О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2019 года № 877
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать республиканские государственные учреждения – территориальные органы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие изменения и дополнение:
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16:
в функциях центрального аппарата:
дополнить подпунктом 34-3) следующего содержания:
"34-3) организация мероприятий по выпуску государственных ценных бумаг на внешнем рынке капитала;";
подпункт 277) исключить;
в функциях ведомств:
подпункт 136) исключить;
подпункт 488) исключить;
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан и его ведомств:
в перечне республиканских государственных учреждений – территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан:
пункт 148 изложить в следующей редакции:
"148. Управление казначейства района Беимбета Майлина Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.";
в перечне республиканских государственных учреждений Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан:
в разделе 1 "Перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан":
пункт 129 изложить в следующей редакции:
"129. Управление государственных доходов по району Беимбета Майлина Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.".
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 ноября 2019 года № 877
Перечень переименовываемых республиканских государственных учреждений – территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 877 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнің және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары – республикалық мемлекеттік мекемелері қайта аталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 сәуiрдегi № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы ережеде:
16-тармақта:
орталық аппараттың функцияларында:
мынадай мазмұндағы 34-3) тармақшамен толықтырылсын:
"34-3) капиталдың сыртқы нарығында мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару бойынша іс-шараларды ұйымдастыру;";
277) тармақша алып тасталсын;
ведомстволардың функцияларында:
136) тармақша алып тасталсын;
488) тармақша алып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің және оның ведомстволарының қарамағындағы аумақтық органдарының тізбесінде:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетiнің аумақтық органдары – республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
148-тармақ мынадай редакциясында жазылсын:
"148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бейімбет Майлин ауданы қазынашылық басқармасы.";
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетiнің аумақтық органдары – республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері" деген 1-бөлімде:
129-тармақ мынадай редакциясында жазылсын:
"129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Бейімбет Майлин ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы.".
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 877 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнің және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнің аумақтық органдары – қайта аталатын республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесі

1. По Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан:
республиканское государственное учреждение "Тарановское районное управление казначейства Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление казначейства района Беимбета Майлина Департамента казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
2. По Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан:
республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Тарановскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" в республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по району Беимбета Майлина Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан".

1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi бойынша:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Таран аудандық қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi Қостанай облысы бойынша Қазынашылық департаментiнiң Бейімбет Майлин ауданы қазынашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi бойынша:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Таран ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Бейімбет Майлин ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.