О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 762 "Об утверждении форм, Правил и сроков формирования реестра требований кредиторов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2018 года № 705. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 308
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2020 № 308.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 762 "Об утверждении форм, Правил и сроков формирования реестра требований кредиторов" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 442) следующие изменения:
1) в форме Реестра требований кредиторов в реабилитационной процедуре, утвержденной указанным постановлением:
строки:
"
2.
Вторая очередь
1)
Требования кредиторов по обязательствам, обеспеченным залогом имущества должника, оформленным в соответствии с законодательством Республики Казахстан
Итого по второй очереди:
"
изложить в следующей редакции:
"
2.
Вторая очередь
1)
Требования кредиторов по обязательствам, обеспеченным залогом имущества должника, оформленным в соответствии с законодательством Республики Казахстан
Итого:
2)
Требования клиринговой организации, осуществляющей функции центрального контрагента, возникшие в результате ранее заключенных и не исполненных банкротом, являющимся клиринговым участником данной клиринговой организации, сделок с участием центрального контрагента
Итого:
Итого по второй очереди:
";
2) в форме Реестра требований кредиторов в процедуре банкротства, утвержденной указанным постановлением:
строки:
"
2.
Вторая очередь
1)
Требования кредиторов по обязательству, обеспеченному залогом имущества банкрота, оформленным в соответствии с законодательством Республики Казахстан
Итого:
2)
Требования кредиторов, возникшие в результате получения банкротным управляющим в период проведения процедуры банкротства кредита
Итого:
Итого по второй очереди:
"
изложить в следующей редакции:
"
2.
Вторая очередь
1)
Требования кредиторов по обязательству, обеспеченному залогом имущества банкрота, оформленным в соответствии с законодательством Республики Казахстан
Итого:
2)
Требования кредиторов, возникшие в результате получения банкротным управляющим в период проведения процедуры банкротства кредита
Итого:
3)
Требования клиринговой организации, осуществляющей функции центрального контрагента, возникшие в результате ранее заключенных и не исполненных банкротом, являющимся клиринговым участником данной клиринговой организации, сделок с участием центрального контрагента
Итого:
Итого по второй очереди:
".

"Кредиторлар талаптары тiзiлiмiнің нысандарын, оны қалыптастыру қағидалары мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 762 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 1 қарашадағы № 705 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 308 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.05.2020 № 308 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кредиторлар талаптары тiзiлiмiнің нысандарын, оны қалыптастыру қағидалары мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 762 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 442-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Оңалту рәсіміндегі кредиторлар талаптары тізілімінің нысанында:
мына:
"
2.
Екінші кезек
1)
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес рәсімделген, борышкердің мүлік кепілімен қамтамасыз етілген міндеттемелер бойынша кредиторлардың талаптары
Екінші кезек бойынша жиыны:
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.
Екінші кезек
1)
Борышкердің Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделген мүлік кепілімен қамтамасыз етілген міндеттемелер бойынша кредиторлардың талаптары
Жиыны:
2)
Орталық контрагенттің функцияларын жүзеге асыратын клирингтік ұйымның бұрын жасалған және осы клирингтік ұйымға қатысушы болып табылатын орындамаған банкрот, орталық контрагент қатысатын мәмілелердің нәтижесінде туындаған талаптары
Жиыны:
Екінші кезек бойынша жиыны:
";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Банкроттық рәсіміндегі кредиторлар талаптарының тізілімінің нысанында:
мына:
"
2.
Екінші кезек
1)
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес рәсімделген, борышкердің мүлік кепілімен қамтамасыз етілген міндеттемелер бойынша кредиторлардың талаптары
Жиыны:
2)
Банкроттық рәсімін жүргізу кезеңінде банкроттықты басқарушының кредит алуы нәтижесінде туындаған кредиторлардың талаптары
Жиыны:
Екінші кезек бойынша жиыны:
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.
Екінші кезек
1)
Борышкердің Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделген мүлік кепілімен қамтамасыз етілген міндеттемелер бойынша кредиторлардың талаптары
Жиыны:
2)
Банкроттық рәсімін жүргізу кезеңінде банкроттықты басқарушының кредит алуы нәтижесінде туындаған кредиторлардың талаптары
Жиыны:
3)
Орталық контрагенттің функцияларын жүзеге асыратын клирингтік ұйымның бұрын жасалған және осы клирингтік ұйымға қатысушы болып табылатын орындамаған банкрот, орталық контрагент қатысатын мәмілелердің нәтижесінде туындаған талаптары
Жиыны:
Екінші кезек бойынша жиыны:
".

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев