Об утвеpждении стоимости путевок в санатоpии лечебно-оздоpовительного объединения пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 16 июля 1992 года N 602. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Сноска. Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 16 июля 1992 года N 602 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
В связи с проводимой либерализацией цен, ростом фактических расходов по содержанию и лечению больных в санаториях Лечебно-оздоровительного объединения Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:<*>
Сноска. Пункт 1 утратил силу - постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 октября 1992 г. N 896.
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделять начиная с 1992 года Лечебно-оздоровительному объединению ассигнования на возмещение расходов, связанных с реализацией путевок в санаторий "Алатау" прикрепленному контингенту.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгi санаторийлерiне жолдамалардың құнын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 16 шiлде 1992 ж. N 602. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
Бағаны ырықтандыруға және Емдеу-сауықтыру бiрлестiгi санаторийлерiнде сырқаттарды күту мен емдеуге жұмсалатын нақтылы шығынның өсуiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1.<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшiн жойды - ҚРМК-нiң 1992.10.26. N 896   P920896_   , 1993.01.11. N 28   Р930028_   қаулыларымен.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1992 жылдан бастап тiркелген адамдарға "Алатау" санаторийiне жолдамалар өткiзуге байланысты шығынын өтеу үшiн Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiне қаржы бөлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1992 жылғы 16 шiлдедегi
N 602 қаулысына
N 1, 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы
Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң санаторийлерiне тiркелген
адамдарға сатылатын жолдамалардың 1992 жылғы 1 тамыздан
енгiзiлетiн                                                            Бағасы
(Кестелер)