О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 342 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана" и от 3 июня 2019 года № 362 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № 835
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 342 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана":
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 342 және "Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" 2019 жылғы 3 маусымдағы № 362 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 835 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 342 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2019 года № 362 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана":
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"
2
Строительство инженерной инфраструктуры к новому микрорайону города Туркестана (зона регулирования застройки – 98 га, улицы и благоустройство)
инжиниринговые услуги
ТОО "Шымкент күрделі құрылыс"

2) "Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 362 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Түркістан қаласының жаңа шағын ауданына инженерлік инфрақұрылым салу (құрылысты реттеу аймағы – 98 га, көшелер және абаттандыру)
инжинирингтік қызметтер
"Шымкент күрделі құрылыс" ЖШС

130240015655
строительно-монтажные работы
ТОО "Корпорация "Сити-Строй",
ТОО "ДЖИЛ"
070340006408
090540007764
24
Строительство инфраструктуры к туристско-рекреационной зоне Шошкаколь в Туркестанской области
проектно-изыскательные работы
ТОО "ТУР Проект Сервис"
110440020338
инжиниринговые услуги
ТОО "Оңтүстік күрделі құрылыс"
121140010611
строительно-монтажные работы
ТОО "Строй сервис-7",
ТОО "А.Р.Т.-Құрылыс"
000240004435
050140006259
25
Строительство здания областного акимата, здания учреждений областного акимата и здания территориальных органов и казначейства в городе Туркестане (энергоцентр, тригенерационная установка)
инжиниринговые услуги
ТОО "ЮжКазЭксперт"
160240009051
строительно-монтажные работы
ТОО "Рыс-Қанағат",
ТОО "РБЕ-ОЙЛ"
000240002885
011240000596
26
Строительство инфраструктуры к специальной экономической зоне "Turkestan"
инжиниринговые услуги
ТОО "СК Корган Эксперт"
181140003184
строительно-монтажные работы
ТОО "СТ-СЕРВИС",
ТОО "БаяндыҚұрылыс",
ТОО "Capital Construction Projects Kazakhstan",
ТОО "Спецфундаментстрой"
990540001248
090840001934
061140006273
060240008301
27
Строительство инженерной инфраструктуры в административно-деловом центре города Туркестана (25 га, электроснабжение 3-очередь)
инжиниринговые услуги
ТОО "СК Корган Эксперт"
181140003184
строительно-монтажные работы
ТОО "Alageum electric"
030540001130
28
Строительство инженерных инфраструктур к 5-этажным 20 домам в микрорайоне Отырар города Туркестана (благоустройство, наружное водоснабжение, канализация и сети связи, наружный газ и электричество)
инжиниринговые услуги
ТОО "Мир-Строй и Компания",
ТОО "Сапалы Құрылыс Инжиниринг"
091240003496
130240015655
строительно-монтажные работы
ТОО "ЕРНУР" СТРОЙ И К"
060240014532
29
Благоустройство территории, прилегающей к жилому комплексу из многоквартирных жилых домов в районе АДЦ города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ и электричество)
инжиниринговые услуги
ТОО "ЗКА Проект"
150740010745
строительно-монтажные работы
ТОО "Кокше Строй плюс",
ТОО "САҚ-Құрылыс"
070140016061
040640005772
30
Строительство инженерной инфраструктуры, благоустройство территории на 50 га приграничной зоны (восточный базар) историко-культурного центра города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ, электричество, теплоснабжения и дороги)
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "СК Корган Эксперт",
ТОО "Стройконсалтинг LTD"
181140003184
010840008441
строительно-монтажные работы
ТОО "А.Т.Е.-ЖОЛ",
ТОО "ЮжКазЭнергоремонт Со.LTD",
ТОО "Capital Construction Projects Kazakhstan"

130240015655
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Корпорация "Сити-Строй" ЖШС, "ДЖИЛ" ЖШС
070340006408
090540007764
24
Түркістан облысы Шошқакөл туристік-рекреациялық аймағының инфрақұрылымын салу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ТУР Проект Сервис" ЖШС
110440020338
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Оңтүстік күрделі құрылыс" ЖШС
121140010611
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Строй сервис-7" ЖШС,
"А.Р.Т.-Құрылыс" ЖШС
000240004435
050140006259
25
Түркістан қаласында облыстық әкімдік ғимаратын, облыстың әкімдік мекемелерінің ғимаратын және аумақтық органдар мен қазынашылық ғимараттарын (энергия орталығы, тригенерациялық қондырғы) салу
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"ЮжКазЭксперт" ЖШС
160240009051
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Рыс-Қанағат" ЖШС,
"РБЕ-ОЙЛ" ЖШС
000240002885
011240000596
26
"Turkestan" арнайы экономикалық аймағына инфрақұрылым салу
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"СК Корган Эксперт" ЖШС
181140003184
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"СТ-СЕРВИС" ЖШС,
"БаяндыҚұрылыс" ЖШС, "Capital Construction Projects Kazakhstan" ЖШС,
"Спецфундаментстрой" ЖШС
990540001248
090840001934
061140006273
060240008301
27
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығында инженерлік инфрақұрылым (25 га, электрмен жабдықтау, 3-кезек) салу
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"СК Корган Эксперт" ЖШС
181140003184
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Alageum electric" ЖШС
030540001130
28
Түркістан қаласының Отырар шағын ауданындағы 5 қабатты 20 үйге инженерлік инфрақұрылым салу (абаттандыру, сыртқы сумен жабдықтау, кәріз және байланыс желілері, сыртқы газ жəне электр)
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Мир-Строй и Компания" ЖШС,
"Сапалы Құрылыс Инжиниринг" ЖШС
091240003496
130240015655
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"ЕРНУР" СТРОЙ И К" ЖШС
060240014532
29
Түркістан қаласының әкімшілік-іскерлік орталығы ауданында көппәтерлі тұрғын үйлердің кешеніне іргелес аумақты абаттандыру (абаттандыру, сумен жабдықтау, кәріз, байланыс сыртқы желілері, газ жəне электр)
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"ЗКА Проект" ЖШС
150740010745
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Кокше Строй плюс" ЖШС, "САҚ-Құрылыс" ЖШС
070140016061
040640005772
30
Түркістан қаласы тарихи-мәдени орталығының шекара маңы аймағының (Шығыс базары) 50 га аумағын абаттандыру, инженерлік инфрақұрылым салу (абаттандыру, сумен жабдықтау, кәріз, байланыс сыртқы желілері, газ, электр, жылумен жабдықтау және жолдар)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"СК Корган Эксперт" ЖШС, "Стройконсалтинг LTD" ЖШС
181140003184
010840008441
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"А.Т.Е.-ЖОЛ" ЖШС,
"ЮжКазЭнергоремонт Со.LTD" ЖШС,
"Capital Construction Projects Kazakhstan" ЖШС

020240011104
041040003251
061140006273
31
Строительство внутриквартальной инженерной инфраструктуры 5-этажных 4 жилых домов в АДЦ города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ и электричество)
проектно-изыскательные работы
ТОО "ТУР Проект Сервис",
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
110440020338
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "СК Корган Эксперт",
ТОО "АЗИЗ-ПРОЕКТ"
181140003184
111240001991
строительно-монтажные работы
ТОО "МТС-Төлеген",
ТОО "Люкс Строй Sity"
040240006042
000240008854
32
Строительство внутриквартальной инженерной инфраструктуры 5-этажных 2 жилых домов в АДЦ города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ и электричество)
проектно-изыскательные работы
ТОО "ТУР Проект Сервис"
110440020338
инжиниринговые услуги
ТОО "Шымкент күрделі құрылыс"
060140005103
строительно-монтажные работы
ТОО "Бадам-тас строй",
ТОО "РБЕ-ОЙЛ"
021140000069
011240000596
33
Строительство внутриквартальной инженерной инфраструктуры 5-этажных 4 жилых домов в АДЦ города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ и электричество)
проектно-изыскательные работы
ТОО "ТУР Проект Сервис"
110440020338
инжиниринговые услуги
ТОО "KazStroyMagnat"
180340026861
строительно-монтажные работы
ТОО "БМС LTD",
ТОО "Talap Stroy Service"
040640013941
990440004536
34
Строительство внутриквартальной инженерной инфраструктуры 7-этажных жилых домов в АДЦ города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ и электричество)
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "Корпорация "Jana-Alem",
ТОО "KazStroyMagnat",
ТОО "Сапалы Құрылыс Инжиниринг",
ТОО "Технологиялық көмек құрылыс"
180440035021
180340026861
130240015655
080640009356
строительно-монтажные работы
ТОО "АлемТрансЖол",
ТОО "Avangard stroy LTD",
ТОО "Строй сервис-7",
ТОО "СК Грация"
090240001982
161140010173
000240004435
100940004709
35
Строительство внутриквартальной инженерной инфраструктуры 9-этажных 5 жилых домов в АДЦ (район ЦОН) города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ и электричество)
проектно-изыскательные работы
ТОО "Дахль-Сервис",
ТОО "Инженерные cистемы-А"
090240003720
040640009254
инжиниринговые услуги
ТОО "АТАКАМА"
170340023111
строительно-монтажные работы
ТОО "Молшылық-1",
ТОО "ЕРНУР" СТРОЙ И К"
030140001026
060240014532
36
Строительство инженерной инфраструктуры 9 и 12 этажных 32 жилых домов по ул. № 9 в АДЦ города Туркестана (благоустройство, наружные сети водоснабжения, канализации, связь, газ и электричество)
проектно-изыскательные работы
ТОО "ARIYA kz",
ТОО "АЛҒАБАС ҮМІТ KZ",
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"

020240011104
041040003251
061140006273
31
Түркістан қаласындағы ӘІО көппәтерлі 5 қабатты 4 тұрғын үйдің кварталішілік инженерлік инфрақұрылым құрылысы (абаттандыру, сумен жабдықтау, кәріз, байланыс сыртқы желілері, газ жəне электр)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ТУР Проект Сервис" ЖШС, "МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
110440020338
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"СК Корган Эксперт" ЖШС, "АЗИЗ-ПРОЕКТ" ЖШС
181140003184
111240001991
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"МТС-Төлеген" ЖШС,
"Люкс Строй Sity" ЖШС
040240006042
000240008854
32
Түркістан қаласындағы ӘІО көппәтерлі 5 қабатты 2 тұрғын үйдің кварталішілік инженерлік инфрақұрылымын салу (абаттандыру, сумен жабдықтау, кәріз, байланыс сыртқы желілері, газ жəне электр)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ТУР Проект Сервис" ЖШС
110440020338
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Шымкент күрделі құрылыс" ЖШС
060140005103
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Бадам-тас строй" ЖШС,
"РБЕ-ОЙЛ" ЖШС
021140000069
011240000596
33
Түркістан қаласындағы ӘІО көппәтерлі 5 қабатты 4 тұрғын үйдің кварталішілік инженерлік инфрақұрылымын салу (абаттандыру, сумен жабдықтау, кәріз, байланыс сыртқы желілері, газ жəне электр)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ТУР Проект Сервис" ЖШС
110440020338
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"KazStroyMagnat" ЖШС
180340026861
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"БМС LTD" ЖШС,
"Talap Stroy Service" ЖШС
040640013941
990440004536
34
Түркістан қаласының ӘІО-де көппәтерлі 7 қабатты тұрғын үйлердің кварталішілік инженерлік инфрақұрылымын салу (абаттандыру, сумен жабдықтау, кәріз, байланыс сыртқы желілері, газ жəне электр)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Корпорация "Jana-Alem" ЖШС,
"KazStroyMagnat" ЖШС,
"Сапалы Құрылыс Инжиниринг" ЖШС,
"Технологиялық көмек құрылыс" ЖШС
180440035021
180340026861
130240015655
080640009356
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"АлемТрансЖол" ЖШС,
"Avangard stroy LTD" ЖШС, "Строй сервис-7" ЖШС, "СК Грация" ЖШС
090240001982
161140010173
000240004435
100940004709
35
Түркістан қаласының ӘІО-де (ХҚКО ауданы) 9 қабатты 5 тұрғын үйдің инженерлік инфрақұрылымын салу (абаттандыру, сумен жабдықтау, кәріз, байланыс сыртқы желілері, газ жəне электр)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Дахль-Сервис" ЖШС,
"Инженерные cистемы-А" ЖШС
090240003720
040640009254
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"АТАКАМА" ЖШС
170340023111
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Молшылық-1" ЖШС,
"ЕРНУР" СТРОЙ И К" ЖШС
030140001026
060240014532
36
Түркістан қаласының ӘІО-де № 9 көшенің бойында 9-12 қабатты 32 тұрғын үйдің инженерлік инфрақұрылымын салу (абаттандыру, сумен жабдықтау, кәріз және байланыс желілері, сыртқы газ жəне электр)
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ARIYA kz" ЖШС,
"АЛҒАБАС ҮМІТ KZ" ЖШС, "МПК-ПРОЕКТ" ЖШС

170740015135
строительно-монтажные работы
ТОО "АҚ-ЖОЛ"
030340003832
90
Средний ремонт улиц Казбек би (1-8 переулок), между улицами Айтуар би и Алаша, Хакназар хана, З. Абдрахманова, Доспанбет Жырау, Жиенбет жырау, Г. Муратбаева, Келиншек тау, Боген, О. Датка, улица между улицами Исмайлова и Гаухар ана, Кулыншак Акына, Мечеть, Жылаган ата, улица между улицами Казыбека и Телевышка, улица между улицами Хакназархана и Казбек би в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "Строй Инновация kz"
170740015135
строительно-монтажные работы
ТОО "TECHTRONIC-STROY"
080240022795
91
Средний ремонт улиц Сатыбалды, А. Жунекей, Ж. Кенжебай, И. Нахипова, Майлыкожа, Т. Рустемова, Шымкентское шоссе, Қалаби 1 поворот, продолжения улиц Жарова, Байконыра, улиц между автотрассой М 32 и улицей Керей хана, улиц между автотрассами М 32 и КХ 58, детский сад "Жайна" в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "ТК и З"
000540006284
строительно-монтажные работы
ТОО "АлемТрансЖол"
090240001982
92
Средний ремонт улиц Диметова, переулок 4, СШ № 19, Казак Курылтай, 22-сәуір, Ынтымак, Абак батыра 2, Абак батыра, Бухар Жырау, У. Исмайлова, Ж. Усманова, Мустафы Шокая, М. Каремнова, от улицы Терискей до автодороги М 32 (до кафе "Асыл"), от улицы Терискей до автодороги М 32 (от кафе "Мирас") в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "Строй Инновация kz"
170740015135
строительно-монтажные работы
ТОО "БаяндыҚұрылыс"
090840001934
93
Средний ремонт улиц Жибек жолы № 1-7, С. Отарбаева, Шипа су, между улицами Жибек жолы и Гаухар ана мавзолей, М. Абенова, Шавгар, Айтуар би, С. Нарбаева, улица между улицами Ортақ 1 и Майкотова, улица между улицами Тоган и Майкотова, улица между улицами Макатаева и Шавгар в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "ТК и З"
000540006284
строительно-монтажные работы
ТОО "ФЕБ строй"
080140012675
94
Средний ремонт улиц Касым хана, Кулан акына, дороги между улицами Казыбек би и Кулан акына, Коркыт Ата, Кожа Ахмет Яссауи, Баба Тукти Шашты Азиз, Арыстан баба, Керей хана, Баянауыл № 1, Баянауыл № 2, Аэропорт в городе Туркестане
проектно-изыскательные работы
ТОО "МПК-ПРОЕКТ"
050140010009
инжиниринговые услуги
ТОО "Политехстрой"

170740015135
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"АҚ-ЖОЛ" ЖШС
030340003832
90
Түркістан қаласының Қазыбек би (1-8 тұйық көшесі), Айтуар би мен Алаша арасындағы көше, Хақназар хан, З. Әбдірахманов, Доспанбет жырау, Жиенбет жырау, Ғ. Мұратбаев, Келіншек тау, Бөген, О. Датқа, Ысмайылов пен Гаухар ана көшелерінің арасындағы көше, Құлыншақ ақын, Мешіт, Жылаған ата, Қазыбек пен Телемұнара арасындағы көше, Хақназар хан мен Қазыбек би көшелерінің арасындағы көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Строй Инновация kz" ЖШС
170740015135
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"TECHTRONIC-STROY" ЖШС
080240022795
91
Түркістан қаласының Сатыбалды көшесі, А. Жүнекей, Ж. Кенжебай, И. Нақыпов, Майлықожа, Т. Рүстемов, Шымкент тас жолы, Қалаби 1 бұрылысы, Жаров көшесінің жалғасы, Байқоңыров көшесінің жалғасы, М32 автожолы мен Керейхан көшелерінің арасындағы, М32 мен КХ58 автожолдарының арасындағы көше, Жайна балабақшасы көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"ТК и З" ЖШС
000540006284
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"АлемТрансЖол" ЖШС
090240001982
92
Түркістан қаласының Диметов 4 тұйық көшесі, № 19 ЖОМ, Қазақ құрылтайы, 22 сәуір, Ынтымак, Абақ батыр 2, Абақ батыр, Бұхар жырау, У. Ысмайылов, Ж. Усманов, Мұстафа Шоқай, М. Каремнов, Теріскей көшесінен М32 автожолына дейінгі (Асыл дәмханасына дейін) көше, М32 автожолынан Теріскей көшесіне дейін (Мирас дәмханасынан бастап) көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Строй Инновация kz" ЖШС
170740015135
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"БаяндыҚұрылыс" ЖШС
090840001934
93
Түркістан қаласының Жібек жолы №1-7, С. Отарбаев, Шипа су, Жібек жолы мен Гаухар ана кесенесі арасындағы көше, М. Әбенов, Шавгар, Айтуар би, С. Нарбаев, Ортақ 1 және Майкөтов арасындағы көше, Тоған және Майкөтов көшелерінің арасындағы көше, Мақатаев және Шавгар көшелерінің арасындағы көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"ТК и З" ЖШС
000540006284
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"ФЕБ строй" ЖШС
080140012675
94
Түркістан қаласының Қасым хан, Құлан ақын, Қазыбек би мен Құлан ақын көшелері арасындағы жол, Қорқыт ата, Қожа Ахмет Йассауи, Баба Түкті Шашты Әзіз, Арыстан баб, Керей хан, Баянауыл № 1, Баянауыл № 2, Әуежай көшелерін орташа жөндеу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"МПК-ПРОЕКТ" ЖШС
050140010009
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Политехстрой" ЖШС