О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2019 года № 566.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать:
1) государственное учреждение "Департамент полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Департамент полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
2) государственное учреждение "Управление полиции района "Алматы" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Управление полиции района "Алматы" Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
3) государственное учреждение "Управление полиции района "Байконыр" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Управление полиции района "Байқоңыр" Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
4) государственное учреждение "Управление полиции района "Есиль" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Управление полиции района "Есиль" Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
5) государственное учреждение "Управление полиции района "Сары-Арка" Департамента полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Управление полиции района "Сарыарка" Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
6) государственное учреждение "Линейное Управление полиции на станции Астана Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Линейное Управление полиции на станции Нур-Султан Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
7) государственное учреждение "Линейный отдел полиции в аэропорту города Астаны Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Линейный отдел полиции в аэропорту города Нур-Султана Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
8) государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной системы по городу Астане" в государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной системы по городу Нур-Султану Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кейбір мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 566 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі;
2) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментi "Алматы" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаментi "Алматы" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
3) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментi "Байқоңыр" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаментi" Байқоңыр" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
4) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментi "Есiл" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаментi "Есiл" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
5) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының полиция департаментi "Сарыарқа" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаментi "Сарыарқа" ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
6) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Астана станциясындағы желiлiк полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Нұр-Сұлтан станциясындағы желiлiк полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
7) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Астана қаласының әуежайындағы желiлiк полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Нұр-Сұлтан қаласының әуежайындағы желiлiк полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
8) "Астана қаласы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi" мемлекеттік мекемесі;

9) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям города Астаны" в государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
10) государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Алматы" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Алматы" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
11) государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Байқоңыр" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Байқоңыр" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
12) государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Есиль" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Есиль" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
13) государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Сарыарка" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Сарыарка" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
14) государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны (город Астана)" в государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан)";
15) государственное учреждение "Учебный центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Астана)" в государственное учреждение "Учебный центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан)";
16) государственное учреждение "Поликлиника Департамента полиции города Астаны" в государственное учреждение "Поликлиника Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
17) государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны города Астаны" в государственное учреждение "Управление специализированной службы охраны города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан";

9) "Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесі;
10) "Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті "Алматы" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Алматы" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
11) "Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті "Байқоңыр" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Байқоңыр" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
12) "Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті "Есіл" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Есіл" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
13) "Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті "Сарыарқа" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Сарыарқа" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
14) "Мамандандырылған күзет қызметi басқармасы (Астана қаласы)" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Мамандандырылған күзет қызметi басқармасы (Нұр-Сұлтан қаласы)" мемлекеттік мекемесі;
15) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орталығы (Астана қаласы)" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орталығы (Нұр-Сұлтан қаласы)" мемлекеттік мекемесі;
16) "Астана қаласы полиция департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласы полиция департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі;
17) "Астана қаласының Мамандандырылған күзет қызметi басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының Мамандандырылған күзет қызметi басқармасы" мемлекеттік мекемесі;

18) государственное учреждение "Центральный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд (город Астана)" в государственное учреждение "Центральный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан)";
19) государственное учреждение "Центр медицины катастроф (город Астана)" в государственное учреждение "Центр медицины катастроф Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан)";
20) государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны (город Астана)" в государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан)";
21) государственное учреждение "Отдел полиции Зыряновского района Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции района Алтай Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
22) государственное учреждение "Отдел полиции Зеленовского района Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции района Бәйтерек Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
23) государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Зыряновского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района Алтай Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
24) государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Зеленовского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Бәйтерек Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 9 изложить в следующей редакции:

18) "Орталық өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы (Астана қаласы)" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Орталық өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы (Нұр-Сұлтан қаласы)" мемлекеттік мекемесі;
19) "Апаттар медицинасы орталығы (Астана қаласы)" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Апаттар медицинасы орталығы (Нұр-Сұлтан қаласы)" мемлекеттік мекемесі;
20) "Астана қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Астана қаласы)" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласы төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Нұр-Сұлтан қаласы)" мемлекеттік мекемесі;
21) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Зырян ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Алтай ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі;
22) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Зеленов ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Бәйтерек ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі;
23) "Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Зырянов ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Алтай ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
24) "Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Зеленов ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Бәйтерек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып қайта аталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"9. Юридический адрес Министерства: 010010, Республика Казахстан, город Нур-Султан, проспект Тәуелсіздік, 1";
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства:
в разделе "3.Комитет по чрезвычайным ситуациям":
в подразделе "Товарищества с ограниченной ответственностью":
строки, порядковые номера 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12-1, 13, 14 и 15, исключить;
в перечне государственных учреждений – территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
в разделе "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 1, 19, 20, 21, 22, 95, 128, 240 и 252, изложить в следующей редакции:
"1. Департамент полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"19. Управление полиции района "Алматы" Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
20. Управление полиции района "Байқоңыр" Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
21. Управление полиции района "Есиль" Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
22. Управление полиции района "Сарыарка" Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"95. Отдел полиции района Алтай Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"128. Отдел полиции района Бәйтерек Департамента полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"240. Линейное Управление полиции на станции Нур-Султан Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"252. Линейный отдел полиции в аэропорту города Нур-Султана Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
в разделе "2. Комитет уголовно-исполнительной системы":
строку, порядковый номер 15, изложить в следующей редакции:
"15. Департамент уголовно-исполнительной системы по городу Нур-Султану Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
в разделе "3. Комитет по чрезвычайным ситуациям":
строки, порядковые номера 15, 17, 17-1, 23, 25, 29 и 130, изложить в следующей редакции:
"15. Департамент по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"17. Управление по чрезвычайным ситуациям района "Алматы" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

"9. Министрліктің заңды мекенжайы: 010010, Қазақстан Республикасы, Нұр-Сұлтан қаласы, Тәуелсiздiк даңғылы, 1.";
Министрлiктің қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
"3. Төтенше жағдайлар комитеті" деген бөлімде:
"Жауапкершілігі шектеулі серіктестер" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірлері 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12-1, 13, 14 және 15-жолдар алып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер аумақтық органдардың және оның ведомстволарының тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгі" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 1, 19, 20, 21, 22, 95, 128, 240 және 252-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаментi.";
"19. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаментi "Алматы" ауданының полиция басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаментi "Байқоңыр" ауданының полиция басқармасы.
21. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаментi "Есiл" ауданының полиция басқармасы.
22. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының полиция департаментi "Сарыарқа" ауданының полиция басқармасы.";
"95. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаментi Алтай ауданының полиция бөлiмi.";
"128. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының полиция департаментi Бәйтерек ауданының полиция бөлiмi.";
"240. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Нұр-Сұлтан станциясындағы желiлiк полиция басқармасы.";
"252. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Нұр-Сұлтан қаласының әуежайындағы желiлiк полиция бөлімі.";
"2. Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірі 15-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi.";
"3. Төтенше жағдайлар комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 15, 17, 17-1, 23 25, 29 және 130-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті.";
"17. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Алматы" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы.

17-1. Управление по чрезвычайным ситуациям района "Байқоңыр" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"23. Управление по чрезвычайным ситуациям района "Есиль" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"25. Управление по чрезвычайным ситуациям района Алтай Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"29. Управление по чрезвычайным ситуациям района "Сарыарка" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"130. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Бәйтерек Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
в перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан и его ведомств:
в разделе "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 7, 18, 27 и 43, изложить в следующей редакции:
"7. Управление специализированной службы охраны Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан).";
"18. Учебный центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан).";
"27. Поликлиника Департамента полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"43. Управление специализированной службы охраны города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
в разделе "4. Комитет по чрезвычайным ситуациям":
строки, порядковые номера 10, 21 и 38, изложить в следующей редакции:
"10. Центральный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан).";
"21. Центр медицины катастроф Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан).";
"38. Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (город Нур-Султан).";
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

17-1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Байқоңыр" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы.";
"23. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Есіл" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы.";
"25. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Алтай ауданының төтенше жағдайлар басқармасы.";
"29. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Сарыарқа" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы.";
"130. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Батыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Бәйтерек ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер мен оның ведомстволарының тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгі" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 7, 18, 27 және 43-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Мамандандырылған күзет қызметi басқармасы (Нұр-Сұлтан қаласы).";
"18. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орталығы (Нұр-Сұлтан қаласы).";
"27. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласы полиция департаментiнiң емханасы.";
"43. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Нұр-Сұлтан қаласының Мамандандырылған күзет қызметi басқармасы.";
"4. Төтенше жағдайлар комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 10, 21 және 38-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Орталық өңірлік аэроұтқыр жедел-құтқару жасағы (Нұр-Сұлтан қаласы).";
"21. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Апаттар медицинасы орталығы (Нұр-Сұлтан қаласы).";
"38. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласы төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Нұр-Сұлтан қаласы).".
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин