Об определении Единого оператора маркировки и прослеживаемости товаров
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2020 года № 95.
В соответствии с подпунктом 11-2) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Единым оператором маркировки и прослеживаемости товаров акционерное общество "Казахтелеком".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Тауарларды таңбалау мен олардың қадағалануының бірыңғай операторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 95 қаулысы.
"Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 11-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы тауарларды таңбалау мен олардың қадағалануының бірыңғай операторы болып айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин