О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2014 года № 526 "Об утверждении Программы геологоразведочных работ в Республике Казахстан на 2015 – 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2016 года № 574
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2014 года № 526 "Об утверждении Программы геологоразведочных работ в Республике Казахстан на 2015 – 2019 годы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасындағы геологиялық барлау жұмыстарының 2015 – 2019 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 526 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 574 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасындағы геологиялық барлау жұмыстарының 2015 – 2019 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 526 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев