О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 902.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2017 года № 902
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1518 "Об утверждении Правил определения перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 148).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2012 года № 787 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 356 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 902 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 902 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлардың тізбесін және көрсетілген өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнімнің тізбесін, сондай-ақ осындай тауарларды импорттайтын Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1518 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 148-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілген өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілетін өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 787 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілетін өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 356 қаулысы.

5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 116 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 13, ст. 66).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 869 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары".

5. "Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілетін өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 116 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 13, 66-құжат).
6. "Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілген өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 869 қаулысы.