О некоторых вопросах состава совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2019 года № 776. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2023 года № 386.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.05.2023 № 386.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать акционерному обществу "Администрация Международного финансового центра "Астана" в установленном законодательством порядке:
избрать в состав совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." Тлеуберди Мухтара Бескенулы – Министра иностранных дел Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Атамкулова Бейбута Бакировича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 21 қазандағы № 776 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 386 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.05.2023 № 386 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана" халықаралық қаржы орталығының әкімшілігі" акционерлік қоғамына заңнамада белгіленген тәртіппен:
"Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесінің құрамына Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі – Мұхтар Бескенұлы Тілеубердіні сайлау;
көрсетілген құрамнан Бейбіт Бәкірұлы Атамқұловты шығару ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин