О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2018 – 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2017 года № 477
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2018 – 2020 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Проект
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О гарантированном трансферте из Национального фонда
Республики Казахстан на 2018 - 2020 годы
Статья 1.Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2018 - 2020 годы:
2018 год - 2 600 000 000тысячтенге;
2019 год - 2 300 000 000 тысячтенге;
2020 год - 2 000 000 000 тысячтенге.
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2018 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 29 ноября 2016 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 – 2019 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2016 г., № 21, ст. 113).
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2018 – 2020 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 10 тамыздағы № 477 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2018 – 2020 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2018– 2020 жылдарға арналған кепілдендірілгентрансферт туралы
1-бап.Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2018 жыл – 2 600 000 000 мың теңге;
2019 жыл – 2 300 000 000 мың теңге;
2020 жыл – 2 000 000 000 мың теңге.
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 – 2019 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2016 жылғы 29 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2016 ж., № 21,113-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті