О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2016 года № 729
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 ноября 2016 года № 729
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1386 «О национальном операторе почты Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 50, ст. 575).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 682 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1386» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 25, ст. 322).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2014 года № 1136 «Об утверждении Правил назначения и отзыва полномочий назначенного оператора и о внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1386 «О Национальном операторе почты Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 65, ст. 605).

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 729 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2016 жылғы 24 қарашадағы
№ 729 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық почта операторы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1386 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 50, 575-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1386 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы № 682 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 25, 322-құжат).
3. «Операторды тағайындау және тағайындалған оператордың өкілеттіктерін кері қайтарып алу қағидаларын бекіту туралы» және «Қазақстан Республикасының Ұлттық почта операторы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1386 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қазандағы № 1136 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 65, 605-құжат).