О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2017 года № 617
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О внесении изменений в некоторые акты
Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые указы Президента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему Указу.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от 2017 года №
Изменения, которые вносятся в некоторые акты
Президента Республики Казахстан
1. В Указе Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 10, ст. 94):
пункт 2 исключить.
2. В Указе Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605 "О создании специальной экономической зоны "Оңтүстiк" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 28, ст. 344):
в преамбуле слова "и в целях развития предприятий хлопкоперерабатывающего производства, текстильной и швейной промышленности Республики Казахстан" исключить;
пункт 2 исключить.
3. В Указе Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 873 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 40, ст. 388):
подпункт 2) пункта 1 исключить.
4. В Указе Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 186 "О создании специальной экономической зоны "Павлодар" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 47):
пункт 2 исключить.
5. В Указе Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 457 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан по вопросам специальных экономических зон" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 7, ст. 148):

"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 617 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Астана, Ақорда, 2017 жылғы
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2017 жылғы
№ Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 10, 94-құжат):
2-тармақ алып тасталсын.
2. "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі № 1605 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 28, 344-құжат):
кіріспесінде "және Қазақстан Республикасының мақтаны қайта өңдеу өндірісі кәсіпорындарын, тоқыма және тігін өнеркәсібін дамыту мақсатында" деген сөздер алып тасталсын;
2-тармақ алып тасталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі № 873 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 40, 388-құжат):
1-тармақтың 2) тармақшасы алып тасталсын.
4. "Павлодар" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 186 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 3, 47-құжат):
2-тармақ алып тасталсын.
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына арнайы экономикалық аймақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 457 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 7, 148-құжат):

пункты 1 и 3 в изменениях и дополнениях, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан, исключить.
6. В Указе Президента Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 872 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан по вопросам специальных экономических зон" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 472):
подпункты 1) и 2) пункта 1 исключить.
7. В Указе Президента Республики Казахстан от 8 февраля 2016 года № 191 "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 14, ст. 54.):
пункт 10 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, исключить.
8. В Указе Президента Республики Казахстан от 9 июня 2016 года № 275 "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 34, ст. 189):
пункт 13 изменений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, исключить.
9. В Указе Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 316 "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 48, ст. 296):
пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан, исключить.
10. В Указе Президента Республики Казахстан от 25 ноября 2016 года № 377 "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 61-62, ст. 389):
подпункты 2), 4) и 8) пункта 1 исключить.
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 2017 года №
Перечень утративших силу некоторых указов
Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года № 1022 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 8, ст. 79).

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1 және 3-тармақтары алып тасталсын.
6. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына арнайы экономикалық аймақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 872 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48 472-құжат):
1-тармақтың 1) және 2) тармақшалары алып тасталсын.
7. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 191 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 14, 54-құжат):
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 10-тармағы алып тасталсын.
8. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметі мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 9 маусымдағы № 275 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 34, 189-құжат).
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістердің 13-тармағы алып тасталсын.
9. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметі мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 316 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 48, 296-құжат):
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметі мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы алып тасталсын.
10. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 қарашадағы № 377 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 61-62, 389-құжат):
1-тармақтың 2), 4) және 8) тармақшалары алып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2017 жылғы
№ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің күші жойылған кейбір актілерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 11 ақпандағы № 1022 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 8, 79-құжат).

2. Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1267 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 49, ст. 558).
3. Указ Президента Республики Казахстан от 1 августа 2005 года № 1624 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 32, ст. 424).
4. Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2007 года № 279 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 3, ст. 35).
5. Указ Президента Республики Казахстан от 23 октября 2008 года № 683 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 455).
6. Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 702 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 44, ст. 495).
7. Указ Президента Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 973 "О создании Попечительского совета инновационного кластера "Парк инновационных технологий" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 75, ст. 665).

2. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы № 1267 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 49, 558-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 1 тамыздағы № 1624 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 32, 424-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 7 ақпандағы № 279 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 3, 35-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі № 1605 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қазандағы № 683 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 455-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 28 қарашадағы № 702 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 44, 495-құжат).
7. "Инновациялық технологиялар паркі" инновациялық кластерінің қамқоршылық кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 973 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 75, 665-құжат).