О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 475.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 2017 года № 475
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903 "Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2007 года № 207 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903".
3. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 1006 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1239 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам региональной политики".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1260 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 434 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2009 года № 959 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2009 года № 1297 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1239".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2011 года № 352 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 29, ст. 362).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 475 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2017 жылғы 7 тамыздағы
№ 475 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі № 903 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 22 қыркүйектегi № 903 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 наурыздағы № 207 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы № 1006 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы.
4. "Өңірлік саясат мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1239 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі № 903 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1260 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі № 903 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 434 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі № 903 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 маусымдағы № 959 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1239 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 қыркүйектегі № 1297 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі № 903 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 352 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 29, 362-құжат).

10. Пункты 4 и 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2011 года № 705 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 43, ст. 566).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2011 года № 981 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1239 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам региональной политики".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан".
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1221 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан".
14. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 41 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 23, ст. 320).
15. Пункт 4 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2012 года № 194 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 151-р" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 412).
16. Пункты 5, 8 и 13 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2012 года № 353 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2012 года № 418 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1239 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам региональной политики".

10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 705 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4 және 7-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 43, 566-құжат).
11. "Өңірлік саясат мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1239 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 981 қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысы.
13. "Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1221 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 41 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 23, 320-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № 194 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 27 қазандағы № 151-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 412-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 353 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдері мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 5, 8, 13-тармақтары.
17. "Өңірлік саясат мәселелері жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1239 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 418 қаулысы.

18. Пункты 18 и 32 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1166).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1576 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан".
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1617 "О создании Комиссии по вопросам развития Астанинской и Алматинской агломераций".
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 368 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1239 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам региональной политики".
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 410 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1617 "О создании Комиссии по вопросам развития Астанинской и Алматинской агломераций".
23. Пункт 8 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2013 года № 607 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан".
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2013 года № 660 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903 "Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях".
25. Для служебного пользования.
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2013 года № 1387 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан".
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1494 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903 "Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях".

18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне енгізілетін өзгерістердің 18 және 32-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
19. "Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1576 қаулысы.
20. "Астана және Алматы агломерацияларын дамыту мәселелері бойынша комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1617 қаулысы.
21. "Өңiрлiк саясат мәселелерi жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1239 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 368 қаулысы.
22. "Астана және Алматы агломерацияларын дамыту мәселелері бойынша комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1617 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 410 қаулысы.
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 607 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістердің 8-тармағы.
24. "Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі № 903 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 шілдедегі № 660 қаулысы.
25. Қызмет бабында пайдалану үшін.
26. "Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 1387 қаулысы.
27. "Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі № 903 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1494 қаулысы.

28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2014 года № 96 "Об образовании Комиссии по вопросам развития и поддержки малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан".
29. Пункты 25, 34, 54 и 62 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2014 года № 394 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан".
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2014 года № 785 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2014 года № 96 "Об образовании Комиссии по вопросам развития и поддержки малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан".
32. Пункты 23, 31, 49, 54 и 66 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 1387 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2014 года № 96 "Об образовании Комиссии по вопросам развития и поддержки малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан".
34. Пункт 4 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2017 года № 107 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".

28. "Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және қолдау мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 96 қаулысы.
29. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 25, 34, 54 және 62-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).
30. "Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 394 қаулысы.
31. "Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және қолдау мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2014 жылғы 17 ақпандағы № 96 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 шілдедегі № 785 қаулысы.
32. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістердің 23, 31, 49, 54 және 66-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).
33. "Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және қолдау мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 96 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1387 қаулысы.
34. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 107 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 4-тармағы.