Об установлении ставок рентных платежей на нефть
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1993 года N 379. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 декабря 1991г. N 1057 ( Z912600_ У.с. Указом от 18.07.95 N 2367) "О фиксированных рентных платежах" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
2. Установить, что производственные объединения "Актюбинскнефть", "Эмбанефть", "Южказнефть" и опытно-экспериментальное нефтегазодобывающее управление "Каражанбастермнефть" уплачивают рентные платежи до 1 февраля 1993 г. по ставкам, утвержденным постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 октября 1992 г. N 905 P920905_ "О государственном регулировании цен на энергоносители и другие виды продукции и услуги" (САПП Республики Казахстан, 1992г., N 41, ст.613) с последующими изменениями.
С 1 февраля 1993г. перечисленные предприятия, как не обеспечивающие уровень удвоенной среднеотраслевой рентабельности, освобождаются от уплаты рентных платежей".
Премьер-министр
Республики Казахстан

Мұнайдың ренталық төлемдерiнiң ставкаларын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 мамырдағы N 379 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Кесiмдi ренталық төлемдер туралы" 1991 жылғы 24 желтоқсандағы N 1057 Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күшi жойылды - ҚРМК-нiң 1993.08.05. N 678 қаулысымен.
2. "Ақтөбемұнай", "Ембiмұнай", "Оңтүстiкқазмұнай" өндiрiс бiрлестiктерi және "Қаражанбастермұнай" тәжiрибе-эксперименттiк мұнайгаз өндiру басқармасы 1993 жылғы 1 ақпаннан бастап мұнайгаз өндiру басқармасы 1993 жылғы 1 ақпаннан бастап ренталық төлемдердi Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Энергия көздерiнiң және өнiмдер мен көрсетiлетiн қызметтердiң басқа да түрлерiнiң бағасын мемлекеттiк реттеу туралы" 1992 жылғы 30 қазандағы N 905 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 1992 ж., N 41, 613-бап) бекiтiлген ставкалар бойынша төлейдi деп белгiленсiн.
1993 жылғы 1 ақпаннан бастап аталып өткен кәсiпорындар екi еселенген орташа салааралық рентабельдiлiк деңгейiн қамтамасыз ете алмаушылар ретiнде ренталық төлемдердi өтеуден босатылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi