Об определении сервисного интегратора "электронного правительства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2016 года № 207. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2022 года № 337.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.05.2022 № 337.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сервисным интегратором "электронного правительства" акционерное общество "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

"Электрондық үкіметтің" сервистік интеграторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 207 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 25 мамырдағы № 337 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.05.2022 № 337 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамы "электрондық үкіметтің" сервистік интеграторы болып айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов