О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2021 года № 339.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение "Отдел полиции района Сауран Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
2. Установить, что финансирование вышеуказанного государственного учреждения осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерства внутренних дел Республики Казахстан и бюджете Туркестанской области.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне государственных учреждений – территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
раздел "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 226-1, следующего содержания:
"226-1. Отдел полиции района Сауран Департамента полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.".
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 21 мамырдағы № 339 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Сауран ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі құрылсын.
2. Жоғарыда көрсетілген мемлекеттік мекемені қаржыландыру Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің республикалық бюджетінде және Түркістан облысының бюджетінде көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер аумақтық органдар және оның ведомстволарының тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 226-1-жолмен толықтырылсын:
"226-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Сауран ауданының полиция бөлімі.".
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин