О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1348 "О создании Комиссии по изучению влияния пусков ракет с космодрома "Байконур" на окружающую среду и здоровье населения" и от 25 февраля 2010 года № 126 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1348"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2017 года № 510
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1348 "О создании Комиссии по изучению влияния пусков ракет с космодрома "Байконур" на окружающую среду и здоровье населения";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 126 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1348".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандардың ұшырылуынан қоршаған ортаға және халықтың денсаулығына тиетін әсерді зерттеу жөнінде комиссия құру туралы" 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1348 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1348 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2010 жылғы 25 ақпандағы № 126 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 тамыздағы № 510 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандардың ұшырылуынан қоршаған ортаға және халықтың денсаулығына тиетін әсерді зерттеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1348 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1348 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 126 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев