О переводе г.Курчатова Семипалатинской области Республики Казахстан из третьей группы городов во вторую по оплате труда
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1993 года N 522. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года N 692
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.07.2010 № 692.
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Перевести г. Курчатов Семипалатинской области Республики Казахстан из третьей группы городов во вторую по оплате труда.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Семей облысындағы Курчатов қаласын еңбекке ақы төлеу жөнiнен қалалардың үшiншi тобынан екiншi тобына көшiру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 22 маусымдағы N 522 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 шілдедегі N 692 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.07.03 N 692 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Семей облысындағы Курчатов қаласы еңбекке ақы төлеу жөнiнен қалалардың үшiншi тобынан екiншi тобына көшiрiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi