Об определении поставщика для приобретения строительно-монтажных работ по объекту "Строительство водозаборного сооружения и станции водоподготовки на реке Аксай"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2022 года № 472
В соответствии c подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Integra Construction KZ" поставщиком для приобретения строительно-монтажных работ по объекту "Строительство водозаборного сооружения и станции водоподготовки на реке Аксай".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Ақсай өзенінде су жинау құрылысжайы мен су дайындау станциясын салу" объектісі бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстарын сатып алуға арналған өнім берушіні айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 11 шілдедегі № 472 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Integra Construction KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Ақсай өзенінде су жинау құрылысжайы мен су дайындау станциясын салу" объектісі бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстарын сатып алуға арналған өнім беруші болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов