Об определении уполномоченной организации в сфере гражданской авиации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2019 года № 530.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.08.2019.
В соответствии с пунктом 1 статьи 16-9 Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить уполномоченной организацией в сфере гражданской авиации акционерное общество "Авиационная администрация Казахстана".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 августа 2019 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Азаматтық авиация саласындағы уәкілетті ұйымды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 25 шілдедегі № 530 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2019 жылғы 1 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" 2010 жылғы 15 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-9-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" акционерлік қоғамы азаматтық авиация саласындағы уәкілетті ұйым болып айқындалсын.
2. Осы қаулы 2019 жылғы 1 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин