О реорганизации акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2017 года № 258.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать акционерное общество "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" путем преобразования в товарищество с ограниченной ответственностью "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" (далее – товарищество) со стопроцентной долей участия государства в его уставном капитале.
2. Определить основным видом деятельности товарищества деятельность больниц широкого профиля и специализированных больниц.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) формирование уставного капитала товарищества за счет имущества реорганизуемого акционерного общества;
2) утверждение устава товарищества и его государственную регистрацию в органах юстиции Республики Казахстан;
3) передачу прав владения и пользования государственной долей участия товарищества Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 12.01.2018 № 7.
4. После завершения мероприятий, указанных в пунктах 1-3 настоящего постановления, реорганизовать товарищество путем разделения на 16 товариществ с ограниченной ответственностью со стопроцентной долей участия государства в их уставном капитале согласно приложению 1 к настоящему постановлению (далее – товарищества).
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 12.01.2018 № 7.
5. Определить основным видом деятельности товариществ деятельность больниц широкого профиля и специализированных больниц.
6. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить:
1) формирование уставных капиталов товариществ за счет имущества реорганизуемого товарищества;
2) утверждение уставов товариществ и их государственную регистрацию в органах юстиции Республики Казахстан;
3) передачу прав владения и пользования государственными долями участия товариществ Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
7. После завершения мероприятий, указанных в пунктах 4, 6 настоящего постановления, государственную долю участия товарищества с ограниченной ответственностью "Центральная дорожная больница города Астаны" передать в коммунальную собственность города Астаны.

"Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 мамырдағы № 258 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Апаттар медицинасының теміржол госпитальдары" акционерлік қоғамын оның жарғылық капиталында мемлекеттің жүз пайыз қатысу үлесі бар "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (бұдан әрі – серіктестік) етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Серіктестік қызметінің негізгі түрі кең бейіндегі және мамандандырылған ауруханалар қызметі болып айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) қайта ұйымдастырылатын акционерлік қоғам мүлкінің есебінен серіктестіктің жарғылық капиталын қалыптастыруды;
2) серіктестіктің жарғысын бекітуді және оны Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді;
3) Серіктестіктің мемлекеттік қатысу үлесіне иелік ету және пайдалану құқығын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне беруді қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 12.01.2018 № 7 қаулысымен
4. Осы қаулының 1-3-тармақтарында көрсетілген іс-шараларды аяқтағаннан кейін серіктестік осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жарғылық капиталында мемлекеттің жүз пайыз қатысу үлесі бар 16 жауапкершілігі шектеулі серіктестікке (бұдан әрі – серіктестіктер) бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 12.01.2018 № 7 қаулысымен
5. Серіктестіктер қызметінің негізгі түрі кең бейіндегі және мамандандырылған ауруханалар қызметі болып айқындалсын.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті:
1) қайта ұйымдастырылатын серіктестік мүлкінің есебінен серіктестіктердің жарғылық капиталдарын қалыптастыруды;
2) серіктестіктердің жарғыларын бекітуді және оларды Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді;
3) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне серіктестіктердің мемлекеттік қатысу үлестерін иелену және пайдалану құқығын беруді;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
7. Осы қаулының 4, 6-тармақтарында көрсетілген іс-шаралар аяқталғаннан кейін "Астана қаласының орталық жол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мемлекеттік қатысу үлесі Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.

11-1
ТОО "Казалинская железнодорожная больница"
100 %
12
ТОО "Костанайская железнодорожная больница"
100 %
13
ТОО "Павлодарская железнодорожная больница"
100 %
14
ТОО "Шымкентская железнодорожная больница"
100 %
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 мая 2017 года № 258
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 124):
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли участия которых остаются в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:

11-1
"Қазалы теміржол ауруханасы" ЖШС
100 %
12
"Қостанай теміржол ауруханасы" ЖШС
100 %
13
"Павлодар теміржол ауруханасы" ЖШС
100 %
14
"Шымкент теміржол ауруханасы" ЖШС
100 %
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 13 мамырдағы
№ 258 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі № 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері және қатысу үлестері республикалық меншікте қалатын акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:

раздел "Акмолинская область" дополнить строкой, порядковый номер 13-12, следующего содержания:
"13-12. ТОО "Кокшетауская железнодорожная больница";
в разделе "г. Астана" строку, порядковый номер "21-116. АО "Железнодорожные госпитали медицины катастроф", исключить;
раздел "г. Алматы" дополнить строками, порядковые номера 123-149, 123-150, следующего содержания:
"123-149. ТОО "Учебно-клинический центр"
123-150. ТОО "Алматинская железнодорожная больница";
раздел "Актюбинская область" дополнить строкой, порядковый номер 133-6, следующего содержания:
"133-6. ТОО "Актюбинская железнодорожная больница";
раздел "Атырауская область" дополнить строкой, порядковый номер 145-6, следующего содержания:
"145-6. ТОО "Атырауская железнодорожная больница";
раздел "Восточно-Казахстанская область" дополнить строками, порядковые номера 165-15, 165-16, следующего содержания:
"165-15. ТОО "Защитинская железнодорожная больница"
165-16. ТОО "Семейская железнодорожная больница";
раздел "Жамбылская область" дополнить строкой, порядковый номер 180-5, следующего содержания:
"180-5. ТОО "Жамбылская железнодорожная больница";
раздел "Западно-Казахстанская область" дополнить строкой, порядковый номер 194-5, следующего содержания:
"194-5. ТОО "Уральская железнодорожная больница";
раздел "Карагандинская область" дополнить строкой, порядковый номер 214-17, следующего содержания:
"214-17. ТОО "Карагандинская железнодорожная больница";
раздел "Кызылординская область" дополнить строкой, порядковый номер 218-6, следующего содержания:
"218-6. ТОО "Кызылординская железнодорожная больница";
раздел "Костанайская область" дополнить строкой, порядковый номер 229-11, следующего содержания:
"229-11. ТОО "Костанайская железнодорожная больница";
раздел "Павлодарская область" дополнить строкой, порядковый номер 265-11, следующего содержания:
"265-11. ТОО "Павлодарская железнодорожная больница";
раздел "Южно-Казахстанская область" дополнить строкой, порядковый номер 303, следующего содержания:
"303. ТОО "Шымкентская железнодорожная больница";
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к коммунальной собственности, утвержденном указанным постановлением:
раздел "г. Астана" дополнить строкой, порядковый номер 107-10, следующего содержания:
"107-10. ТОО "Центральная дорожная больница города Астаны".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан":

"Ақмола облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 13-12-жолмен толықтырылсын:
"13-12. "Көкшетау теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Астана қаласы" деген бөлімдегі реттік нөмірі "21-116. "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" АҚ деген жол алып тасталсын;
"Алматы қаласы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 123-149, 123-150-жолдармен толықтырылсын:
"123-149. "Оқу клиникалық орталығы" ЖШС
123-150. "Алматы теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Ақтөбе облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 133-6-жолмен толықтырылсын:
"133-6. "Ақтөбе теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Атырау облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 145-6-жолмен толықтырылсын:
"145-6. "Атырау теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 165-15, 165-16-жолдармен толықтырылсын:
"165-15. "Защита теміржол ауруханасы" ЖШС
165-16. "Семей теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Жамбыл облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 180-5-жолмен толықтырылсын:
"180-5. "Жамбыл теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Батыс Қазақстан облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 194-5-жолмен толықтырылсын:
"194-5. "Орал теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Қарағанды облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 214-17-жолмен толықтырылсын:
"214-17. "Қарағанды теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Қызылорда облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 218-6-жолмен толықтырылсын:
"218-6. "Қызылорда теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Қостанай облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 229-11-жолмен толықтырылсын:
"229-11. "Қостанай теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Павлодар облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 265-11-жолмен толықтырылсын:
"265-11. "Павлодар теміржол ауруханасы" ЖШС";
"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 303-жолмен толықтырылсын:
"303. "Шымкент теміржол ауруханасы" ЖШС";
көрсетілген қаулымен бекітілген акциялардың мемлекеттік пакеттері және үлестері коммуналдық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
"Астана қаласы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 107-10-жолмен толықтырылсын:
"107-10. "Астана қаласының Орталық жол ауруханасы" ЖШС".
2. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген иелену және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне" деген бөлімде:

строку, порядковый номер 266-6, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 266-11, 266-12, 266-13, 266-14, 266-15, 266-16, 266-17, 266-18, 266-19, 266-20, 266-21, 266-22, 266-23, 266-24, следующего содержания:
"266-11. ТОО "Кокшетауская железнодорожная больница"
266-12. ТОО "Учебно-клинический центр"
266-13. ТОО "Алматинская железнодорожная больница"
266-14. ТОО "Актюбинская железнодорожная больница"
266-15. ТОО "Атырауская железнодорожная больница"
266-16. ТОО "Защитинская железнодорожная больница"
266-17. ТОО "Семейская железнодорожная больница"
266-18. ТОО "Жамбылская железнодорожная больница"
266-19. ТОО "Уральская железнодорожная больница"
266-20. ТОО "Карагандинская железнодорожная больница"
266-21. ТОО "Кызылординская железнодорожная больница"
266-22. ТОО "Костанайская железнодорожная больница"
266-23. ТОО "Павлодарская железнодорожная больница"
266-24. ТОО "Шымкентская железнодорожная больница".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства,
в разделе "3. Комитет по чрезвычайным ситуациям":
в подразделе "Акционерные общества" строку, порядковый номер 2, исключить;
в подразделе "Товарищества с ограниченной ответственностью" строку "Товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский учебно-методический центр гражданской защиты" изложить в следующей редакции:
"1. Товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский учебно-методический центр гражданской защиты".";
дополнить строками, порядковые номера 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, следующего содержания:
"2. Товарищество с ограниченной ответственностью "Кокшетауская железнодорожная больница".
3. Товарищество с ограниченной ответственностью "Учебно-клинический центр".
4. Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинская железнодорожная больница".
5. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актюбинская железнодорожная больница".
6. Товарищество с ограниченной ответственностью "Атырауская железнодорожная больница".
7. Товарищество с ограниченной ответственностью "Защитинская железнодорожная больница".
8. Товарищество с ограниченной ответственностью "Семейская железнодорожная больница".
9. Товарищество с ограниченной ответственностью "Жамбылская железнодорожная больница".
10. Товарищество с ограниченной ответственностью "Уральская железнодорожная больница".

реттік нөмірі 266-6-жол алып тасталсын:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 266-11, 266-12, 266-13, 266-14, 266-15, 266-16, 266-17, 266-18, 266-19, 266-20, 266-21, 266-22, 266-23, 266-24-жолдармен толықтырылсын:
"266-11. "Көкшетау теміржол ауруханасы" ЖШС
266-12. "Оқу-клиникалық орталығы" ЖШС
266-13. "Алматы теміржол ауруханасы" ЖШС
266-14. "Ақтөбе теміржол ауруханасы" ЖШС
266-15. "Атырау теміржол ауруханасы" ЖШС
266-16. "Защита теміржол ауруханасы" ЖШС
266-17. "Семей теміржол ауруханасы" ЖШС
266-18. "Жамбыл теміржол ауруханасы" ЖШС
266-19. "Орал теміржол ауруханасы" ЖШС
266-20. "Қарағанды теміржол ауруханасы" ЖШС
266-21. "Қызылорда теміржол ауруханасы" ЖШС
266-22. "Қостанай теміржол ауруханасы" ЖШС
266-23. "Павлодар теміржол ауруханасы" ЖШС
266-24. "Шымкент теміржол ауруханасы" ЖШС".
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi туралы ережеде:
Министрлiктің қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
"3. Төтенше жағдайлар комитеті" деген бөлімде:
"Акционерлік қоғамдар" деген кіші бөлімдегі реттік нөмірі 2-жол алып тасталсын;
"Жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер" деген кіші бөлімдегі "Азаматтық қорғау республикалық оқу-әдістемелік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Азаматтық қорғау республикалық оқу-әдістемелік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-жолдармен толықтырылсын:
"2. "Көкшетау теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
3. "Оқу-клиникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
4. "Алматы теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
5. "Ақтөбе теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
6. "Атырау теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
7. "Защита теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
8. "Семей теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
9. "Жамбыл теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
10. "Орал теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

11. Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинская железнодорожная больница".
12. Товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылординская железнодорожная больница".
13. Товарищество с ограниченной ответственностью "Костанайская железнодорожная больница".
14. Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарская железнодорожная больница".
15. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентская железнодорожная больница".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016-2020 годы" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 77-78-79, ст. 588):
в перечне крупных организаций республиканской собственности, подлежащих приватизации в приоритетном порядке, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 1.1, исключить;
в перечне организаций республиканской собственности, подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 4-1.5, 4-1.6, 4-1.7, 4-1.8, 4-1.9, 4-1.10, 4-1.11, 4-1.12, 4-1.13, 4-1.14, 4-.1.15, 4-1.16, 4-1.17, 4-1.18, следующего содержания:
"4-1.5. ТОО "Кокшетауская железнодорожная больница"
4-1.6. ТОО "Учебно-клинический центр"
4-1.7. ТОО "Алматинская железнодорожная больница"
4-1.8. ТОО "Актюбинская железнодорожная больница"
4-1.9. ТОО "Атырауская железнодорожная больница"
4-1.10. ТОО "Защитинская железнодорожная больница"
4-1.11. ТОО "Семейская железнодорожная больница"
4-1.12. ТОО "Жамбылская железнодорожная больница"
4-1.13. ТОО "Уральская железнодорожная больница"
4-1.14. ТОО "Карагандинская железнодорожная больница"
4-1.15. ТОО "Кызылординская железнодорожная больница"
4-1.16. ТОО "Костанайская железнодорожная больница"
4-1.17. ТОО "Павлодарская железнодорожная больница"
4-1.18. ТОО "Шымкентская железнодорожная больница".

11. "Қарағанды теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
12. "Қызылорда теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
13. "Қостанай теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
14. "Павлодар теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
15. "Шымкент теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.".
4. "Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 77-78-79, 588-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген басым тәртіппен жекешелендіруге жататын республикалық меншіктегі ірі ұйымдардың тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" деген бөлімде:
реттік нөмірі 1.1-жол алып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын республикалық меншіктегі ұйымдардың тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 4-1.5, 4-1.6, 4-1.7, 4-1.8, 4-1.9, 4-1.10, 4-1.11, 4-1.12, 4-1.13, 4-1.14, 4-1.15, 4-1.16, 4-1.17, 4-1.18-жолдармен толықтырылсын:
"4-1.5. "Көкшетау теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.6. "Оқу-клиникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.7. "Алматы теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.8. "Ақтөбе теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.9. "Атырау теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.10. "Защита теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.11. "Семей теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.12. "Жамбыл теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.13. "Қарағанды теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4-1.14. "Қызылорда теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.15. "Қостанай теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.16. "Павлодар теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.17. "Орал теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4-1.18. "Шымкент теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі".