О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2019 года № 437.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 68, ст. 423) следующие изменения и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 10, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 23-1, следующего содержания:
"
23-1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности общественных советов
МИОР
Август
Сентябрь
Ноябрь
Азильханов М. А.
";
в примечании: "расшифровка аббревиатур":
строку "МОР – Министерство общественного развития" изложить в следующей редакции:
"МИОР – Министерство информации и общественного развития".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 25 маусымдағы № 437 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 68, 423-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 10-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 23-1-жолмен толықтырылсын:
"
23-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық кеңестердің қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АҚДМ
Тамыз
Қыркүйек
Қараша
М.А.
Әзілханов
";
ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ҚДМ – Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А.Мамин