О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 234 "Об утверждении Плана мероприятий на 2015 - 2017 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 - 2025 годы и противодействию теневой экономике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 414
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 234 «Об утверждении Плана мероприятий на 2015 – 2017 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы и противодействию теневой экономике» следующие изменения и дополнения:
1) подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«2) один раз в год, не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным годом, представлять информацию о ходе исполнения мероприятий Плана по:
реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы (далее – Стратегия) – в Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан;
противодействию теневой экономике – в Министерство финансов Республики Казахстан.»;
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Министерству по делам государственной службы Республики Казахстан не позднее 15 февраля, следующего за отчетным годом, представлять в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан сводную информацию о проведенном мониторинге и оценке исполнения мероприятий Плана по реализации Стратегии.»;
3) в Плане мероприятий на 2015 – 2017 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы и противодействию теневой экономике, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 5, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 10, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 23, в графе 3 аббревиатуру «АДГСПК» заменить аббревиатурой «МДГС»;
в строке, порядковый номер 26, графу 4 изложить в следующей редакции:
«МДГС (созыв), МИК, заинтересованные государственные органы»;
в строке, порядковый номер 30, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
строку, порядковый номер 32, исключить;

"Қазақстан Республикасының 2015 - 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын іске асыру және көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі 2015 - 2017 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 234 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 414 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының 2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын іске асыру және көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі 2015 – 2017 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 234 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) жылына бір рет, есепті жылдан кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігіне – Қазақстан Республикасының 2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын (бұдан әрі – Стратегия) іске асыру;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі Жоспардың іс-шараларының орындалу барысы туралы ақпарат берсін.»;
2) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі есепті жылдан кейінгі 15 ақпаннан кешіктірмей, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне Жоспардың Стратегияны іске асыру жөніндегі іс-шараларына жүргізілген мониторинг және олардың орындалуын бағалау туралы жиынтық ақпарат берсін.»;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының  2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын іске асыру және көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі 2015 – 2017 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 5-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 23-жолдағы 3-бағанда «МҚІСҚА» деген аббревиатура «МҚІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 26-жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«МҚІМ (жинақтау), АКМ, мүдделі мемлекеттік органдар»;
реттік нөмірі 30-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 32-жол алып тасталсын;

в строке, порядковый номер 40, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию)» заменить аббревиатурой «МДГС»;
в строке, порядковый номер 41, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию)» заменить аббревиатурой «МДГС»;
в строке, порядковый номер 42, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию)» заменить аббревиатурой «МДГС»;
в строке, порядковый номер 43, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию)» заменить аббревиатурой «МДГС»;
в строке, порядковый номер 44, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 45, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию)» заменить аббревиатурой «МДГС»;
в строке, порядковый номер 46, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 49, графу 4 изложить в следующей редакции:
«МДГС (созыв), МИК, заинтересованные государственные органы»;
в строке, порядковый номер 50, графу 4 изложить в следующей редакции:
«МИК (созыв), МДГС, МКС, заинтересованные государственные органы»;
в строке, порядковый номер 51, графу 4 изложить в следующей редакции:
«МИК (созыв), МДГС, заинтересованные государственные органы»;
в строке, порядковый номер 52:
графу 2 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в планах работы консультативно-совещательных органов по противодействию коррупции при местных исполнительных органах вопросы по формированию антикоррупционной культуры в обществе»;
в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 54, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию)» заменить аббревиатурой «МДГС»;
в строке, порядковый номер 55, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 56, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию)» заменить аббревиатурой «МДГС»;
в строке, порядковый номер 57, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 58, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 59, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 60, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 61, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию)» заменить аббревиатурой «МДГС»;

реттік нөмірі 40-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша)» деген сөздер «МҚІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 41-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша)» деген сөздер «МҚІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 42-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша)» деген сөздер «МҚІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 43-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша)» деген сөздер «МҚІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 44-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 45-жолдағы 4 бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша)» деген сөздер «МҚІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 46-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 49-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«МҚІМ (жинақтау), АКМ, мүдделі мемлекеттік органдар»;
реттік нөмірі 50-жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«АКМ (жинақтау), МҚІМ, МСМ, мүдделі мемлекеттік органдар»;
реттік нөмірі 51-жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«АКМ, (жинақтау), МҚІМ, мүдделі мемлекеттік органдар»;
реттік нөмірі 52-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Жергілікті атқарушы органдардың жанындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі консультативтік-кеңесші органдардың жұмыс жоспарларында қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру бойынша мәселелерді көздеу»;
4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 54-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша)» деген сөздер «МҚІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 55-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 56-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша)» деген сөздер «МҚІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 57-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 58-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 59-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 60-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 61-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша)» деген сөздер «МҚІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

в строке, порядковый номер 62, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 63, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв) »;
в строке, порядковый номер 64, в графе 4 слова «АДГСПК (по согласованию, созыв)» заменить словами «МДГС (созыв)»;
в строке, порядковый номер 123, в графе 4 аббревиатуру «МИР» заменить аббревиатурой «МИК»;
в примечании: расшифровку аббревиатур дополнить строками следующего содержания:
«МДГС – Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
МИК – Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

реттік нөмірі 62-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 63-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 64-жолдағы 4-бағанда «МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)» деген сөздер «МҚІМ (жинақтау)» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 123-жолдағы 4-бағанда «ИДМ» деген аббревиатура «АКМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«МҚІМ – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
АКМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов