О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 520.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 520
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года № 644 "О Межведомственной комиссии по вопросам возврата средств физических и юридических лиц - резидентов Республики Казахстан, заблокированных на счетах Внешэкономбанка СССР" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 18, ст. 229).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2002 года № 416 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года № 644" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 11, ст. 105).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2002 года № 1187 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года № 644".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2003 года № 964 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года № 644" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 38, ст. 393).
5. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2005 года № 434 "О внесении изменений и дополнения и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 19, ст. 234).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2006 года № 908 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года № 644".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 933 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года № 644" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 38, ст. 433).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2008 года № 350 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года № 644" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 20, ст. 190).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 520 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 520 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының резиденттері - жеке және заңды тұлғалардың КСРО Сыртқыэкономбанкі шоттарында оқшауландырылған қаражаттарын қайтару мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 мамырдағы № 644 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 18, 229-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2001 жылғы 16 мамырдағы № 644 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 11 сәуірдегі № 416 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 11, 105-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 16 мамырдағы № 644 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 9 қарашадағы № 1187 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 мамырдағы № 644 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 22 қыркүйектегі № 964 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 38, 393-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешiмдерiне өзгерістер мен толықтыру енгізу және кейбір шешiмдерiнiң күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2005 жылғы 6 мамырдағы № 434 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 19, 234-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 16 мамырдағы № 644 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2006 жылғы 25 қыркүйектегі № 908 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 мамырдағы № 644 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2007 жылғы 12 қазандағы № 933 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 38, 433-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 мамырдағы № 644 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2008 жылғы 16 сәуірдегі № 350 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 20, 190-құжат).