О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1444 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции культурной политики Республики Казахстан на 2015 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2016 года № 48
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1444 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции культурной политики Республики Казахстан на 2015 – 2019 годы» следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Концепции культурной политики Республики Казахстан на 2015 – 2019 годы, утвержденном указанным постановлением:
по всему тексту внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в разделе 1 «Создание условий для формирования конкурентоспособной культурной среды»:
в строке, порядковый номер 3, графу 6 изложить в следующей редакции:
«2015 год – 10,9;
2016 год – 8,6;
2017 год – 8,6;
2018 год – 8,6.»;
в строке, порядковый номер 4, графу 6 изложить в следующей редакции:
«2015 год – 5,3;
2016 год – 6,0;
2017 год – 6,0;
2018 год – 6,0.»;
строки, порядковые номера 11, 12, исключить;
в разделе 2 «Формирование культурного кода нации и современных культурных кластеров. Творческие кластеры»:
в подразделе «Музеи, заповедники-музеи как опорные центры развития науки и исследовательской деятельности»:
в строке, порядковый номер 16, графу 6 изложить в следующей редакции:
«2015 год – 4,5;
2016 год – 5,0;
2017 год – 5,0;
2018 год – 5,0.»;
в строке, порядковый номер 17, графу 6 изложить в следующей редакции:
«2015 год – 5,0;
2016 год – 4,3.»;
в строке, порядковый номер 18, графу 6 изложить в следующей редакции:
«2015 год – 9,0;
2016 год – 9,1.»;
дополнить строкой, порядковый номер 20-1, следующего содержания:
«
20-1.
Проведение акции «Ночь в музее»
проведение мероприятия
МКС, МИО
ежегодно
не требует средств
»;
в подразделе «Сохранение историко-культурного наследия»:
в строке, порядковый номер 21:
графу 5 изложить в следующей редакции:
«2015-2017 годы»;
графу 6 изложить в следующей редакции:
«2015 год – 20,4;
2016 год – 18,0;

"Қазақстан Республикасының мәдени саясатының тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2015 - 2019 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1444 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 48 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының мәдени саясатының тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2015 – 2019 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1444 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мәдени саясатының тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2015 – 2019 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
бүкіл мәтін бойынша «қорық-мұражай», «мұражайлар», «қорық-мұражайлар», «қорық-мұражайларды», «мұражайының», «мұражайы», «мұражай», «мұражайландыру», «мұражайлардың», «мұражайын», «мұражайларын» деген сөздер тиісінше «қорық-музей», «музейлер», «қорық-музейлер», «қорық-музейлерді», «музейінің», «музейі», «музей», «музейлендіру», «музейлердің», «музейін», «музейлерін» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Бәсекеге қабілетті мәдени орта қалыптастыру үшін жағдай жасау» деген 1-бөлімде:
реттiк нөмiрi 3-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2015 жылы – 10,9;
2016 жылы – 8,6;
2017 жылы – 8,6;
2018 жылы – 8,6.»;
реттiк нөмiрi 4-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2015 жылы – 5,3;
2016 жылы – 6,0;
2017 жылы – 6,0;
2018 жыл – 6,0.»;
реттік нөмірлері 11, 12-жолдар алып тасталсын;
«Ұлттың мәдени кодын және қазіргі заманғы мәдени кластерлерді қалыптастыру. Шығармашылық кластерлер» деген 2-бөлімде:
«Ғылым мен зерттеу қызметін дамытудың тірек орталықтары ретіндегі мұражайлар, қорық-мұражайлар» деген кіші бөлімде:
реттiк нөмiрi 16-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2015 жылы – 4,5;
2016 жылы – 5,0;
2017 жылы – 5,0;
2018 жылы – 5,0.»;
реттiк нөмiрi 17-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2015 жылы – 5,0;
2016 жылы – 4,3.»;
реттiк нөмiрi 18-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2015 жылы – 9,0;
2016 жылы – 9,1.»;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 20-1-жолмен толықтырылсын:
«
20-1.
«Музейдегі түн» акциясын өткізу
іс-шараны өткізу
МСМ, ЖАО
жыл сайын
қаражат талап етпейді
»;
«Тарихи-мәдени мұраны сақтау» деген кіші бөлімде:
реттiк нөмiрi 21-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«2015 – 2017 жылдар»;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«2015 жылы – 20,4;
2016 жылы – 18,0;

2016 год – 12,6;
2018 год – 12,6.»;
в подразделе «Кластер «Каспийские ворота»:
в строке, порядковый номер 141, графу 4 изложить в следующей редакции:
«акимат Актюбинской области».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

2016 жылы – 12,6;
2018 жылы – 12,6.»;
«Каспий қақпасы» кластері» деген кіші бөлімде:
реттiк нөмiрi 141-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Ақтөбе облысының әкімдігі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов