О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2019 года № 661.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 68, ст. 423) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 11, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 23-3, следующего содержания:
"
23-3.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам племенного животноводства
МСХ
Март
Апрель
Декабрь
Сапаров А.С.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 661 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 68, 423-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 11-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 23-3-жолмен толықтырылсын:
"
23-3.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне асыл тұқымды мал шаруашылығы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АШМ
Наурыз
Сәуір
Желтоқсан
А.С. Сапаров
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин