О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2020 года № 281.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 530) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности Министерства иностранных дел Республики Казахстан";
в пункте 15:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) анализ политического и социально-экономического положения в мире, внешней и внутренней политики иностранных государств, деятельности международных организаций и обеспечение центральных государственных органов Республики Казахстан необходимой информацией;";
дополнить подпунктами 10) и 11) следующего содержания:
"10) координация деятельности государственных органов и иных организаций в сфере официальной помощи развитию в соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2014 года "Об официальной помощи развитию";
11) ведение всех официальных дел с дипломатическими представительствами, представительствами международных организаций, а также консульскими учреждениями, аккредитованными в Республике Казахстан, в пределах компетенции, установленной законодательством Республики Казахстан.";
в пункте 16:
в функциях центрального аппарата:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) реализация внешней политики Республики Казахстан;";
дополнить подпунктом 14-1) следующего содержания:
"14-1) обеспечение реализации внешнеполитического курса Республики Казахстан в области международного сотрудничества по противодействию терроризму;";
подпункт 22) изложить в следующей редакции:
"22) ведение Государственного реестра международных договоров Республики Казахстан;";
подпункты 23) и 24) исключить;
подпункт 27) изложить в следующей редакции:
"27) осуществление общего наблюдения и контроля за выполнением международных договоров Республики Казахстан;";
подпункт 32) изложить в следующей редакции:
"32) дача заключений о соответствии положений международных договоров, участницей которых намеревается стать Республика Казахстан, а также проектов международных договоров международным договорным и иным обязательствам Республики Казахстан и по другим вопросам, связанным с их заключением, вступлением в силу, выполнением, изменением, приостановлением и прекращением;";
подпункт 34) изложить в следующей редакции:
"34) сношение с иностранными государствами или международными организациями по вопросам заключения, вступления в силу, выполнения, изменения, приостановления и прекращения международных договоров;";
подпункт 36) изложить в следующей редакции:
"36) представление вступивших в силу, а также временно применяемых международных договоров Республики Казахстан для опубликования в сборнике "Бюллетень международных договоров Республики Казахстан" и на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан;";

"Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 281 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 530-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі туралы ережеде:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің миссиясы, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері";
15-тармақта:
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"9) әлемдегі саяси және әлеуметтік-экономикалық жағдайды, шет мемлекеттердің сыртқы және ішкі саясатын, халықаралық ұйымдардың қызметін талдау және Қазақстан Республикасының орталық мемлекеттік органдарын қажетті ақпаратпен қамтамасыз ету;";
мынадай мазмұндағы 10) және 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) "Дамуға ресми көмек туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мемлекеттік органдардың және өзге де ұйымдардың дамуға ресми көмек саласындағы қызметін үйлестіру;
11) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген құзырет шегінде Қазақстан Республикасында аккредиттелген дипломатиялық өкілдіктермен, халықаралық ұйымдардың өкілдіктерімен, сондай-ақ консулдық мекемелермен барлық ресми істерді жүргізу.";
16-тармақта:
орталық аппараттың функцияларында:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Қазақстан Республикасының сыртқы саясатын iске асыру;";
мынадай мазмұндағы 14-1) тармақшамен толықтырылсын:
"14-1) терроризмге қарсы іс-қимыл жөніндегі халықаралық ынтымақтастық саласында Қазақстан Республикасының сыртқы саяси бағытын іске асыруды қамтамасыз ету;";
22) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"22) Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының мемлекеттік тізілімін жүргізу;";
23) және 24) тармақшалар алып тасталсын;
27) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"27) Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарының орындалуын жалпы қадағалау мен бақылауды жүзеге асыру;";
32) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"32) Қазақстан Республикасының қатысушы болу ниеті бар халықаралық шарттар ережелерінің, сондай-ақ халықаралық шарттар жобаларының Қазақстан Республикасының халықаралық шарттық және өзгe де міндеттемелеріне сәйкестігі туралы және оларды жасасуға, күшіне енуіне, орындауға, өзгертуге, олардың тоқтатыла тұруына және тоқтатылуына байланысты басқа да мәселелер бойынша қорытынды беру;";
34) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"34) халықаралық шарттарды жасасу, олардың күшіне енуі, оларды орындау, өзгерту, тоқтата тұру және тоқтату мәселелерi бойынша шет мемлекеттермен немесе халықаралық ұйымдармен қатынас жасау;";
36) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"36) "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары бюллетені" жинағында және Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста жариялау үшін Қазақстан Республикасының күшіне енген, сондай-ақ уақытша қолданылатын халықаралық шарттарын ұсыну;";

дополнить подпунктами 36-1), 36-2), 36-3) и 36-4) следующего содержания:
"36-1) представление вступивших в силу международных договоров Республики Казахстан, ратифицированных Парламентом Республики Казахстан, для опубликования в официальных изданиях Парламента Республики Казахстан;
36-2) разработка проектов текущего и перспективного планов заключения международных договоров Республики Казахстан;
36-3) утверждение формы концепции заключения международного договора, разрабатываемого центральным государственным органом;
36-4) разработка порядка ведения Государственного реестра международных договоров Республики Казахстан;";
подпункт 39) изложить в следующей редакции:
"39) оформление, выдача, замена, изъятие и уничтожение дипломатических и служебных паспортов Республики Казахстан в порядке, определяемом Президентом Республики Казахстан;";
дополнить подпунктами 39-1), 39-2) и 39-3) следующего содержания:
"39-1) разработка образцов, порядка оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения дипломатического паспорта Республики Казахстан и служебного паспорта Республики Казахстан;
39-2) разработка образца, порядка оформления, выдачи и замены свидетельства на возвращение;
39-3) изъятие в установленном законодательством Республики Казахстан порядке удостоверения личности у граждан Республики Казахстан, получивших документы на право постоянного проживания за границей, и паспорта – в случае приобретения гражданства иного государства;";
подпункты 61-4), 61-8), 61-9), 61-15), 61-16), 61-17) и 61-26) исключить;
подпункт 63) изложить в следующей редакции:
"63) утверждение порядка:
регистрации дипломатического представительства, международной организации и (или) ее представительства, консульского учреждения;
аккредитации глав, членов персонала дипломатических представительств, международных организаций и (или) их представительств, работников консульских учреждений в Республике Казахстан;";
дополнить подпунктами 64), 65), 66), 67), 68), 69), 70), 71), 72), 73), 74), 75), 76), 77), 78), 79), 80), 81), 82), 83), 84), 85), 86) и 87) следующего содержания:
"64) координация деятельности государственных органов Республики Казахстан по вопросам, связанным с делимитацией, демаркацией и редемаркацией, участие в переговорах по заключению договоров о режиме Государственной границы Республики Казахстан;
65) осуществление внешнеполитического, международно-правового обеспечения защиты Государственной границы Республики Казахстан;
66) оформление в пределах своей компетенции документов на право въезда в Республику Казахстан и выезда из Республики Казахстан гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства;

мынадай мазмұндағы 36-1), 36-2), 36-3) және 36-4) тармақшалармен толықтырылсын:
"36-1) Қазақстан Республикасының Парламентi ратификациялаған, күшiне енген Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын Қазақстан Республикасы Парламентiнiң ресми басылымдарында жариялану үшін ұсыну;
36-2) Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасудың ағымдағы және перспективалық жоспарларының жобаларын әзірлеу;
36-3) орталық мемлекеттік орган әзірлейтін халықаралық шартты жасасу тұжырымдамасының нысанын бекіту;
36-4) Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының мемлекеттік тізілімін жүргізу тәртібін әзірлеу;";
39) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"39) Қазақстан Республикасының Президенті айқындайтын тәртіппен Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеу, беру, ауыстыру, алып қою және жою;";
мынадай мазмұндағы 39-1), 39-2) және 39-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"39-1) Қазақстан Республикасы дипломатиялық паспортының және Қазақстан Республикасы қызметтік паспортының үлгілерін, оларды ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою тәртібін әзірлеу;
39-2) қайтып оралуға арналған куәліктің үлгісін, оны ресімдеу, беру және ауыстыру тәртібін әзірлеу;
39-3) шетелде тұрақты тұру құқығына құжаттар алған Қазақстан Республикасы азаматтарынан – жеке куәлігін және өзге мемлекеттің азаматтығын қабылдаған жағдайда – паспортын Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен алып қою;";
61-4), 61-8), 61-9), 61-15), 61-16), 61-17) және 61-26) тармақшалар алып тасталсын;
63) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"63) мына:
дипломатиялық өкілдікті, халықаралық ұйымды және (немесе) оның өкілдігін, консулдық мекемені тіркеу;
дипломатиялық өкілдіктің, халықаралық ұйымның және (немесе) оның өкілдігінің басшыларын, персонал мүшелерін, консулдық мекемелердің қызметкерлерін Қазақстан Республикасында аккредиттеу тәртібін бекіту;";
мынадай мазмұндағы 64), 65), 66), 67), 68) 69), 70), 71), 72), 73), 74), 75), 76), 77), 78), 79), 80), 81), 82), 83), 84), 85), 86) және 87) тармақшалармен толықтырылсын:
"64) Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының межелеуге, шегендеуге және қайта шегендеуге байланысты мәселелер бойынша қызметін үйлестіру, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы режимі туралы шарттарды жасасу бойынша келіссөздерге қатысу;
65) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік шекарасының сыртқы саяси, халықаралық-құқықтық жағынан қорғалуын қамтамасыз етуді жүзеге асыру;
66) өз құзыреті шегінде Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасына кіру және Қазақстан Республикасынан шығу құқығын беретін құжаттарды ресімдеу;

67) информирование Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан об изменениях в пограничной и визовой политике иностранных государств в отношении Республики Казахстан, порядке пропуска через государственные границы в других государствах, о проведении делимитации, демаркации или редемаркации Государственной границы Республики Казахстан с сопредельными государствами;
68) разрешение дипломатическими средствами и методами вопросов соблюдения режима Государственной границы Республики Казахстан и пограничных инцидентов, не урегулированных пограничными представителями Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан;
69) осуществление выдачи пропусков сотрудникам дипломатических представительств и консульских учреждений, а также приравненных к ним представительств международных организаций, аккредитованных в Республике Казахстан, для допуска в помещения и иные места в пунктах пропуска, где осуществляются пограничный и иные виды контроля;
70) осуществление обмена списками пограничных представителей с сопредельными государствами;
71) принятие решений по использованию средств на командирование за границу должностных лиц уполномоченных органов при проведении международных мероприятий по вопросам защиты Государственной границы Республики Казахстан;
72) реализация в пределах своей компетенции государственной политики в области миграции населения;
73) определение совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан по согласованию с Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан порядка оформления приглашений, согласования приглашений на въезд иностранцев и лиц без гражданства в Республику Казахстан, выдачи, аннулирования, восстановления виз Республики Казахстан, а также продления и сокращения сроков их действия;
74) содействие распространению за рубежом информации о государственной политике Республики Казахстан в области миграции населения;
75) содействие развитию связей и контактов с бывшими соотечественниками и этническими казахами;
76) формирование единой базы данных учета выдачи виз на въезд иностранцам и лицам без гражданства, обеспечение систематического обновления сведений, а также осуществление своевременного информационного обмена с органами внутренних дел и национальной безопасности;
77) прием и согласование приглашений внешнеполитических ведомств, дипломатических и приравненных к ним представительств, консульских учреждений иностранных государств, международных организаций и их представительств;

67) Қазақстан Республикасына қатысты шет мемлекеттердiң шекара және виза саясатындағы өзгерістер, басқа мемлекеттердегi мемлекеттік шекаралар арқылы өткізу тәртiбі, шектес мемлекеттермен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын межелеуді, шегендеуді немесе қайта шегендеуді жүргiзу туралы Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметiн хабардар ету;
68) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметiнің шекара өкiлдерi реттемеген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы режимін сақтау мәселелерін және шекарадағы тосын оқиғаларды дипломатиялық құралдармен және әдістермен шешу;
69) Қазақстан Республикасында аккредиттелген дипломатиялық өкiлдiктердiң және консулдық мекемелердiң, сондай-ақ оларға теңестiрiлген, халықаралық ұйымдар өкілдіктерінің қызметкерлеріне шекаралық және өзге де бақылау түрлері жүзеге асырылатын өткізу пункттеріндегі үй-жайларға және өзге де орындарға жіберу үшін рұқсаттамалар беруді жүзеге асыру;
70) шектес мемлекеттермен шекара өкілдерінің тізімдерімен алмасуды жүзеге асыру;
71) Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын қорғау мәселелері бойынша халықаралық іс-шараларды өткізу кезінде уәкілетті органдардың лауазымды адамдарын шетелге іссапарға жіберуге арналған қаражатты пайдалану жөнінде шешімдер қабылдау;
72) өз құзыреті шегінде халықтың көші-қоны саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
73) Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетімен келісу бойынша Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігімен бірлесіп, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасына келуіне шақыруларын ресімдеу, шақыруларын келісу, Қазақстан Республикасының визаларын беру, күшін жою, қалпына келтіру, сондай-ақ олардың қолданылу мерзімдерін ұзарту және қысқарту тәртібін айқындау;
74) Қазақстан Республикасының халықтың көші-қоны саласындағы мемлекеттік саясаты туралы ақпараттың шетелде таратылуына жәрдемдесу;
75) бұрынғы отандастармен және этникалық қазақтармен байланысты және қарым-қатынасты дамытуға жәрдемдесу;
76) шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың келуіне визалар беру есебінің бірыңғай дерекқорын қалыптастыру, мәліметтердің жүйелі түрде жаңартылуын қамтамасыз ету, сондай-ақ ішкі істер және ұлттық қауiпсiздiк органдарымен уақтылы ақпарат алмасуды жүзеге асыру;
77) шет мемлекеттердің сыртқы саяси ведомстволарының, дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктерінің, консулдық мекемелерінің, халықаралық ұйымдардың және олардың өкілдіктерінің шақыруларын қабылдау және келісу;

78) выдача, аннулирование, восстановление виз Республики Казахстан, а также продление и сокращение сроков их действия либо в соответствии с законодательством Республики Казахстан принятие решения об отказе в выдаче виз Республики Казахстан иностранцам и лицам без гражданства;
79) информирование этнических казахов, изъявивших желание добровольно переселиться в Республику Казахстан, об условиях въезда, в том числе в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан, в рамках региональных квот приема оралманов, условиях приема и мерах социальной поддержки;
80) прием, регистрация документов иммигрантов, в том числе этнических казахов, обратившихся с заявлениями о въезде в Республику Казахстан, направление их в уполномоченный орган по вопросам миграции населения, оформление виз на въезд в Республику Казахстан на постоянное проживание;
81) осуществление в пределах своей компетенции международного сотрудничества в области миграции населения;
82) прием от лиц, постоянно проживающих за пределами Республики Казахстан, заявлений по вопросам гражданства Республики Казахстан и вместе с необходимыми документами направление их на рассмотрение Президента Республики Казахстан;
83) регистрация утраты гражданства Республики Казахстан лицами, постоянно проживающими вне пределов Республики Казахстан;
84) регистрация лишения гражданства Республики Казахстан лиц, постоянно проживающих вне пределов Республики Казахстан;
85) ведение учета граждан Республики Казахстан, постоянно и временно проживающих за пределами Республики Казахстан, в порядке, установленном Правилами учета граждан Республики Казахстан, постоянно и временно проживающих за пределами Республики Казахстан, утвержденными приказом Министра;
86) определение принадлежности к гражданству Республики Казахстан лиц, постоянно проживающих за пределами Республики Казахстан;
87) разработка и утверждение порядка приема, оформления и рассмотрения загранучреждениями Республики Казахстан заявлений по вопросам гражданства Республики Казахстан, утраты и лишения гражданства Республики Казахстан и определения принадлежности к гражданству Республики Казахстан.";
в функциях ведомств:
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) содействие распространению за рубежом информации о внешней и внутренней политике Республики Казахстан, социально-экономической, культурной и духовной жизни страны;";
подпункты 35), 36), 37), 38) и 41) исключить;

78) шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасының визаларын беру, олардың күшін жою, қалпына келтіру, сондай-ақ олардың қолданылу мерзімдерін ұзарту және қысқарту не Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Қазақстан Республикасының визаларын беруден бас тарту туралы шешім қабылдау;
79) Қазақстан Республикасына өз еркімен қоныс аударуға ниет білдірген этникалық қазақтарға келу, оның ішінде оралмандарды қабылдаудың өңірлік квоталары шеңберінде Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге келу шарттары, қабылдау шарттары мен әлеуметтік қолдау шаралары туралы ақпарат беру;
80) Қазақстан Республикасына келу туралы өтініштер берген көшіп келушілердің, оның ішінде этникалық қазақтардың құжаттарын қабылдау, тіркеу, оларды халықтың көші-қоны мәселелері жөніндегі уәкілетті органға жіберу, Қазақстан Республикасына тұрақты тұру үшін келуге визаларды ресімдеу;
81) өз құзыреті шегінде халықтың көші-қоны саласындағы халықаралық ынтымақтастықты жүзеге асыру;
82) Қазақстан Республикасының шегінен тыс жерде тұрақты тұратын адамдардан Қазақстан Республикасының азаматтығы мәселелері бойынша өтініштер қабылдау және қажетті құжаттармен бірге оларды Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына жіберу;
83) Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты тұратын адамдардың Қазақстан Республикасының азаматтығын жоғалтуын тіркеу;
84) Қазақстан Республикасының шегінен тыс жерде тұрақты тұратын адамдардың Қазақстан Республикасының азаматтығынан айырылуын тiркеу;
85) Министрдің бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты және уақытша тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарының есебін жүргізу қағидаларында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты және уақытша тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарының есебін жүргізу;
86) Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты тұратын адамдарға Қазақстан Республикасы азаматтығының тиесілігін айқындау;
87) Қазақстан Республикасының азаматтығы, Қазақстан Республикасының азаматтығын жоғалту мен одан айыру және Қазақстан Республикасының азаматтығына жататындығын айқындау мәселелері бойынша өтініштерді Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелерінің қабылдау, ресімдеу және қарау тәртібін әзірлеу және бекіту.";
ведомстволардың функцияларында:
10) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10) шет елде Қазақстан Республикасының сыртқы және ішкі саясаты, елдің әлеуметтік-экономикалық, мәдени және рухани өмірі туралы ақпарат таратуға жәрдемдесу;";
35), 36), 37), 38) және 41) тармақшалар алып тасталсын;

дополнить подпунктом 48-1) следующего содержания:
"48-1) направление инвестору уведомления о досрочном прекращении действия инвестиционного контракта в одностороннем порядке;";
дополнить подпунктом 50-1):
"50-1) разработка правил организации "одного окна" для инвесторов, а также порядка взаимодействия при привлечении инвестиций;";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Организация деятельности Министерства иностранных дел Республики Казахстан";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Имущество Министерства иностранных дел Республики Казахстан";
заголовок главы 5 изложить в следующей редакции:
"Глава 5. Реорганизация и упразднение Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

мынадай мазмұндағы 48-1) тармақшамен толықтырылсын:
"48-1) инвестициялық келісімшарттың қолданысын біржақты тәртіппен мерзімінен бұрын тоқтату туралы инвесторға хабарлама жіберу;";
мынадай мазмұндағы 50-1) тармақшамен толықтырылсын:
"50-1) инвесторлар үшін "бір терезе" ұйымдастыру қағидаларын, сондай-ақ инвестицияларды тарту кезінде өзара іс-қимыл тәртібін әзірлеу;";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің қызметін ұйымдастыру";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мүлкі";
5-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"5-тарау. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігін қайта ұйымдастыру және тарату".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин