О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2019 года № 726. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 55, ст. 769) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 4:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 6:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 11:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 12:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Представление сведений, подтверждающих регистрацию по постоянному месту жительства в населенном пункте приграничной территории";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Физические лица";
в строке, порядковый номер 13:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 13-3:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 17-2:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 26:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 29:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 726 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 55, 769-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
реттік нөмірі 3-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 4-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 6-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 11-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 12-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Шекара маңындағы аумақтың елді мекенінде тұрақты тұратын жері бойынша тіркелуін растайтын мәліметтерді беру";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке тұлғалар";
реттік нөмірі 13-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 13-3-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 17-2-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 26-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 29-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

в строке, порядковый номер 30-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 33-9:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Загранучреждения Республики Казахстан, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 33-10:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Загранучреждения Республики Казахстан, МИД, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 38-2:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 38-5:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 38-6:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 41:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 42:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Согласование деятельности иностранных религиозных объединений на территории Республики Казахстан, назначения иностранными религиозными центрами руководителей религиозных объединений в Республике Казахстан";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам религий МИОР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет по делам религий МИОР";
строку, порядковый номер 43, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 63, изложить в следующей редакции:
"Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 6 лет) для направления в детские дошкольные организации";
графу 3 строки, порядковый номер 72, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего и общего среднего образования";
в строке, порядковый номер 84:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 3 строки, порядковый номер 89, изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация (перерегистрация) подвижного состава";

реттік нөмірі 30-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 33-9-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 33-10-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері, СІМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 38-2-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 38-5-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 38-6-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 41-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 42-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы аумағындағы шетелдік діни бірлестіктердің қызметін, шетелдiк дiни орталықтардың Қазақстан Республикасындағы дiни бiрлестiктерінің басшыларын тағайындауын келiсу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ Дін істері комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, АҚДМ Дін істері комитеті";
реттік нөмірі 43-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 63-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі жастағы (6 жасқа толмаған) балаларды кезекке қою";
реттік нөмірі 72-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру";
реттік нөмірі 84-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 89-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жылжымалы құрамды мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу)";

графу 6 строки, порядковый номер 95, изложить в следующей редакции:
"АО "Авиационная администрация Казахстана";
в строке, порядковый номер 101-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 107, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 108, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 109, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 110:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 110-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 127:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, организации здравоохранения, осуществляющие деятельность в сфере профилактики ВИЧ-инфекции областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний" МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, организации здравоохранения, осуществляющие деятельность в сфере профилактики ВИЧ-инфекции областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний" МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 134, изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 135, изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 136, изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 137, изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, организация, аккредитованная уполномоченным органом в области здравоохранения";

реттік нөмірі 95-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ";
реттік нөмірі 101-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 107-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 108-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 109-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 110-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 110-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 127-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйымдар, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖИТС-тың профилактикасы саласындағы қызметті жүзеге асыратын денсаулық сақтау ұйымдары мен ДСМ "Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйымдар, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖИТС-тың профилактикасы саласындағы қызметті жүзеге асыратын денсаулық сақтау ұйымдары мен ДСМ "Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК";
реттік нөмірі 134-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 135-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 136-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 137-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері, денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган аккредиттеген ұйым";

графу 6 строки, порядковый номер 142, изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 145, изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 146, изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 148, изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
в строке, порядковый номер 149:
в графе 3 внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
в строке, порядковый номер 150:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 151, изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 152, изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
строку, порядковый номер 153, исключить;
графу 6 строки, порядковый номер 153-1, изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 153-2, изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
в строке, порядковый номер 153-3:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП на ПХВ "Национальный центр экспертизы лекарственных средств и медицинских изделий" Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП на ПХВ "Национальный центр экспертизы лекарственных средств и медицинских изделий" Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 142-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 145-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 146-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 148-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті";
реттік нөмірі 149-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Дәрілік затты немесе медициналық бұйымды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және оның тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті";
реттік нөмірі 150-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 151-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті";
реттік нөмірі 152-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті";
реттік нөмірі 153-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 153-1-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 153-2-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 153-3-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

