О сведениях по добыче и производству золота
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1992 года N 1033
В связи с вступлением Республики Казахстан в Международный валютный фонд и необходимостью представления ему сведений о добыче и производстве золота Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять гриф секретности со сведений по добыче и производству золота на предприятиях и организациях Республики Казахстан, независимо от их форм собственности и ведомственной принадлежности.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу обеспечить разработку и сбор государственной статистической отчетности по добыче и производству золота в Республике Казахстан, распространив ее на все предприятия и организации, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
3. Министерству финансов совместно с Госэкономкомитетом, Министерством промышленности, Государственным комитетом по статистике и анализу представлять в Кабинет Министров Республики Казахстан и Международный валютный фонд отчетные данные об ежегодном производстве золота в Казахстане. <*>
Сноска. Пункт 3 изменен постановлением от 17 августа 1993 г. N 708.
4. Госэкономкомитету, Министерству промышленности, Министерству геологии и охраны недр с участием Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу ежегодно представлять в Кабинет Министров Республики Казахстан аналитический обзор о состоянии и прогнозах по добыче и производству золота в Казахстане.
Степень секретности этих обзоров определяется в установленном порядке.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Алтын қазу мен өндiру жөнiндегi мәлiметтер туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 8 желтоқсан 1992 ж. N 1033
Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына кiруiне және оған алтын қазу мен өндiру жайында мәлiметтер беру қажеттiлiгiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының кәсiпорындары мен ұйымдарында, олардың меншiк және ведомстволық иелiгiне қарамастан, алтын қазу мен өндiру жөнiндегi мәлiметтерден құпиялық грифi алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасында алтын қазу мен өндiру жөнiндегi мемлекеттiк статистикалық мәлiметтi әзiрлеп, жиналуын қамтамасыз етсiн, оны меншiк және ведомстволық иелiгiне қарамастан барлық кәсiпорындар мен ұйымдарға қолданатын болсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемэкономкомымен, Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен бiрлесiп Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi мен Халықаралық валюта қорына Қазақстандағы жыл сайынға алтын өндiрiсi туралы есептi деректердi табыс етсiн.
ЕСКЕРТУ. 3-тармаққа түзету енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1993 ж. 17 тамыз,
N 708 Қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасының Мемэкономкомы, Қазақстан
Республикасының Өнеркәсiп министрлiгi, Қазақстан Республикасының
Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi Қазақстан
Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң қатысуымен Қазақстанда алтын қазу мен өндiрудiң
жай-күйi және бұл жөнiндегi болжамдар туралы жыл сайын Қазақстан
Республикасының Министрлер Кабинетiне талдаулық шолу табыс етсiн.
Бұл шолудың құпиялық дәрежесi белгiленген тәртiп бойынша
анықталады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi