О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 775.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 ноября 2018 года № 775
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2010 года № 1094 "Об утверждении описания и Правил применения опознавательного флага и опознавательного знака таможенных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 57, ст. 550).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1120 "Об утверждении Правил представления документов для освобождения от обложения таможенными сборами" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 58, ст. 563).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2015 года № 522 "Об утверждении Правил применения специальной таможенной процедуры, особенностей ее применения, условий помещения товаров под специальную таможенную процедуру, ограничений по пользованию и распоряжению товарами, способов и порядка завершения действия специальной таможенной процедуры, а также перечня лиц, правомочных помещать под такую таможенную процедуру товары, ввозимые на территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 2015 г., № 37-38, ст. 267).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2015 года № 523 "Об установлении образцов форменной одежды (без погон) должностных лиц таможен, таможенных постов и контрольно-пропускных пунктов на таможенной границе Таможенного союза и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2017 года № 338 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2015 года № 522 "Об утверждении Правил применения специальной таможенной процедуры, особенностей ее применения, условий помещения товаров под специальную таможенную процедуру, ограничений по пользованию и распоряжению товарами, способов и порядка завершения действия специальной таможенной процедуры, а также перечня лиц, правомочных помещать под такую таможенную процедуру товары, ввозимые на территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 20 ст. 163).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 775 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 қарашадағы
№ 775 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы кеден органдарының танымдық туы мен танымдық белгісінің сипаттамасын және оларды қолдану қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қазандағы № 1094 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 57, 550-құжат).
2. "Кедендік алымдарды салудан босату үшін құжаттарды ұсыну қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1120 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 58, 563-құжат).
3. "Арнайы кедендік рәсімді қолдану қағидаларын, оны қолдану ерекшеліктерін, тауарларды арнайы кедендік рәсіммен орналастыру шарттарын, тауарларды пайдалану және оларға билік ету жөніндегі шектеулерді, арнайы кедендік рәсімнің қолданылуының аяқталу тәсілдері мен тәртібін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін тауарларды осындай кедендік рәсіммен орналастыруға құқылы тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 522 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 37-38, 267-құжат).
4. "Кеден одағының кедендік шекарасындағы кедендердің, кеден бекеттерінің және бақылау-өткізу пункттерінің лауазымды адамдарының нысанды киімінің (погонсыз) үлгілерін белгілеу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 523 қаулысы.
5. "Арнайы кедендік рәсімді қолдану қағидаларын, оны қолдану ерекшеліктерін, тауарларды арнайы кедендік рәсіммен орналастыру шарттарын, тауарларды пайдалану және оларға билік ету жөніндегі шектеулерді, арнайы кедендік рәсімнің қолданылуының аяқталу тәсілдері мен тәртібін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін тауарларды осындай кедендік рәсіммен орналастыруға құқылы тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 522 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 маусымдағы № 338 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 20, 163-құжат).