О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2014 года № 525 "О некоторых вопросах реализации Программы "Доступное жилье - 2020"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2016 года № 19
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2014 года № 525 «О некоторых вопросах реализации Программы «Доступное жилье – 2020» следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«О некоторых вопросах реализации Программы развития регионов до 2020 года»;
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В целях дальнейшей реализации пилотного проекта по сносу аварийного жилья города Астаны в рамках Программы развития регионов до 2020 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:»;
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«2) срок – 4 (четыре) года;»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке при формировании республиканского бюджета на 2017 – 2019 годы предусмотреть выделение целевого текущего трансферта акимату города Астаны в сумме 20000000000 (двадцать миллиардов) тенге на обеспечение исполнения обязательств уполномоченной организации по возврату кредита перед акционерным обществом «Фонд национального благосостояния «Самрук-Қазына».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов

"Қолжетімді тұрғын үй - 2020" бағдарламасын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 525 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 19 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қолжетімді тұрғын үй - 2020» бағдарламасын іске асырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 мамардағы № 525 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасын іске асырудың кейбір мәселелері туралы»;
кіріспесі мынандай редакцияда жазылсын:
«Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасының шеңберінде Астана қаласындағы апатты тұрғын үйлерді бұзу жөніндегі пилоттық жобаны одан әрі іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
1-тармағының 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) мерзімі - 4 (төрт) жыл;»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен 2017 - 2019 жылдарға арналған республикалық бюджетті қалыптастыру кезінде Астана қаласының әкімдігіне уәкілетті ұйымның «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының алдындағы кредитті қайтару бойынша міндеттемелерін орындауын қамтамасыз ету үшін 20000000000 (жиырма миллиард) теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт бөлуді көздесін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов