
Процессинговый центр
Бесплатно
Бумажная
";
в графе 7:
строку, порядковый номер 409, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 413, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 426, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет технического регулирования и метрологии МИР, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 427:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, РГП "КазИнМетр", веб-портал "электронного правительства";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 7 строки, порядковый номер 429, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет технического регулирования и метрологии МИР, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 442:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 444:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 445:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР, веб-портал "электронного правительства";
в графе 7:
строку, порядковый номер 448, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірлері 395, 396-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 397-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкімет" веб-порталы";
реттік нөмірі 398-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 400-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 401-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 403-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 406-8-жолмен толықтырылсын:
"
406-8
01301038
Лазерлік станцияларды, ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге арналған бұйымдар (құралдар) мен атрибуттарды және оларды өндірушілерді эмиссия жөніндегі дерекқорда тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Процессингтік орталық
Процессингтік орталық
Тегін
Қағаз түрінде
";
7-бағанда:
реттік нөмірі 409-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 413-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 426-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 427-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "ҚазИнМетр" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 429-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 442-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 444-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 445-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
7-бағанда:
реттік нөмірі 448-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

графу 7 строки, порядковый номер 625, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
дополнить строками, порядковые номера 625-1, 625-2, 625-3, следующего содержания:
62 5-1
02201018
Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, на торгах (конкурсах, аукционах)
Физические и юридические лица
МНЭ
МИО городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов
МИО городов Астаны и Алматы районов городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства
Бесплатно
Электронная/бумажная
62 5-2
02201019
Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)
Физические и юридические лица
МНЭ
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов
Бесплатно
Бумажная
62 5-3
02201020
Принятие решения о предоставлении земельных участков для размещения объектов дорожного сервиса в придорожных полосах или объектов за их пределами, когда для доступа к ним требуется подъезд
Физические и юридические лица
МНЭ
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы районов городов областного значения, веб-портал "электронного правительства
Бесплатно
Электронная/бумажная
";
в графе 7:
строку, порядковый номер 629, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 631, 632, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 635, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, ГУ "Национальный архив Республики Казахстан", центральные государственные архивы, государственные архивы областей, городов, районов и их филиалы, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 639, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, РГП "Государственная техническая служба", веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 640, 641, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 625-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 625-1, 625-2, 625-3-жолдармен толықтырылсын:
"
625-1
02201018
Мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды сауда-саттықта (конкурстарда, аукциондарда) сатып алу
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы"
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
625-2
02201019
Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Тегін
Қағаз түрінде
625-3
02201020
Жол бойы белдеулерінде жол бойы қызметі объектілерін немесе қолжетімді болуы үшін кіреберіс талап етілетін жағдайда олардан тыс жерлерде объектілерді орналастыру үшін жер учаскелерін беру туралы шешім қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы"
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
";
7-бағанда:
реттік нөмірі 629-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 631, 632-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 635-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Қазақстан Республикасының Ұлттық мұрағаты" ММ, орталық мемлекеттік мұрағаттар, облыстардың, қалалардың, аудандардың мемлекеттік мұрағаттары және олардың филиалдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 639-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Мемлекеттік техникалық қызмет" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 640, 641-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

строки, порядковые номера 647, 648, 649, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 656, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 658, 659, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 660, 661, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
строки, порядковые номера 662, 663, 664, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 665, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 668, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 669, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 671, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 671-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами МНЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами МНЭ";
дополнить строками, порядковые номера 671-2, 671-3, 671-4, 671-5, следующего содержания:
"
67 1-2
02602006
Согласование эскиза (эскизного проекта)
Физические и юридические лица
МНЭ
МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
67 1-3
02602007
Аккредитация негосударственных аттестационных центров по аттестации инженерно-технических работников, участвующих в процессе проектирования и строительства
Юридические лица
МНЭ
Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами МНЭ
Комитет по делам строительств а, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами МНЭ
Бесплатно
Бумажная
67 1-4
02602008
Аккредитация юридических лиц осуществляющих технический надзор и техническое обследование по объектам первого и второго уровней ответственности
Юридические лиц
МНЭ
Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами МНЭ
Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами МНЭ
Бесплатно
Бумажная

реттік нөмірлері 647, 648, 649-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 656-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 658, 659-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 660, 661-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірлері 662, 663, 664-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 665-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 668-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 669-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 671-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 671-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 671-2, 671-3, 671-4, 671-5-жолдармен толықтырылсын:
"
671-2
02602006
Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
671-3
02602007
Жобалау және құрылыс салу процесіне қатысушы инженер-техник жұмыскерлерді аттестаттау жөніндегі мемлекеттік емес аттестаттау орталықтарын аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
ҰЭМ Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
671-4
02602008
Бірінші және екінші жауапкершілік деңгейіндегі объектілер бойынша техникалық қадағалауды және техникалық зерттеп-қарауды жүзеге асыратын заңды тұлғаларды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
ҰЭМ Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
Тегін
Қағаз түрінде

67 1-5
02602009
Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства
Юридические лица
МНЭ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
";
графу 7 строк, порядковые номера 672, 673, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 681, исключить;
графу 7 строки, порядковый номер 682, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 685, исключить;
в графе 7:
строку, порядковый номер 692, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МДГС, территориальные подразделения МДГС, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 697, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МКС, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 698, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 699:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Апостилирование документов об образовании (оригиналов)";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в графе 7:
строку, порядковый номер 700, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
строку, порядковый номер 702, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, ГП";
строку, порядковый номер 703, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, ДОДСВС";
строку, порядковый номер 707, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 709, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "АДГСПК - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции" изложить в следующей редакции:
"МДГС - Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан";
строку "ГЦВП - Республиканское государственное казенное предприятие Государственный центр по выплате пенсий" исключить;
строку "ЦОН - Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация — некоммерческое акционерное общество Государственная корпорация "Правительство для граждан".

671-5
02602009
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ҰЭМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 672, 673-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 681-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 682-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 685-жол алып тасталсын;
7-бағанда:
реттік нөмірі 692-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, МҚІМ, МҚІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 697-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, МСМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 698-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 699-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Білім туралы құжаттарды (түпнұсқаларды) апостильдеу";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
7-бағанда:
реттік нөмірі 700-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары";
реттік нөмірі 702-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, БП";
реттік нөмірі 703-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ЖССҚҚД";
реттік нөмірі 707-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 709-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"МҚІСҚА – Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІМ – Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызметтер істері министрлігі";
"ЗТМО – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны" деген жол алып тасталсын;
"ХҚО – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму
министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением:
абзацев сорок восьмого, сорок девятого, сто тридцать девятого, сто сорокового, двести сорокового, двести сорок первого, двести сорок второго, двести сорок третьего, двести сорок четвертого, двести сорок пятого, двести сорок шестого, двести сорок седьмого, двести сорок восьмого, триста пятьдесят восьмого, триста пятьдесят девятого, триста шестидесятого, триста шестьдесят первого, триста шестьдесят второго пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 января 2016 года;
абзацев пятьсот седьмого, пятьсот восьмого, пятьсот девятого пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 февраля 2016 года;
абзацев третьего, четвертого, пятого, шестого, седьмого, восьмого, девятого, десятого, одиннадцатого, двенадцатого, тринадцатого, четырнадцатого, пятнадцатого, шестнадцатого, семнадцатого, восемнадцатого, девятнадцатого, двадцать второго, двадцать третьего, двадцать четвертого, двадцать пятого, двадцать шестого, двадцать девятого, тридцатого, тридцать первого, тридцать второго, тридцать третьего, тридцать четвертого, тридцать пятого, тридцать шестого, тридцать седьмого, тридцать восьмого, тридцать девятого, сорокового, сорок первого, сорок второго, сорок третьего, сорок четвертого, сорок пятого, сорок шестого, сорок седьмого, пятидесятого, пятьдесят первого, пятьдесят второго, пятьдесят третьего, пятьдесят четвертого, пятьдесят пятого, пятьдесят шестого, пятьдесят седьмого, пятьдесят восьмого, пятьдесят девятого, шестидесятого, шестьдесят первого, шестьдесят второго, шестьдесят третьего, шестьдесят четвертого, шестьдесят пятого, шестьдесят шестого, шестьдесят седьмого, шестьдесят восьмого, шестьдесят девятого, семидесятого, семьдесят первого, семьдесят второго, семьдесят третьего, семьдесят четвертого, семьдесят пятого, семьдесят шестого, семьдесят седьмого, семьдесят восьмого, семьдесят девятого, восьмидесятого, восемьдесят первого, восемьдесят второго, девяносто третьего, девяносто четвертого, девяносто пятого, девяносто шестого, девяносто седьмого, девяносто восьмого, девяносто девятого, сотого, сто первого, сто второго, сто третьего, сто четвертого, сто пятого, сто шестого, сто седьмого, сто восьмого, сто девятого, сто десятого, сто одиннадцатого, сто двенадцатого, сто тринадцатого, сто четырнадцатого, сто пятнадцатого, сто шестнадцатого, сто семнадцатого, сто восемнадцатого, сто девятнадцатого, сто двадцатого, сто двадцать первого, сто двадцать второго, сто двадцать третьего, сто двадцать четвертого, сто двадцать пятого, сто двадцать шестого, сто двадцать седьмого, сто тридцатого, сто тридцать первого, сто сорок первого, сто сорок второго, сто сорок третьего, сто сорок четвертого, сто сорок пятого, сто пятьдесят пятого, сто пятьдесят шестого, сто пятьдесят седьмого, сто пятьдесят восьмого, сто пятьдесят девятого, сто шестидесятого, сто шестьдесят первого, сто шестьдесят пятого, сто шестьдесят шестого, сто шестьдесят седьмого, сто шестьдесят восьмого, сто семьдесят второго, сто семьдесят третьего, сто семьдесят четвертого, сто семьдесят пятого, сто семьдесят шестого, сто семьдесят седьмого, сто семьдесят восьмого, сто семьдесят девятого, сто восьмидесятого, сто восемьдесят первого, сто восемьдесят второго, сто восемьдесят третьего, сто восемьдесят четвертого, сто восемьдесят пятого, сто восемьдесят шестого, сто восемьдесят седьмого, сто восемьдесят восьмого, сто девяносто второго, сто девяносто третьего, сто девяносто четвертого, сто девяносто пятого, сто девяносто шестого, сто девяносто седьмого, сто девяносто восьмого, сто девяносто девятого, двухсотого, двести первого, двести второго, двести третьего, двести четвертого, двести пятого, двести шестого, двести седьмого, двести восьмого, двести девятого, двести девятнадцатого, двести двадцать первого, двести двадцать второго, двести двадцать третьего, двести двадцать четвертого, двести двадцать пятого, двести двадцать шестого, двести двадцать седьмого, двести двадцать восьмого, двести двадцать девятого, двести тридцатого, двести тридцать первого, двести тридцать второго, двести тридцать пятого, двести тридцать шестого, двести тридцать седьмого, двести тридцать восьмого, двести тридцать девятого, двести сорок девятого, двести пятидесятого, двести пятьдесят первого, двести пятьдесят второго, двести пятьдесят третьего, двести пятьдесят четвертого, двести пятьдесят пятого, двести пятьдесят шестого, двести пятьдесят седьмого, двести пятьдесят восьмого, двести пятьдесят девятого, двести шестидесятого, двести шестьдесят первого, двести шестьдесят второго, двести шестьдесят третьего, двести шестьдесят четвертого, двести шестьдесят пятого, двести шестьдесят шестого, двести шестьдесят седьмого, двести шестьдесят восьмого, двести шестьдесят девятого, двести семидесятого, двести семьдесят первого, двести семьдесят второго, двести семьдесят третьего, двести семьдесят четвертого, двести семьдесят пятого, двести семьдесят шестого, двести семьдесят седьмого, двести семьдесят восьмого, двести семьдесят девятого, двести восьмидесятого, двести восемьдесят первого, двести восемьдесят второго, двести восемьдесят третьего, двести девяносто четвертого, двести девяносто пятого, двести девяносто девятого, трехсотого, триста первого, триста второго, триста третьего, триста четвертого, триста пятого, триста шестого, триста седьмого, триста восьмого, триста девятого, триста десятого, триста одиннадцатого, триста двенадцатого, триста тринадцатого, триста четырнадцатого, триста пятнадцатого, триста восемнадцатого, триста девятнадцатого, триста двадцатого, триста двадцать первого, триста двадцать второго, триста двадцать третьего, триста двадцать четвертого, триста двадцать пятого, триста двадцать шестого, триста двадцать седьмого, триста тридцатого, триста тридцать первого, триста пятьдесят третьего, триста пятьдесят четвертого, триста пятьдесят пятого, триста пятьдесят шестого, триста пятьдесят седьмого, триста шестьдесят третьего, триста шестьдесят четвертого, триста шестьдесят пятого, триста шестьдесят седьмого, триста шестьдесят восьмого, триста шестьдесят девятого, триста семидесятого, триста семьдесят первого, триста семьдесят второго, триста семьдесят третьего, триста семьдесят четвертого, триста семьдесят пятого, триста семьдесят шестого, триста семьдесят седьмого, триста семьдесят восьмого, триста семьдесят девятого, триста восьмидесятого, триста восемьдесят первого, триста восемьдесят второго, триста восемьдесят третьего, триста восемьдесят четвертого, триста восемьдесят пятого, триста восемьдесят шестого, триста восемьдесят седьмого, триста девяносто третьего, триста девяносто четвертого, триста девяносто пятого, триста девяносто шестого, триста девяносто седьмого, триста девяносто восьмого, триста девяносто девятого, четырехсотого, четыреста первого, четыреста второго, четыреста третьего, четыреста четвертого, четыреста пятого, четыреста шестого, четыреста седьмого, четыреста восьмого, четыреста девятого, четыреста десятого, четыреста одиннадцатого, четыреста двенадцатого, четыреста тринадцатого, четыреста четырнадцатого, четыреста пятнадцатого, четыреста шестнадцатого, четыреста семнадцатого, четыреста восемнадцатого, четыреста девятнадцатого, четыреста двадцатого, четыреста двадцать первого, четыреста двадцать второго, четыреста двадцать третьего, четыреста двадцать четвертого, четыреста двадцать пятого, четыреста двадцать шестого, четыреста двадцать седьмого, четыреста двадцать восьмого, четыреста двадцать девятого, четыреста тридцатого, четыреста тридцать первого, четыреста тридцать второго, четыреста тридцать третьего, четыреста тридцать четвертого, четыреста тридцать пятого, четыреста тридцать шестого, четыреста тридцать седьмого, четыреста тридцать восьмого, четыреста тридцать девятого, четыреста сорокового, четыреста сорок первого, четыреста сорок второго, четыреста сорок третьего, четыреста сорок четвертого, четыреста сорок пятого, четыреста сорок шестого, четыреста сорок седьмого, четыреста сорок восьмого, четыреста сорок девятого, четыреста пятидесятого, четыреста пятьдесят первого, четыреста пятьдесят второго, четыреста пятьдесят третьего, четыреста пятьдесят четвертого, четыреста пятьдесят пятого, четыреста пятьдесят шестого, четыреста пятьдесят седьмого, четыреста пятьдесят восьмого, четыреста шестьдесят четвертого, четыреста шестьдесят пятого, четыреста семидесятого, четыреста семьдесят первого, четыреста семьдесят второго, четыреста семьдесят третьего, четыреста семьдесят четвертого, четыреста семьдесят пятого, четыреста семьдесят шестого, четыреста семьдесят седьмого, четыреста семьдесят восьмого, четыреста семьдесят девятого, четыреста восьмидесятого, четыреста восемьдесят первого, четыреста восемьдесят второго, четыреста восемьдесят третьего, четыреста восемьдесят четвертого, четыреста восемьдесят пятого, четыреста восемьдесят шестого, четыреста восемьдесят седьмого, четыреста восемьдесят восьмого, четыреста восемьдесят девятого, четыреста девяностого, четыреста девяносто первого, четыреста девяносто второго, четыреста девяносто третьего, четыреста девяносто четвертого, четыреста девяносто пятого, четыреста девяносто шестого, четыреста девяносто седьмого, четыреста девяносто восьмого, пятьсот девятого, пятьсот десятого, пятьсот одиннадцатого, пятьсот тринадцатого, пятьсот четырнадцатого, пятьсот шестнадцатого, пятьсот семнадцатого, пятьсот восемнадцатого, пятьсот девятнадцатого, пятьсот двадцатого, пятьсот двадцать первого, пятьсот двадцать пятого, пятьсот двадцать шестого, пятьсот двадцать седьмого, пятьсот двадцать восьмого, пятьсот двадцать девятого, пятьсот тридцатого, пятьсот тридцать первого, пятьсот тридцать второго, пятьсот тридцать третьего, пятьсот тридцать четвертого, пятьсот тридцать пятого, пятьсот тридцать шестого, пятьсот тридцать седьмого, пятьсот тридцать восьмого, пятьсот тридцать девятого, пятьсот сорок второго, пятьсот сорок третьего, пятьсот сорок четвертого пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 марта 2016 года.
Премьер- Министр
Республики Казахстан
К.Масимов

2. Осы қаулы:
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының қырық сегізінші, қырық тоғызыншы, жүз отыз тоғызыншы, жүз қырқыншы, екі жүз қырқыншы, екі жүз қырық бірінші, екі жүз қырық екінші, екі жүз қырық үшінші, екі жүз қырық төртінші, екі жүз қырық бесінші, екі жүз қырық алтыншы, екі жүз қырық жетінші, екі жүз қырық сегізінші, үш жүз елу сегізінші, үш жүз елу тоғызыншы, үш жүз алпысыншы, үш жүз алпыс бірінші, үш жүз алпыс екінші абзацтарын;
2016 жылғы 1 ақпаннан бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының бес жүз жетінші, бес жүз сегізінші, бес жүз тоғызыншы абзацтарын;
2016 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының үшінші, төртінші, бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма тоғызыншы, отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші, отыз төртінші, отыз бесінші, отыз алтыншы, отыз жетінші, отыз сегізінші, отыз тоғызыншы, қырқыншы, қырық бірінші, қырық екінші, қырық үшінші, қырық төртінші, қырық бесінші, қырық алтыншы, қырық жетінші, елуінші, елу бірінші, елу екінші, елу үшінші, елу төртінші, елу бесінші, елу алтыншы, елу жетінші, елу сегізінші, елу тоғызыншы, алпысыншы, алпыс бірінші, алпыс екінші, алпыс үшінші, алпыс төртінші, алпыс бесінші, алпыс алтыншы, алпыс жетінші, алпыс сегізінші, алпыс тоғызыншы, жетпісінші, жетпіс бірінші, жетпіс екінші, жетпіс үшінші, жетпіс төртінші, жетпіс бесінші, жетпіс алтыншы, жетпіс жетінші, жетпіс сегізінші, жетпіс тоғызыншы, сексенінші, сексен бірінші, сексен екінші, тоқсан үшінші, тоқсан төртінші, тоқсан бесінші, тоқсан алтыншы, тоқсан жетінші, тоқсан сегізінші, тоқсан тоғызыншы, жүзінші, жүз бірінші, жүз екінші, жүз үшінші, жүз төртінші, жүз бесінші, жүз алтыншы, жүз жетінші, жүз сегізінші, жүз тоғызыншы, жүз оныншы, жүз он бірінші, жүз он екінші, жүз он үшінші, жүз он төртінші, жүз он бесінші, жүз он алтыншы, жүз он жетінші, жүз он сегізінші, жүз он тоғызыншы, жүз жиырмасыншы, жүз жиырма бірінші, жүз жиырма екінші, жүз жиырма үшінші, жүз жиырма төртінші, жүз жиырма бесінші, жүз жиырма алтыншы, жүз жиырма жетінші, жүз отызыншы, жүз отыз бірінші, жүз қырық бірінші, жүз қырық екінші, жүз қырық үшінші, жүз қырық төртінші, жүз қырық бесінші, жүз елу бесінші, жүз елу алтыншы, жүз елу жетінші, жүз елу сегізінші, жүз елу тоғызыншы, жүз алпысыншы, жүз алпыс бірінші, жүз алпыс бесінші, жүз алпыс алтыншы, жүз алпыс жетінші, жүз алпыс сегізінші, жүз жетпіс екінші, жүз жетпіс үшінші, жүз жетпіс төртінші, жүз жетпіс бесінші, жүз жетпіс алтыншы, жүз жетпіс жетінші, жүз жетпіс сегізінші, жүз жетпіс тоғызыншы, жүз сексенінші, жүз сексен бірінші, жүз сексен екінші, жүз сексен үшінші, жүз сексен төртінші, жүз сексен бесінші, жүз сексен алтыншы, жүз сексен жетінші, жүз сексен сегізінші, жүз тоқсан екінші, жүз тоқсан үшінші, жүз тоқсан төртінші, жүз тоқсан бесінші, жүз тоқсан алтыншы, жүз тоқсан жетінші, жүз тоқсан сегізінші, жүз тоқсан тоғызыншы, екі жүзінші, екі жүз бірінші, екі жүз екінші, екі жүз үшінші, екі жүз төртінші, екі жүз бесінші, екі жүз алтыншы, екі жүз жетінші, екі жүз сегізінші, екі жүз тоғызыншы, екі жүз он тоғызыншы, екі жүз жиырма бірінші, екі жүз жиырма екінші, екі жүз жиырма үшінші, екі жүз жиырма төртінші, екі жүз жиырма бесінші, екі жүз жиырма алтыншы, екі жүз жиырма жетінші, екі жүз жиырма сегізінші, екі жүз жиырма тоғызыншы, екі жүз отызыншы, екі жүз отыз бірінші, екі жүз отыз екінші, екі жүз отыз бесінші, екі жүз отыз алтыншы, екі жүз отыз жетінші, екі жүз отыз сегізінші, екі жүз отыз тоғызыншы, екі жүз қырық тоғызыншы, екі жүз елуінші, екі жүз елу бірінші, екі жүз елу екінші, екі жүз елу үшінші, екі жүз елу төртінші, екі жүз елу бесінші, екі жүз елу алтыншы, екі жүз елу жетінші, екі жүз елу сегізінші, екі жүз елу тоғызыншы, екі жүз алпысыншы, екі жүз алпыс бірінші, екі жүз алпыс екінші, екі жүз алпыс үшінші, екі жүз алпыс төртінші, екі жүз алпыс бесінші, екі жүз алпыс алтыншы, екі жүз алпыс жетінші, екі жүз алпыс сегізінші, екі жүз алпыс тоғызыншы, екі жүз жетпісінші, екі жүз жетпіс бірінші, екі жүз жетпіс екінші, екі жүз жетпіс үшінші, екі жүз жетпіс төртінші, екі жүз жетпіс бесінші, екі жүз жетпіс алтыншы, екі жүз жетпіс жетінші, екі жүз жетпіс сегізінші, екі жүз жетпіс тоғызыншы, екі жүз сексенінші, екі жүз сексен бірінші, екі жүз сексен екінші, екі жүз сексен үшінші, екі жүз тоқсан төртінші, екі жүз тоқсан бесінші, екі жүз тоқсан тоғызыншы, үш жүзінші, үш жүз бірінші, үш жүз екінші, үш жүз үшінші, үш жүз төртінші, үш жүз бесінші, үш жүз алтыншы, үш жүз жетінші, үш жүз сегізінші, үш жүз тоғызыншы, үш жүз оныншы, үш жүз он бірінші, үш жүз он екінші, үш жүз он үшінші, үш жүз он төртінші, үш жүз он бесінші, үш жүз он сегізінші, үш жүз он тоғызыншы, үш жүз жиырмасыншы, үш жүз жиырма бірінші, үш жүз жиырма екінші, үш жүз жиырма үшінші, үш жүз жиырма төртінші, үш жүз жиырма бесінші, үш жүз жиырма алтыншы, үш жүз жиырма жетінші, үш жүз отызыншы, үш жүз отыз бірінші, үш жүз елу үшінші, үш жүз елу төртінші, үш жүз елу бесінші, үш жүз елу алтыншы, үш жүз елу жетінші, үш жүз алпыс үшінші, үш жүз алпыс төртінші, үш жүз алпыс бесінші, үш жүз алпыс жетінші, үш жүз алпыс сегізінші, үш жүз алпыс тоғызыншы, үш жүз жетпісінші, үш жүз жетпіс бірінші, үш жүз жетпіс екінші, үш жүз жетпіс үшінші, үш жүз жетпіс төртінші, үш жүз жетпіс бесінші, үш жүз жетпіс алтыншы, үш жүз жетпіс жетінші, үш жүз жетпіс сегізінші, үш жүз жетпіс тоғызыншы, үш жүз сексенінші, үш жүз сексен бірінші, үш жүз сексен екінші, үш жүз сексен үшінші, үш жүз сексен төртінші, үш жүз сексен бесінші, үш жүз сексен алтыншы, үш жүз сексен жетінші, үш жүз тоқсан үшінші, үш жүз тоқсан төртінші, үш жүз тоқсан бесінші, үш жүз тоқсан алтыншы, үш жүз тоқсан жетінші, үш жүз тоқсан сегізінші, үш жүз тоқсан тоғызыншы, төрт жүзінші, төрт жүз бірінші, төрт жүз екінші, төрт жүз үшінші, төрт жүз төртінші, төрт жүз бесінші, төрт жүз алтыншы, төрт жүз жетінші, төрт жүз сегізінші, төрт жүз тоғызыншы, төрт жүз оныншы, төрт жүз он бірінші, төрт жүз он екінші, төрт жүз он үшінші, төрт жүз он төртінші, төрт жүз он бесінші, төрт жүз он алтыншы, төрт жүз он жетінші, төрт жүз он сегізінші, төрт жүз он тоғызыншы, төрт жүз жиырмасыншы, төрт жүз жиырма бірінші, төрт жүз жиырма екінші, төрт жүз жиырма үшінші, төрт жүз жиырма төртінші, төрт жүз жиырма бесінші, төрт жүз жиырма алтыншы, төрт жүз жиырма жетінші, төрт жүз жиырма сегізінші, төрт жүз жиырма тоғызыншы, төрт жүз отызыншы, төрт жүз отыз бірінші, төрт жүз отыз екінші, төрт жүз отыз үшінші, төрт жүз отыз төртінші, төрт жүз отыз бесінші, төрт жүз отыз алтыншы, төрт жүз отыз жетінші, төрт жүз отыз сегізінші, төрт жүз отыз тоғызыншы, төрт жүз қырқыншы, төрт жүз қырық бірінші, төрт жүз қырық екінші, төрт жүз қырық үшінші, төрт жүз қырық төртінші, төрт жүз қырық бесінші, төрт жүз қырық алтыншы, төрт жүз қырық жетінші, төрт жүз қырық сегізінші, төрт жүз қырық тоғызыншы, төрт жүз елуінші, төрт жүз елу бірінші, төрт жүз елу екінші, төрт жүз елу үшінші, төрт жүз елу төртінші, төрт жүз елу бесінші, төрт жүз елу алтыншы, төрт жүз елу жетінші, төрт жүз елу сегізінші, төрт жүз алпыс төртінші, төрт жүз алпыс бесінші, төрт жүз жетпісінші, төрт жүз жетпіс бірінші, төрт жүз жетпіс екінші, төрт жүз жетпіс үшінші, төрт жүз жетпіс төртінші, төрт жүз жетпіс бесінші, төрт жүз жетпіс алтыншы, төрт жүз жетпіс жетінші, төрт жүз жетпіс сегізінші, төрт жүз жетпіс тоғызыншы, төрт жүз сексенінші, төрт жүз сексен бірінші, төрт жүз сексен екінші, төрт жүз сексен үшінші, төрт жүз сексен төртінші, төрт жүз сексен бесінші, төрт жүз сексен алтыншы, төрт жүз сексен жетінші, төрт жүз сексен сегізінші, төрт жүз сексен тоғызыншы, төрт жүз тоқсаныншы, төрт жүз тоқсан бірінші, төрт жүз тоқсан екінші, төрт жүз тоқсан үшінші, төрт жүз тоқсан төртінші, төрт жүз тоқсан бесінші, төрт жүз тоқсан алтыншы, төрт жүз тоқсан жетінші, төрт жүз тоқсан сегізінші, бес жүз тоғызыншы, бес жүз оныншы, бес жүз он бірінші, бес жүз он үшінші, бес жүз он төртінші, бес жүз он алтыншы, бес жүз он жетінші, бес жүз он сегізінші, бес жүз он тоғызыншы, бес жүз жиырмасыншы, бес жүз жиырма бірінші, бес жүз жиырма бесінші, бес жүз жиырма алтыншы, бес жүз жиырма жетінші, бес жүз жиырма сегізінші, бес жүз жиырма тоғызыншы, бес жүз отызыншы, бес жүз отыз бірінші, бес жүз отыз екінші, бес жүз отыз үшінші, бес жүз отыз төртінші, бес жүз отыз бесінші, бес жүз отыз алтыншы, бес жүз отыз жетінші, бес жүз отыз сегізінші, бес жүз отыз тоғызыншы, бес жүз қырық екінші, бес жүз қырық үшінші, бес жүз қырық төртінші абзацтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов