Ақмола облысының Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамытудың 2017 – 2020 жылдарға арналған (ІІІ кезең) жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 4 қарашадағы № 709 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақмола облысының Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамытудың 2017 – 2020 жылдарға арналған (ІІІ кезең) жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Жоспарды орындауға жауапты орталық мемлекеттік органдар, Ақмола облысының әкімдігі, сондай-ақ мүдделі ұйымдар (келісім бойынша):
1) Жоспардың тиісінше және уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін;
2) жыл сайын, жартыжылдықтың қорытындысы бойынша 5 қаңтарға және 5 шілдеге қарай Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігіне Жоспардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.

Об утверждении Плана развития Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области на 2017 - 2020 годы (ІІІ этап)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2017 года № 709
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План развития Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области на 2017 – 2020 годы (ІІІ этап) (далее – План).
2. Центральным государственным органам, акимату Акмолинской области, а также заинтересованным организациям (по согласованию), ответственным за исполнение Плана:
1) обеспечить надлежащее и своевременное исполнение Плана;
2) ежегодно, по итогам полугодия, к 5 января и 5 июля представлять информацию о ходе реализации Плана в Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі жыл сайын 20 қаңтарға және 20 шілдеге қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың іске асырылу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 4 қарашадағы
№ 709 қаулысымен
бекітілген

3. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан представлять сводную информацию о ходе реализации Плана в Правительство Республики Казахстан ежегодно, к 20 января и 20 июля.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 ноября 2017 года № 709
№
План развития Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области

1 222,4
876,5
Бюджеттен тыс қаражат
27,0
27,0
0,0
0,0
0,0
* Қаражат көлемі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тиісті қаржы жылдарына бюджетті бекіту кезінде бөлінген қаражат шеңберінде нақтыланатын болады.
** 029 "ЩБКА-да имиджді қалыптастыру" бюджеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде.
*** Бұл іс-шараларды іске асыру мемлекеттік-жекешелік әріптестік шеңберінде де қаралатын болады.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИДМ – Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
МСМ – Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
ЭМ – Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
ПІБ – Қазақстан Республикасы Президентінің іс басқармасы
ІІД – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің Ішкі істер департаменті
ІІБ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің Ішкі істер басқармасы
ЩБКА – Щучинск-Бурабай курорттық аймағы
ЖСҚ – жобалау-сметалық құжаттама
РБ – республикалық бюджет
ЖБ – жергілікті бюджет
ЖЕЖ – жобалық егжей-тегжейлі жоспарлау

1 222,4
876,5
Внебюджетные средства
27,0
27,0
0,0
0,0
0,0
* Объемы средств будут уточняться в рамках выделенных средств при утверждении бюджета на соответствующие финансовые годы в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
** В рамках реализации бюджетной программы 029 "Формирование имиджа в ЩБКЗ".
*** Реализация данных мероприятий также будет рассмотрена в рамках государственно-частного партнерства.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИР – Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан
УДП – Управление делами Президента Республики Казахстан
ДВД – Департамент внутренних дел Министерства внутренних дел Республики Казахстан
УВД – Управление внутренних дел Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ЩБКЗ – Щучинско-Боровская курортная зона
ПСД – проектно-сметная документация
РБ – республиканский бюджет
МБ – местный бюджет
ПДП – проектно-детальная планировка