Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках празднования юбилейных дат
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2020 года № 138.
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить лица, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках празднования юбилейных дат, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и действует до 31 декабря 2021 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 марта 2020 года № 138
Лица, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках празднования юбилейных дат

Мерейтойлық күндерді мерекелеу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 138 қаулысы.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулыға қосымшаға сәйкес мерейтойлық күндерді мерекелеу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар айқындалсын.
Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 26 наурыздағы
№ 138 қаулысына
қосымша
Мерейтойлық күндерді мерекелеу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 06.05.2020 № 275.
№ п/п Наименование объекта Наименование услуг/работ Наименование поставщика БИН
1 2 3 4 5
К 175-летию Абая Кунанбайулы (Восточно-Казахстанская область)
1.
Научно-реставрационные работы, строительство, реконструкция, благоустройство и развитие инфраструктуры на территории комплекса усадьбы Абая Кунанбаева: 1894-1904 годы (жилой дом, дом-музей Абая, могила Абая), мемориального комплекса "Абай – Шакарим"
инжиниринговые услуги
ТОО "СемСтройИнжиниринг"

Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 06.05.2020 № 275 қаулысымен.
Р/с №
Объектінің атауы
Көрсетілетін қызметтердің/жұмыстардың атауы
Өнім берушінің атауы
БСН
кестенің жалғасы
1
2
3
4
5
Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына (Шығыс Қазақстан облысы)
1
Абай Құнанбайұлының үйі кешенінің: 1894-1904 жылдар (тұрғын үй, Абайдың музей-үйі, Абайдың зираты), "Абай-Шәкәрім" мемориалдық кешенінің аумағындағы ғылыми-реставрациялық жұмыстар, құрылыс, реконструкциялау, абаттандыру және инфрақұрылымды дамыту
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"СемСтройИнжиниринг" ЖШС