Об увеличении штатной численности центрального аппарата Главного таможенного управления Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1994 г. N 131. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 апреля 1996 г. N 520 ~P960520
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Увеличить численность центрального аппарата Главного таможенного управления Министерства финансов Республики Казахстан на 100 единиц с годовым фондом оплаты труда 1315 тыс.тенге.
2. Указанное увеличение произвести за счет общей численности и фонда оплаты труда, предусмотренных таможенной службе Министерства финансов Республики Казахстан на 1994 год.
Премьер-министр Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас кеден басқармасы орталық аппаратының штат санын көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 2 ақпан N 131. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.04.29. N 520 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас кеден басқармасы орталық аппаратының штат саны жылдық еңбекақы төлеу қоры 1315 мың теңге мөлшерiнде белгiленiп 100 адамға көбейтiлсiн.
2. Осы аталған көбейту Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1994 жылға кеден қызметiне көздеген жалпы штат саны мен еңбекақы төлеу қорының есебiнен жүргiзiлетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi