"Астана қонақ үйі" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін сату бойынша екі кезеңдік рәсімдер арқылы конкурс өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 267 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 859 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.12.2018 № 859 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 103-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Астана қонақ үйі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталының 100 % (жүз) пайызы мөлшеріндегі акцияларының мемлекеттік пакетін ең жоғары баға ұсынған қатысушыға сату бойынша екі кезеңдік рәсімдер арқылы конкурс өткізсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О проведении конкурса путем двухэтапных процедур по продаже государственного пакета акций акционерного общества "Астана қонақ үйі"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2017 года № 267. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 859
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.12.2018 № 859.
В соответствии с пунктом 1 статьи 103 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке провести конкурс путем двухэтапных процедур по продаже государственного пакета акций акционерного общества "Астана қонақ үйі" в размере 100 % (сто) процентов от уставного капитала участнику, предложившему наивысшую цену.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев