О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 755
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 декабря 2016 года № 755
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года № 762 "Об утверждении норм по видам тылового обеспечения" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 23, ст. 265).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2000 года № 889 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Казахстанский миротворческий батальон".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2001 года № 922 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Высшее военно-морское училище" Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 26, ст. 318).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года № 659 "Вопросы Военного института Сухопутных войск" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 17, ст. 193).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года № 276 "Вопросы Национального университета обороны имени Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 12, ст. 134).
6. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2003 года № 1080 "Некоторые вопросы государственных учреждений образования Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 42, ст. 447).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2004 года № 1153 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Военный институт Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 552).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2004 года № 1189 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах совершенствования структуры Вооруженных Сил Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 45, ст. 565).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2005 года № 1069 "Об утверждении норм снабжения метрологической техникой, вспомогательным имуществом и оборудованием Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 755 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 755 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Тылдық қамтамасыз ету түрлері бойынша нормаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19 мамырдағы № 762 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 23, 265-құжат).
2. "Қазақстандық бітімгершілік батальоны" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 маусымдағы № 889 қаулысы.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Жоғары әскери-теңіз училищесі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 шілдедегі № 922 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 26, 318-құжат).
4. "Құрлық әскерлері әскери институтының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 маусымдағы№ 659 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 17, 193-құжат).
5. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы ұлттық қорғаныс университетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 наурыздағы № 276 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 12, 134-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі мемлекеттік білім беру мекемелерінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 қазандағы № 1080 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 42, 447-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Әскери институты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 қарашадағы № 1153 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 44, 552-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылымын жетілдірудің кейбір мәселелері туралы" Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 қарашадағы № 1189 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 45, 565-құжат).
9. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құрылымдарын метрологиялық техникамен, қосалқы мүлікпен және жабдықпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 қазандағы № 1069 қаулысы.

10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года № 1232дсп "Об утверждении Положения о местных органах военного управления".
11. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 806 "О переименовании государственного учреждения "Военный институт иностранных языков Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 37, ст. 402).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 44 "Об утверждении Правил проведения военно-врачебной экспертизы и Положения об органах военно-врачебной экспертизы" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 8, ст. 100).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 217 "Об утверждении натуральных норм снабжения техническими средствами, машинами, установками и имуществом воинских (дорожных) частей и учреждений Вооруженных Сил Республики Казахстан".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 141 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2005 года № 1069 "Об утверждении норм снабжения метрологической техникой, вспомогательным имуществом и оборудованием Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 29, ст. 387).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2012 года № 1029 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 44 "Об утверждении Правил проведения военно-врачебной экспертизы и Положения об органах военно-врачебной экспертизы" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 65, ст. 926).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 1666 "Об утверждении натуральных норм снабжения техникой и техническими средствами районных эксплуатационных частей Вооруженных Сил Республики Казахстан".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 219 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 20, ст. 146).
18. Подпункт 2) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2014 года № 754 "О переименовании Республиканского государственного учреждения "Национальный университет обороны" Министерства обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 436).

10. "Жергілікті әскери басқару органдары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы № 1232 қбпү қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Шет ел тілдері әскери институты" мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы № 806 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 37, 402-құжат).
12. "Әскери-дәрігерлік сараптаманы жүргізу қағидасын және Әскери-дәрігерлік сараптама органдары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 44 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 8, 100-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери (жол) бөлімдері мен мекемелерін техникалық құралдармен, машиналармен, қондырғылармен және мүлікпен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 217 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құрылымдарын метрологиялық техникамен, қосалқы мүлікпен және жабдықпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 қазандағы № 1069 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 141 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 29, 387-құжат).
15. "Әскери-дәрігерлік сараптаманы жүргізу қағидасын және Әскери-дәрігерлік сараптама органдары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 44 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 тамыздағы № 1029 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 65, 926-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің аудандық пайдалану бөлімдерін техникамен және техникалық құралдармен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 1666 қаулысы.
17. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 219 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 20, 146-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ұлттық қорғаныс университеті" республикалық мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 754 қаулысының 3-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 436-құжат).