графу 6 строки, порядковый номер 153-4, изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
в строке, порядковый номер 153-5:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 153-6, 153-7 и 153-8, исключить;
графу 6 строки, порядковый номер 154, изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные подразделения Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 155, изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 156, изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные подразделения Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 157, изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
графу 6 строки, порядковый номер 158, изложить в следующей редакции:
"Комитет контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ, территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг МЗ";
в строке, порядковый номер 159:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГУ "Войсковая часть 64615", РГУ "Войсковая часть 01826", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 160:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГУ "Войсковая часть 64615", РГУ "Войсковая часть 01826", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 161:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 162:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 165:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Оказание содействия лицам, ищущим работу, и безработным";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Центр занятости населения, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Центр занятости населения, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 153-4-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті";
реттік нөмірі 153-5-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 153-6, 153-7 және 153-8-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 154-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы
мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 155-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 156-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 157-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 158-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті, ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 159-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"64615 әскери бөлімі" РММ, "01826 әскери бөлімі" РММ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 160-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"64615 әскери бөлімі" РММ, "01826 әскери бөлімі" РММ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 161-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 162-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 165-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жұмыс іздеп жүрген адамдар мен жұмыссыздарға жәрдемдесу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту орталығы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Халықты жұмыспен қамту орталығы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

в строке, порядковый номер 171-6:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственный фонд социального страхования и его филиалы, Государственная корпорация";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Государственный фонд социального страхования и его филиалы, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 186-1, изложить в следующей редакции:
"Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь";
графу 7 строки, порядковый номер 187, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 188:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 190:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Районные эксплуатационные части МО, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
строки, порядковые номера 190-1 и 190-2, исключить;
в строке, порядковый номер 190-3:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 7 строки, порядковый номер 203-2, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации технического и профессионального, послесреднего образования, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 222-6, исключить;
графу 6 строки, порядковый номер 223, изложить в следующей редакции:
"МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация";
графу 6 строки, порядковый номер 224, изложить в следующей редакции:
"МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация";
графу 6 строки, порядковый номер 225, изложить в следующей редакции:
"МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация";
графу 6 строки, порядковый номер 226, изложить в следующей редакции:
"МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация";
графу 6 строки, порядковый номер 227, изложить в следующей редакции:
"МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация";
графу 6 строки, порядковый номер 230, изложить в следующей редакции:
"МЮ, территориальные органы юстиции, Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 246:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МТИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МТИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 247:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МТИ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МТИ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 171-6-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры және оның филиалдары, Мемлекеттік корпорация";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры және оның филиалдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 186-1-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар";
реттік нөмірі 187-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 188-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 190-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қорғанысминінің аудандық пайдалану бөлімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірлері 190-1 және 190-2-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 190-3-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 203-2-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсiптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 222-6-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 223-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 224-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 225-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 226-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 227-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 230-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, аумақтық әділет органдары, Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 246-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"СИМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"СИМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 247-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"СИМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"СИМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";

графу 6 строки, порядковый номер 289, изложить в следующей редакции:
"АО "Авиационная администрация Казахстана";
графу 6 строки, порядковый номер 290, изложить в следующей редакции:
"АО "Авиационная администрация Казахстана";
графу 6 строки, порядковый номер 291, изложить в следующей редакции:
"АО "Авиационная администрация Казахстана";
в строке, порядковый номер 292:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АО "Авиационная администрация Казахстана";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "Авиационная администрация Казахстана", веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 293, изложить в следующей редакции:
"АО "Авиационная администрация Казахстана";
графу 3 строки, порядковый номер 297, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на эксплуатацию судна, плавающего под флагом иностранного государства, в казахстанском секторе Каспийского моря";
в строке, порядковый номер 298:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 309:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР";
в строке, порядковый номер 310:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР";
в строке, порядковый номер 311:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР";
в строке, порядковый номер 312:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР";
в строке, порядковый номер 313:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР";
графу 5 строки, порядковый номер 315, изложить в следующей редакции:
"МЭГПР;
графу 5 строки, порядковый номер 316, изложить в следующей редакции:
"МЭГПР;
в строке, порядковый номер 321:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 321-1:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 289-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ";
реттік нөмірі 290-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ";
реттік нөмірі 291-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ";
реттік нөмірі 292-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 293-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның авиациялық әкімшілігі" АҚ";
реттік нөмірі 297-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Шет мемлекеттiң туын көтерiп жүзетiн кеменi Каспий теңізінің қазақстандық секторында пайдалануға рұқсат беру";
реттік нөмірі 298-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 309-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті";
реттік нөмірі 310-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті";
реттік нөмірі 311-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті";
реттік нөмірі 312-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 313-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 315-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
реттік нөмірі 316-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
реттік нөмірі 321-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 321-1-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

графу 5 строки, порядковый номер 322, изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
в строке, порядковый номер 323:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МЭГПР";
в строке, порядковый номер 325:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по водным ресурсам МЭГПР";
в строке, порядковый номер 328:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МЭГПР";
графу 5 строки, порядковый номер 329, изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
в строке, порядковый номер 330:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета лесного хозяйства и животного мира МЭГПР";
графу 5 строки, порядковый номер 331, изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
в строке, порядковый номер 332:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета геологии МЭГПР";
в строке, порядковый номер 334:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета геологии МЭГПР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета геологии МЭГПР";
в строке, порядковый номер 335:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по водным ресурсам МЭГПР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 335-1:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МЭГПР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 335-2:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЭГПР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Бассейновые инспекции по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам МЭГПР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";

реттік нөмірі 322-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
реттік нөмірі 323-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары";
реттік нөмірі 325-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Су ресурстары комитетi";
реттік нөмірі 328-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары";
реттік нөмірі 329-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
реттік нөмірі 330-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 331-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
реттік нөмірі 332-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Геология комитетінің аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 334-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Геология комитетінің аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ЭГТРМ Геология комитетінің аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 335-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Су ресурстары комитетi";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 335-1-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 335-2-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭГТРМ Су ресурстары комитетiнің Су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";

графу 5 строки, порядковый номер 639, изложить в следующей редакции:
"МЦРИАП";
графу 7 строки, порядковый номер 640, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 641:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 646-2:
в графе 3 внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 646-3:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 666:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 667:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
дополнить строкой, порядковый номер 674-3, следующего содержания:
"
674-3
02701006
Выдача жилищных сертификатов
Физические лица
МИИР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
графу 6 строки, порядковый номер 682, изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий МНЭ";
графу 6 строки, порядковый номер 683, изложить в следующей редакции:
"Комитет по регулированию естественных монополий МНЭ, территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий МНЭ";
графу 6 строки, порядковый номер 687, изложить в следующей редакции:
"Комитет по регулированию естественных монополий МНЭ, территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий МНЭ";
графу 6 строки, порядковый номер 689-1, изложить в следующей редакции:
"Комитет по регулированию естественных монополий МНЭ, территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий МНЭ";
в строке, порядковый номер 690:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АДГС";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АДГС, территориальные подразделения АДГС";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АДГС, территориальные подразделения АДГС, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 692:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"АДГС";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АДГС, территориальные подразделения АДГС";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АДГС, территориальные подразделения АДГС, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 639-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДИАӨМ"
реттік нөмірі 640-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 641-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 646-2-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Көркемөнерпаздар ұжымдарына "Халықтық" (үлгілі) атағын беруге өтінімдерді қабылдау";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 646-3-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 666-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 667-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 674-3-жолмен толықтырылсын:
"
674-3
02701006
Тұрғын үй сертификаттарын беру
Жеке тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 682-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитетінің аумақтық органдары";
реттік нөмірі 683-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитеті, ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитетінің аумақтық органдары";
реттік нөмірі 687-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитеті, ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитетінің аумақтық органдары";
реттік нөмірі 689-1-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитеті, ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу комитетінің аумақтық органдары";
реттік нөмірі 690-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІА, МҚІА аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІА, МҚІА аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 692-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІА";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІА, МҚІА аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІА, МҚІА аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

графу 5 строки, порядковый номер 693, изложить в следующей редакции:
"АДГС";
в строке, порядковый номер 695:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЦРИАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Аэрокосмический комитет МЦРИАП";
в строке, порядковый номер 696:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЦРИАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Аэрокосмический комитет МЦРИАП";
графу 7 строки, порядковый номер 707, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "КООЗ МЗ – Комитет охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" исключить;
строку "КФ МЗ – Комитет фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан" исключить;
строку "АДГСПК – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции" изложить в следующей редакции:
"АДГС – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы";
строку "МЦРОАП – Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
дополнить строками следующего содержания:
"МЭГПР – Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан";
"МТИ – Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев двадцать третьего, двадцать четвертого, двадцать пятого, двадцать шестого, двадцать седьмого пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 ноября 2019 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

реттік нөмірі 693-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІА";
реттік нөмірі 695-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДИАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДИАӨМ Аэроғарыш комитеті";
реттік нөмірі 696-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДИАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДИАӨМ Аэроғарыш комитеті";
реттік нөмірі 707-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ДСМ ҚДСК – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті" деген жол алып тасталсын;
"ДСМ ФК – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті" деген жол алып тасталсын;
"МҚІСҚА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі";
"ЦДҚАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ЭГТРМ – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі";
"СИМ – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі".
2. Осы қаулы оның 2019 жылғы 1 қарашадан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағының жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші абзацтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин