О тарифах на перевозки грузов в межреспубликанском сообщении железнодорожным транспортом
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 января 1993 года N 23. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях осуществления единой тарифной политики на железнодорожном транспорте в рамках СНГ Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение Министерства транспорта Республики Казахстан, согласованное с Комитетом цен при Госэкономкомитете и Минфином Республики Казахстан, об установлении с 10 января 1993 г. повышающего предельного коэффициента 2,0 к действующим тарифам на перевозки грузов железнодорожным транспортом в межгосударственном сообщении без учета налога на добавленную стоимость.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Республикааралық қатынаста темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдау тарифтерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 қаңтардағы N 23 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
ТМД шеңберiндегi темiр жол көлiгiнде бiрыңғай тариф саясатын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң 1993 жылғы 10 қаңтардан бастап мемлекетаралық қатынасты темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдаудың қолданылып жүрген тарифтерiн қосылған құн салығын есепке алмай өсiру шектi коэффициентiн 2,0 деп белгiлеу туралы Қазақстан Республикасының Мемэкономкомы жанындағы Баға комитетiмен және Қаржыминiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi