О признании утратившими силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2016 года № 452 "Об определении регистратора" и подпункта 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2020 года № 38 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 852 "Об определении лицензиара по осуществлению лицензирования деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок" и от 5 августа 2016 года № 452 "Об определении регистратора зерновых расписок"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2023 года № 767
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2016 года № 452 "Об определении регистратора";
2) подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2020 года № 38 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 852 "Об определении лицензиара по осуществлению лицензирования деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выпуском зерновых расписок" и от 5 августа 2016 года № 452 "Об определении регистратора зерновых расписок".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Тіркеушіні айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 452 қаулысының және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық қолхаттарын шығару арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету жөніндегі қызметті лицензиялауды жүзеге асыратын лицензиарды айқындау туралы" 2015 жылғы 28 қазандағы № 852 және "Астық қолхаттарын тіркеушіні айқындау туралы" 2016 жылғы 5 тамыздағы № 452 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 38 қаулысының 1-тармағы 2) тармақшасының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 767 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Тіркеушіні айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 452 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық қолхаттарын шығару арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету жөніндегі қызметті лицензиялауды жүзеге асыратын лицензиарды айқындау туралы" 2015 жылғы 28 қазандағы № 852 және "Астық қолхаттарын тіркеушіні айқындау туралы" 2016 жылғы 5 тамыздағы № 452 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 38 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов