О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 342 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2020 года № 63
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 342 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 февраля 2020 года № 63
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2019 года № 342
Лица, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана
№ п/п Наименование объекта Наименование услуг/работ Наименование поставщика Бизнес-идентификационный номер

"Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 342 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 17 ақпандағы № 63 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 342 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 17 ақпандағы
№ 63 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 29 мамырдағы
№ 342 қаулысына
қосымша
Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар
Р/с
Объектінің атауы Көрсетілетін қызметтің/
жұмыстың атауы
Жеткізушінің атауы Бизнес-сәйкестендiру нөмiрi

130240015655
строительно-монтажные работы
ТОО "Корпорация "Сити-Строй", ТОО "ДЖИЛ"
070340006408
090540007764
24
Строительство инфраструктуры к туристско-рекреационной зоне Шошкаколь в Туркестанской области
проектно-изыскательные работы
ТОО "ТУР Проект Сервис"
110440020338
инжиниринговые услуги
ТОО "Оңтүстік күрделі құрылыс",
121140010611
строительно-монтажные работы
ТОО "Строй сервис-7",
ТОО "А.Р.Т.-Құрылыс"
000240004435
050140006259
25
Строительство здания областного акимата, здания учреждений областного акимата и здания территориальных органов и казначейства в городе Туркестане (энергоцентр, тригенерационная установка)
инжиниринговые услуги
ТОО "ЮжКазЭксперт"
160240009051
строительно-монтажные работы
ТОО "Рыс-Қанағат",
ТОО "РБЕ-ОЙЛ"
000240002885
011240000596
26
Строительство инфраструктуры к специальной экономической зоне "Turkestan"
инжиниринговые услуги
ТОО "СК Корган Эксперт"
181140003184
строительно-монтажные работы
ТОО "СТ-СЕРВИС",
ТОО "Баянды
құрылыс",
ТОО "Capital Construction Projects Kazakhstan"
990540001248
090840001934
061140006273
27
Строительство инженерной инфраструктуры в административно-деловом центре города Туркестана (25 га, электроснабжение 3-очередь)
инжиниринговые услуги
ТОО "СК Корган Эксперт"
181140003184
строительно-монтажные работы
ТОО "Alageum electric"
030540001130
28
Строительство инженерных инфраструктур к 5-ти этажным 20 домам в микрорайоне Отырар города Туркестана (благоустройство, наружное водоснабжение, канализация и сети связи, наружный газ и электричество)
инжиниринговые услуги
ТОО "Мир-Строй и Компания",
ТОО "Сапалы Құрылыс Инжиниринг"
091240003496
130240015655
строительно-монтажные работы
ТОО "ЕРНУР" СТРОЙ И К"
060240014532
29
Благоустройство территории, прилегающей к жилому комплексу из многоквартирных жилых домов в районе АДЦ города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ и электричество)
инжиниринговые услуги
ТОО "ЗКА Проект"
150740010745
строительно-монтажные работы
ТОО "Кокше Строй плюс"
070140016061
30
Строительство инженерной инфраструктуры, благоустройство территории на 50 га приграничной зоны (восточный базар) историко-культурного центра города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ, электричество, теплоснабжения и дороги)
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "СК Корган Эксперт",
ТОО "Стройконсал
тинг LTD"
181140003184
010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "А.Т.Е.-ЖОЛ",
ТОО "ЮжКазЭнерго
ремонт Со.LTD",
ТОО "Capital Construction Projects Kazakhstan"
020240011104

130240015655
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Корпорация "Сити-Строй" ЖШС, "ДЖИЛ" ЖШС
070340006408
090540007764
24
Түркістан облысы Шошқакөл туристік-рекреациялық орталығы инфрақұрылымын салу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ТУР Проект Сервис" ЖШС
110440020338
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Оңтүстік күрделі құрылыс" ЖШС
121140010611
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Строй сервис-7" ЖШС, "А.Р.Т.-Құрылыс" ЖШС
000240004435
050140006259
25
Түркістан қаласында облыстық әкімдік ғимаратын, облыстың әкімдік мекемелерінің ғимаратын және аумақтық органдар мен қазынашылық ғимараттарын (энергия орталығы, тригенерациялық қондырғы) салу
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"ЮжКазЭксперт" ЖШС
160240009051
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Рыс-Қанағат" ЖШС,
"РБЕ-ОЙЛ" ЖШС
000240002885
011240000596
26
"Turkestan" арнайы экономикалык аймағына инфрақұрылым салу
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"СК Корган Эксперт" ЖШС
181140003184
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"СТ-СЕРВИС" ЖШС,
"Баяндықұрылыс" ЖШС, "Capital Construction Projects Kazakhstan" ЖШС
990540001248
090840001934
061140006273
27
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығында инженерлік инфрақұрылым (25 га, электрмен жабдықтау, 3-кезек) салу
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"СК Корган Эксперт" ЖШС
181140003184
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Alageum electric" ЖШС
030540001130
28
Түркістан қаласы, Отырар шағын ауданындағы 5 қабатты 20 үйге инженерлік инфрақұрылым салу (абаттандыру, сыртқы сумен жабдықтау, кәріз және байланыс желілері, сыртқы газ жəне электр)
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Мир-Строй и Компания" ЖШС,
"Сапалы Құрылыс Инжиниринг" ЖШС
091240003496
130240015655
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"ЕРНУР" СТРОЙ И К" ЖШС
060240014532
29
Түркістан қаласының, ӘІО ауданында көппәтерлі тұрғын үйлердің кешеніне іргелес аумақты абаттандыру (абаттандыру, сумен жабдықтау, кәріз, байланыс сыртқы желілері, газ жəне электр)
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"ЗКА Проект" ЖШС
150740010745
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Кокше Строй плюс" ЖШС
070140016061
30
Түркістан қаласы тарихи-мәдени орталығының шекара маңы аймағының (Шығыс базары) 50 га аумағын абаттандыру, инженерлік инфрақұрылым салу (абаттандыру, сумен жабдықтау кәріз, байланыс сыртқы желілері газ электр жолымен жабдықтау және жолдар)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"СК Корган Эксперт" ЖШС, "Стройконсалтинг LTD" ЖШС
181140003184
010840008441
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"А.Т.Е.-ЖОЛ" ЖШС,
"ЮжКазЭнергоремонт Со.LTD" ЖШС,
"Capital Construction Projects Kazakhstan" ЖШС
020240011104

040140001989
65
Средний ремонт улиц Акан-Сери, Биржан Сал, Баян Батыр, М.Мырзахметов, Едиге батыр,сш № 21, СМП, Алпамыс батыр, Шобанак, А.Арыс в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "Политехстрой"
190740022875
строительно-монтажные работы
ТОО "Корпорация Береке-А"
981040000510
66
Средний ремонт улиц Сырым батыр, Кабанбай батыр, Гаухар батыр, Агыбай батыр, Жанкожа батыр, 7 дорога, 237, А.Навай, Самал, Ортак 1, Иса, Коктонды аулие в городе Туркестан,
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "ТК и З"
000540006284
строительно-монтажные работы
ТОО "НУР-СТРОЙ ЛТД"
050840005583
67
Средний ремонт улиц К.Нурмаханов, Шойынбет би, Отырар, Ж.Омаров, Даулет, Гаухар ана, Иассы, улица между Иассы-Гаухар ана, К.Рыскулбеков, Гаухар ана поворот, улица между Иассы-Рыскулбекова, Тоган көшесі, Шайхантаур, от Юсупова до ул. Хакназархана в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "Строй Инновация kz"
170740015135
строительно-монтажные работы
ТОО "АҚ-ЖОЛ"
030340003832
68
Средний ремонт улиц Казбек би (1-8 переулок), улица между Айтуар би и Алаша, Хакназар хан, З.Абдрахманов, Доспанбет Жырау, Жиенбет жырау, Г.Муратбаев, Келиншек тау, Боген, О.Датка, улица между Исмайлов и Гаухар ана, Кулыншак Акын, Мечеть, Жылаган ата, между улицами Казыбек и Телевышка, улица между Хакназархан и Казбек би в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "Строй Инновация kz"
170740015135
строительно-монтажные работы
ТОО "TECHTRONIC-STROY"
080240022795
69
Средний ремонт улиц Сатыбалды көшесі, А.Жунекей, Ж.Кенжебай, И.Нахипов, Майлыкожа, Т.Рустемов, Шымкентское шоссе, Қалаби 1 поворот, продолжения улицы Жарова, продолжения улицы Байконыра, улица между автотрассы М32 и Керейхана, улица между автотрассы М32 и КХ58, садик Жайна городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "ТК и З"
000540006284
строительно-монтажные работы
ТОО "АлемТрансЖол"
090240001982
70
Средний ремонт улиц Диметов переулок 4, СОШ №19, Казак Курылтай, 22.сәуір, Ынтымак, Абак батыр 2, Абак батыр, Бухар Жырау, У.Исмайлов, Ж.Усманов, Мустафа Шокай, М.Каремнов, от улицы Терискей до автодороги М32 (до кафе Асыл), от улицы М32до автодороги Терискей (от кафе Мирас) в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"

040140001989
65
Түркістан қаласының Ақан-сері, Біржан сал, Баян батыр, М. Мырзахметов, Едіге батыр, № 21 мектеп, СМП көшесі, Алпамыс батыр, Шобанақ, А. Арыс көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Политехстрой" ЖШС
190740022875
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Корпарация Береке-А" ЖШС
981040000510
66
Түркістан қаласының Сырым батыр, Қабанбай батыр, Гауһар ана, Ағыбай батыр, Жанқожа батыр,
7 жол, 237,
А. Науаи, Самал, Ортақ 1, Иса, Көктонды әулие көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"ТК и З" ЖШС
000540006284
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"НУР-СТРОЙ ЛТД" ЖШС
050840005583
67
Түркістан қаласының
К. Нұрмаханов, Шойынбет би, Отырар,
Ж. Омаров, Даулет, Гаухар ана, Иассы, Иассы-Гаухар ана арасындағы көше,
Қ. Рыскулбеков, Гаухар ана бұрылысы, Иассы-Рыскұлбеков арасындағы көше, Тоған, Шайхантаур, Юсупов көшесінен Хақназар хан көшесіне дейінгі көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Строй Инновация kz" ЖШС
170740015135
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"АҚ-ЖОЛ" ЖШС
030340003832
68
Түркістан қаласының Қазыбек би (1-8 тұйық көшесі), Айтуар би мен Алаша арасындағы көше, Хақназар хан,
З. Әбдірахманов, Доспанбет жырау, Жиенбет жырау,
Ғ. Мұратбаев, Келіншек тау, Бөген, О. Датқа, Ысмайылов пен Гаухар ана көшелерінің арасындағы көше, Құлыншақ ақын, Мешіт, Жылаған ата, Қазыбек пен Телемұнара арасындағы көше, Хақназар хан мен Қазыбек би көшелерінің арасындағы көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Строй Инновация kz" ЖШС
170740015135
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"TECHTRONIC-STROY" ЖШС
080240022795
69
Түркістан қаласының Сатыбалды көшесі,
А. Жүнекей,
Ж. Кенжебай,
И. Нақыпов, Майлықожа, Т. Рүстемов, Шымкент тас жолы, Қалаби 1 бұрылысы, Жаров көшесінің жалғасы, Байқоңыров көшесінің жалғасы, М32 автожолы мен Керейхан көшелерінің арасындағы, М32 мен КХ58 автожолдарының арасындағы көше, Жайна балабақшасы көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"ТК и З" ЖШС
000540006284
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"АлемТрансЖол" ЖШС
090240001982
70
Түркістан қаласының Диметов 4 тұйық көшесі, № 19 ЖОМ, Қазақ құрылтайы, 22 сәуір, Ынтымак, Абақ батыр 2, Абақ батыр, Бұхар жырау,
У. Ысмайылов,
Ж. Усманов, Мұстафа Шоқай, М. Каремнов, Теріскей көшесінен М32 автожолына дейінгі (Асыл дәмханасына дейін) көше, М32 автожолынан Теріскей көшесіне дейін (Мирас дәмханасынан) көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС