О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о газоснабжении комплекса "Байконур"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2019 года № 584
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о газоснабжении комплекса "Байконур".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о газоснабжении комплекса "Байконур"
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о газоснабжении комплекса "Байконур", совершенное в Москве 3 апреля 2019 года.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін газбен жабдықтау туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 7 тамыздағы № 584 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін газбен жабдықтау туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.Мамин
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін газбен жабдықтау туралы келісімді ратнфикациялау туралы
2019 жылғы 3 сәуірде Мәскеуде жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерадиясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" кешенін газбен жабдықтау туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев